Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ciekaw jestem czy ci to zagra..jak tak to tez zmieniam przed korektą softu
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Korekta będzie przy nowej "innej" turbinie - ale wpadnie pewnie coś co podejdzie p&p czyli jakaś hybryda z k03 - do tego wtryski sie da wieksze jakieś 320 pewnie, żeby za ubogo nie było i starczy. To ma byc daily a nie wyścigówka A co do gratów to jakoś tak same wpadały w smiesznej kasie to bralem - seryjne leża w piwnicy i jakby co to można je wsadzić z powrotem. ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 18:48 ---------- ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
i turbo zamiast wolnossaka
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Lampy zakładaj Valeo albo Depo ale wzór ONLY ori a nie żadne gejlalny, lexusy - wsadź tam hida 4300-5000K albo jak kasa ci pozwoli to BIX z DRL od Gwertego. Chcesz czarny front to ok, ale weź to zrób z grillem ze znaczkiem - najwyżej całość pomaluj na czarno. To sa tylko dobre rady - zrobisz jak chcesz ale nie licz, że zdobędziesz sympatie takimi modami jak masz teraz...na tym forum liczy sie dobrze pojęta "klasyka"...
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Fajnie że masz gwint i felge 18" - najważniejsze juz masz Ogarnij przód lampy i grill i będzie OK . Bra skoro ci się podoba to niestety pewnie zostanie I pokaż fotki wnętrza
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Piotrek my nie mamy takich "cudów"
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy TIP i DP robiony pod k03 bedzie też pasowal p&p pod k03s ??
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To kiedy liste Kaju podwieszasz na Ostrów 2014
-
Tarcz i klocki ATE
Armi jak masz dojscie do IC to bedziesz mial w bardzo dobrej cenie tarcze Ferodo gladkie i do tego zapodaj na przod klocek Ferodo DS a na tyl Ferodo Premier i po zabawie
-
Przeróbka zderzaka:)
I wyszedl taki przedliftowy RS..tylko czy ta robota nie kosztowala cie wiecej niz inna skorupa
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
MAX:slina:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Juziu - wysle ci ale jak wróce do domu z wakacji czyli w poniedziałek ok?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam środkowy przelotowy z kwasu do Q z rurami 2,5" jakby co Juziu bez środkowego tylko z DP i końcowym jeszcze nie ori będzie mega głośno
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Usiadło tak chyba -40mm równo przód i tył. Live trzeba zobaczyć bo na zdjeciach słabo widać
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Sarnina z biedronki zrobiła robote
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ale diesel Syśka drze się cudnie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Magic ty ŚPIOCHU SAMOCHODOWY- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No właśnie wy to chyba zaraz po sniadaniu jechaliście co?- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Siemka Pany - ja już po 2 drineczkach i kebabie było mega za***iście - zaczęło się super i jeszcze lepiej skończyło..do następnego razu !!!!- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Słupca-Konin +-11:00- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
After Before I delikatnie podświetlone klamki- Znoszenie samochodu w prawo przy obciążeniu
Sama zbiezność to za mało Ustawiałeś całą geometrie przodu ?? tylko ze jak masz luzy na zawieszeniu to bez sensu kase wydawac - zmień to w czym masz luzy i jedź na geometrie auta - wtedy wszystko wyjdzie.- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kurfunia masz ciagle z górki ?? To z powrotem ci 14 schleje- felgi strukturalne w b5
Są chyba dwa rodzaje tych od Merca (S-ka miała inne niz C,E-klasa) - tego że są bardziej miękkie to bym się nie bał. No i kłopotu mniej z założeniem. - XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski