Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzęgło - Pomoc-y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chce zmienić sprzęgło w silniku 1.8T ANB + czip. Objawy jakie mam ślizgające się sprzęgło, moje pytanie brzmi jakie zastosować sprzęgło czy od diesla AWX będzie pasowało i da rade też chodzi mi po głowie od S3 czy by nie podeszło? chciałbym coś mocniejszego by wytrzymało trochę Nm, Oryginalne po czipie 3000tyś km i padło.

Opublikowano

Od s3 nie podejdzie ale od diesla jak najbardziej. Pamiętaj tylko że od diesla są dwa różne /pod skrzynie 5 albo 6b/ - przeszukaj forum to znajdziesz wątek o sprzęgle do 1.8t.

Opublikowano

Polecam od diesla bardziej wytrzymałe

Opublikowano

najlepsze od 2.5TDI

Opublikowano

pasuje plug and play ?

Opublikowano

pasuje jeszcze z G60 jednomas i VR6 te z VR6 dużo mocy wytrzyma

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za porady i pomoc

Opublikowano

co założyłeś?

Opublikowano
  • Autor

chciałem założyć od awx ale mechanik mówił ze nie pasuje coś tam na rozrusznik czy jakoś tak ze nie podejdzie mi więc kupiłem założyłem od 180km szału nie ma, ale jak na razie działa bezproblemowo

Opublikowano

Docisk i tarcza nie ma nic wspólnego z rozrusznikiem, szkoda że nie wleciał zestaw od AWX, sam się nad nim zastanawiam i ciekaw jestem opinii. Szukaj lepszego "mechanika" :wink:

Opublikowano

Moze mechanik patrzyl na sprzeglo pod skrzynie 6b ?? Ono chyba jest inne??

Opublikowano

pewnie myslal ze AWX to poprzeczniak i tam faktycznie dwumas inaczej ma calkiem wieniec na rozrusznik

spartolił sprawe

a od 6bieg z wyjatkiem jednego dwumasu, nie zalozysz bo 95% sprzegiel byla 240mm na 8 śrub w wale korbowym, gdzie w 5 biegowkach bylo 6 srub i 228 srednicy tarczy

Opublikowano

i wszystko w temacie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

aa a on przymierzał jakieś 240mm. Na razie mam ten zestaw zobaczymy jak to będzie z nim. jak się zesra dzięki waszej pomocy dobiorę odpowiednie od AWX, ale mam nadzieje że chociaż trochę się pociesze nowym! w sumie auto nie jeździ po żadnym torze ani na wyścigach, to chyba nie będzie aż tak źle

Opublikowano

Seria + chips spokojnie chodzi na seryjnym sprzegle

Opublikowano
  • Autor

czyli te od AJL co mam powinno dawać rade?

Opublikowano

od ajla bylo to samo co od innych 150km ale powinno dac rade

moje ma 250tys juz ponad, a od 10tys jezdze na programie od ajla 180KM i sie nie slizga... wiec nowe tymbardziej powinno dac rade

Opublikowano
  • Autor

to sprzegło od 180km jest takie samo jak od 150? to po co przepłacałem 200zł?

Opublikowano

tak mi sie wydaje ze jest takie samo

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

koło zamachowe ma inny numer , ma literke C na końcu ale czy jest inne tak naprawde...

tarcza tez ma niby inny numer, a docisk ten sam - wiec bez sens skoro docisk jest ten sam, trza było brać tańsze

Opublikowano
  • Autor

człowiek uczy się całe życie na błędach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.