Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czreq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czreq

  1. ja kupowalem wyborowa na wesele 220 sztuk i mialem za 18,50
  2. seansik.pl i ekino.tv ja czasem z tych cos zobacze seansik darmowy
  3. mi sie podobał warto zobaczyć
  4. Klej do szyb? nie do ruszenia bedzie
  5. Panowie ruszył nowy polski serial na HBO Wataha , narazie sa 3 odcinki jak dla mnie kozak sprawdzcie
  6. Witam , mam problem z ustawieniem gmaila w The Bat , czytałem już wszystko i nadal nie chce działać, zmienialem ustawienia porty itp. Jak jest niby okej to ma problem z loginem bądź też z hasłem. posiadam konto na o2, i działa mi w programie normalnie, a Gmail nie chce latać. Jakieś pomysły? badź ktoś poleca jakąś alternatywna pocztę bez spamu ?
  7. Także polecam bardzo dobry film . przyjemnie się ogląda.
  8. A próbował ktoś rozpylać IPA bezpośrednio w miejsce filtra przeciwpyłkowego i zamknać obieg w środku samochodu ?
  9. czreq odpowiedział(a) na czreq temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki Peju za poradę kupię tego 18-250 można zamykać
  10. czreq odpowiedział(a) na czreq temat w Lifestyle i Hydepark
    Mój obiektyw ma bardzo mały zoom , chcialbym coś lepszego od tego standardu jakiś uniwersalny ale lepszy
  11. Witam , posiadam lustrzanke sony Alpha 350 , i mam w niej standardowy obiektyw, ostatnio mnie natchnęło by pocykać nim troche fotek bo w sumie to więcej leży niż użytkuje, i moje pytanie czy opłaca sie do niego kupić jakiś lepszy obiektyw? bo aparat w sumie już stary ? da jeszcze rade? jak tak to jaki byłby dobry ? proszę o porady
  12. wyciagnąłbym z za kierownicy i mordę tak obił że szok..
  13. W mojej A4 też był odpięty licznik.. wiec coś z tym jest.
  14. Nie maja ich dalej , oczywiscie jest to obraz z kamery strazy miejskiej..
  15. Najpierw ukradli tego leona z filmiku w Pszczynie , a potem łupem padła A3 i to wszystko na monitoringu straży miejskiej o_O tak wykonuje prace wlasnie straż miejska.. tylko blokady na koła i zabawa fotoraderem im wychodzi..
  16. Panowie nie wiem jak laptopy ale ja posiadam tableta z lenovo no i malo korzystam a juz 3 razy byl na gwarancji , raz w Bydgoszczy wrocil niby naprawiony ale oczywiscie nie , znow wyslalem to tym razem poszedl 2x do niemiec od strzalu bo nie bylo naprawione , wczoraj dostalem po 3 gwarancji i dopiero jest ok.. wiec nie wiem czy lenovo to dobry wybor.. wczesniej mialem raz gwarancje door 2 door lecz zmienili to i 2 razy musialem wysyslac na poczcie , na szczescie na ich koszt.. naprawa w niemczech w medionie.
  17. żona jezdzi 206 CC silnik 1.6 110 koni i powiem Ci ze 9-10L paliwka spokojnie bierze, jak cos to kup ale z Hdi sa bardzo oszczedne
  18. TOYOTA B9010 -typ: EA05A6 1min zajeło mi tego sprawdzenie.. wiecej fatygi a mniej spamu.. ;->
  19. Przeważnie 7,5h - górnictwo.
  20. a4 b7 2005 , oc ac nw 1250zl Axa
  21. ok dzięki bede musiał sie tam przeleciec moza zamknac
  22. tylko sie jeszcze zastanawiam czy aby na pewno , po zdjeciu pokrywy widac ze walek lekko krzywy i szklanki pewnie tez do wymiany. a komunikat o dpf nigdy mi sie na fisie nie wyswietlil , autko dostaje od czasu do czasu porzadnie buciora
  23. Witam , przybywa mi oleju w silniku i z tego co wiem to prawdopodobnie przez DPF'a ale walek też w nienajlepszym stanie.. szukam mechanika ktory by mi to ogarnał. Polecacie kogoś na ślasku ? dokladniej żory rybnik?
  24. ja bylem na thassos, dokladniej golden beach 2tyg piekna wyspa , nie ma jeszcze takiego przeludnienia jak na kos wysepke zwiedzilem cala
  25. ja bylem w Turcji obok Bodrum mianowicie w Turgutreis tak jak kolega pisze tanio i za***isty all inc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.