Treść opublikowana przez FAZY
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
Podejrzewam że to będzie amortyzator ,ja skłaniał bym się ku tej wersji ,bo wahacze skrzypią bardzo rzadko ,a amorki to juz co innego
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no wlasnie... ja np z Bukowiny tez niewiele pamietam :gwizdanie: nie podejrzewał bym ciebie Nikuś o to ,że masz zaniki pamięci
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Ludzi z amnezją nie potempiamy ,przecież każdy jest mile widziany na zlocie
-
Spoty Kościerzyna
Ja jestem za bo spoty piątkowe nic nie dały
-
Spoty Olsztyńskie
Właśnie kończę skrzyneczkę ,a nadal mnie suszy tak jestem odwodniony ,że jeszcze nie byłem na WC
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21 z Madasem usiaść możemy ale On bedzie pił Fante bo chłopak alkoholu nie lubi.... No nie ,jak z nami nie wypije to chyba się nie polubimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mój głos już masz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk ,ale żeś się rozgadał
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21
-
Spoty Olsztyńskie
Cześć chłopaki co u was słychać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cześć chłopaki co u was słychać
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Cześć chłopaki ,już zacząłem trenować ,żeby nie wyjść na jakiegoś cieniasa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znowu nie wiem o co chodazi
-
Spoty Kościerzyna
byłem o19 przecież to godz. spotkań w Kościerzynie zaglądałem nawet do kratek ściekowych i GILEGO nie widziałem
-
Spoty Olsztyńskie
No Czaja pogratulować koloru chciałem ,w końcu ktoś z Olsztyna
-
[B6 AVF] Straszny stukot i brak mocy
Z tego co zrozumiałem to jechałeś dalej,chociaż silnik stracił moc to był błąd ,wydaje mi się ,że mogłeś narobić już wiele szkód w silniku ,a naprawa pociągnie za sobą poważne koszty ;(
-
[B5 AFB] Zapychająca się odma
Witam ,przejechałem na odmie nowego typu już ponad 30 tysięcy i jak na razie spisuje się rewelacyjnie podejrzewam,że nie ma żadnej różnicy w działaniu obydwu odm,a nowego typu jest o wiele bardziej wytrzymała
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
Podziękował :hi: :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No nie OLO z tą twoją furą to ty jesteś mały olek :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Olo ty jesteś w Bułgarii ,czy na lazurowym wybrzeżu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja cały czas oglądam Opole ,tyle ,że mnie to nudzi ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
prawie śmiertelny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo nie piłem ,musiałem prowadzić