Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAZY

  1. Lodówa górą to cieszy
  2. dobrze że sobie jajek nie usmażyłeś w tym skwarze
  3. ja przed 19 się nie wyrobię,ale będę
  4. To nie ja zacząłem :gwizdanie: wygląda na twoją robotę
  5. Słuchajcie,jak chcecie nas odwiedzić na spocie to zapraszamy ,tylko określcie o której będziecie Ja będę na pewno ,więc trochę sobie pogadamy
  6. Nie teraz to Łebski zaczął sobie rezać tył auta :polew: a szkoda :gwizdanie:
  7. teraz trzaśnij sobie tył auta :polew:
  8. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Idzie lato .więc można przesunąć godzinę,ale co do dnia nie ma możliwości
  9. Dzięki :notworthy: czekamy na foty Kacza
  10. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Misiu mapetowy jak zbrakło twego towarzystwa to spot się nie odbył chyba tak ,ale teraz w sobotę obecność obowiązkowa
  11. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Coś cisza na naszym wątku czy ktoś wogóle był na spocie sobotnim :gwizdanie:
  12. kto by tam liczył ,ale wydaję mi się że 2 lub 3 :kox:
  13. proszę bez takich insynuacji
  14. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Sorki VIKIS nie daliśmy rady w tę sobotę też nas nie będzie bo jedziemy na zlot warmińsko-mazurski [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:36_________________________________________________Co taka cisza ,przecież nic się nie stało ,nas z GILIM nie będzie ,ale reszta może przyjechać
  15. Co taka cisza ,wszyscy posneli czy co? :mysli: :mysli: :mysli:
  16. Dziękiza spota :notworthy:
  17. FAZY odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    Jak już go masz to go maluj i zakładaj ,a odpowiadając na twe pytanie to lakier jak jest położony fachowo to nie schodzi itp.
  18. Oglądając te zdjęcia dochodzę do wniosku,że najładniejszy jest ten grafitowy mat ,ale wszystko jest kwestią gustu ,więc maluj na jaki kolor chcesz oby był to mat
  19. Wygląda na to ,że to synchronizator drugiego biegu wymiana tej części to spory wydatek ,bo trzeba rozebrać całą skrzynię biegów miałbym pewność gdybyś napisał czy ,gdy włączasz drugi bieg , słychać zgrzyt
  20. Mam wielu znajomych ,którzy mają audi w dieslu i jakoś nikt nawet nie wspomniał o biopaliwie.Wydaje mi się ,że najlepiej lać sprawdzone paliwo,a wtedy na pewno nic złego z silnikiem dziać się nie będzie
  21. Tylne koła mogą ocierać o nadkola,a jeżeli założysz dystanse to mogą za bardzo wystawać po za obrys błotnika
  22. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Sory chłopaki ,ale się nie wyrobiłem.W następną sobotę jestem w Kaletce na zlocie warmińsko-mazurskim.A za dwa tygodnie na pewno będę
  23. Co taka cisza na forum 3 city :gwizdanie:
  24. Musisz pojeżdzić po szrotach ,a na pewno coś takiego znajdziesz mało kto wymienia te częśći ,więc cena również nie powinna być za wysoka (przeważnie złomiarze to wyrzucają bo nikt tego nie chce kupić)
  25. Ta część nie jest lakierowana,więc malowanie raczej odpada. Na twoim miejscu spróbował bym jakimś specyfikiem do czyszczenia plastiku,chociaż na zdjęciu widać ,że wżarło się wgłąb ,więc chyba pozostaje ci tylko wymiana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.