Treść opublikowana przez FAZY
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa górą to cieszy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobrze że sobie jajek nie usmażyłeś w tym skwarze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja przed 19 się nie wyrobię,ale będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie ja zacząłem :gwizdanie: wygląda na twoją robotę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Słuchajcie,jak chcecie nas odwiedzić na spocie to zapraszamy ,tylko określcie o której będziecie Ja będę na pewno ,więc trochę sobie pogadamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie teraz to Łebski zaczął sobie rezać tył auta :polew: a szkoda :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
teraz trzaśnij sobie tył auta :polew:
-
Spoty Kościerzyna
Idzie lato .więc można przesunąć godzinę,ale co do dnia nie ma możliwości
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki :notworthy: czekamy na foty Kacza
-
Spoty Kościerzyna
Misiu mapetowy jak zbrakło twego towarzystwa to spot się nie odbył chyba tak ,ale teraz w sobotę obecność obowiązkowa
-
Spoty Kościerzyna
Coś cisza na naszym wątku czy ktoś wogóle był na spocie sobotnim :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto by tam liczył ,ale wydaję mi się że 2 lub 3 :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
proszę bez takich insynuacji
-
Spoty Kościerzyna
Sorki VIKIS nie daliśmy rady w tę sobotę też nas nie będzie bo jedziemy na zlot warmińsko-mazurski [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:36_________________________________________________Co taka cisza ,przecież nic się nie stało ,nas z GILIM nie będzie ,ale reszta może przyjechać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co taka cisza ,wszyscy posneli czy co? :mysli: :mysli: :mysli:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziękiza spota :notworthy:
-
[ALL B6] Spoiler
Jak już go masz to go maluj i zakładaj ,a odpowiadając na twe pytanie to lakier jak jest położony fachowo to nie schodzi itp.
-
[ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?
Oglądając te zdjęcia dochodzę do wniosku,że najładniejszy jest ten grafitowy mat ,ale wszystko jest kwestią gustu ,więc maluj na jaki kolor chcesz oby był to mat
-
[B5 AFN] Ciężko wchodzi 2 bieg
Wygląda na to ,że to synchronizator drugiego biegu wymiana tej części to spory wydatek ,bo trzeba rozebrać całą skrzynię biegów miałbym pewność gdybyś napisał czy ,gdy włączasz drugi bieg , słychać zgrzyt
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
Mam wielu znajomych ,którzy mają audi w dieslu i jakoś nikt nawet nie wspomniał o biopaliwie.Wydaje mi się ,że najlepiej lać sprawdzone paliwo,a wtedy na pewno nic złego z silnikiem dziać się nie będzie
-
[ALL B5] Czy może być taki zestaw opon ?
Tylne koła mogą ocierać o nadkola,a jeżeli założysz dystanse to mogą za bardzo wystawać po za obrys błotnika
-
Spoty Kościerzyna
Sory chłopaki ,ale się nie wyrobiłem.W następną sobotę jestem w Kaletce na zlocie warmińsko-mazurskim.A za dwa tygodnie na pewno będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co taka cisza na forum 3 city :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
Musisz pojeżdzić po szrotach ,a na pewno coś takiego znajdziesz mało kto wymienia te częśći ,więc cena również nie powinna być za wysoka (przeważnie złomiarze to wyrzucają bo nikt tego nie chce kupić)
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
Ta część nie jest lakierowana,więc malowanie raczej odpada. Na twoim miejscu spróbował bym jakimś specyfikiem do czyszczenia plastiku,chociaż na zdjęciu widać ,że wżarło się wgłąb ,więc chyba pozostaje ci tylko wymiana