Treść opublikowana przez FAZY
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja osobiście tankuję na Orlenie i auto jeżdzi bez żadnych problemów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co ty Alona robiłaś o piątej rano na forum czyszbyś miała bezsenną noc
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kandyduję w wyborach do europarlamentu
-
[ALL B7] Rodzaje atrap
Jak nie chcesz go kupić to po co wstawiasz go do oceny dobrej marki ,lub ori grill musi swoje kosztować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystko masz napisane w pierwszym poscie tego tematu nawet pogrubione zostalo :gwizdanie: przyjedż to zerkniemy na twoje auto
-
Hak holowniczy
po zamontowaniu haka musisz zrobić badania techniczne owego haka na stacji diagnostycznej,a następnie wbić w urzędzie komunikacji go do dowodu rejestracyjnego
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to jak panowie i panie ,dziś na osiemnastą
-
[B6 BRF]Wymiana synchronizatorów
Moim zdaniem lepiej wymienić zużyty synchronizator,chociaż by ze względu na to ,że po wymianie skrzynia będzie jak nowa ,a wstawiając używaną nie mamy pewności jak długo pochodzi co do wyjmowania skrzyni to nie tyle ,że trzeba ją wyjąć ,ale trzeba ją praktycznie całą rozebrać ,a potem złożyć ,więc jak nie masz doświadczenia w naprawie skrzyń ,to sam lepiej tego nie rób
-
[B6 BDH] Przetarty tylni błotnik
O takie przetarcie się nie martw ,ale daj do roboty w sprawdzonym zakładzie lakierniczym,bo osobiście widziałem mniejsze przetarcie ,a gość tak to naprawił ,że wyglądało strasznie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tam słyszałem,że w gwarze więziennej bunkier to D U P A FAZY,dogaduj sie z pre na PW :gwizdanie: to ty siedziałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co masz konkretnie na myśli ,jakaś propozycja odnośnie nowego miejsca spotów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo Łepski ma zawaloną całą skrzynkę odbiorczą i nie wie jak usunąć stare wiadomości
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę musiał chyba na nich wpłynąć wal z bańki ludzie z forum są dla mnie jak rodzina ,a rodziny się nie tyka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja pijam sporadycznie ,ale za to większe dawki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę musiał chyba na nich wpłynąć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie wiem czy się wyrobie najwyżej przyjadę na końcówkę spota
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota :notworthy:
-
[B5 AFB] Ekonomia w 2.5 tdi 6 biegów
Mam ten sam silnik ,czyli AFB i aż tak wiele mi nie pali spokojnie mieszczę się w ośmiu litrach ,a dodam ,że nie jeżdżę ekonomicznie,więc jak słyszę ,że te silniki są strasznie paliwożerne ,to nie chce mi się wierzyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ignoruje?? :gwizdanie: tak "chamsko ignoruje" to ładnie powiedziane wolisz "OLEWA"? (nie powiem czym) powinieneś włosy na rudo przefarbować! nie wiem o co chodzi,ale Bieniek na rudo to było by coś