Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAZY

  1. Ja osobiście tankuję na Orlenie i auto jeżdzi bez żadnych problemów
  2. Co ty Alona robiłaś o piątej rano na forum czyszbyś miała bezsenną noc
  3. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za spota :hi:
  4. Podziękował :notworthy:
  5. kandyduję w wyborach do europarlamentu
  6. Jak nie chcesz go kupić to po co wstawiasz go do oceny dobrej marki ,lub ori grill musi swoje kosztować
  7. Wszystko masz napisane w pierwszym poscie tego tematu nawet pogrubione zostalo :gwizdanie: przyjedż to zerkniemy na twoje auto
  8. FAZY odpowiedział(a) na Wowka temat w Audi A4 B6
    po zamontowaniu haka musisz zrobić badania techniczne owego haka na stacji diagnostycznej,a następnie wbić w urzędzie komunikacji go do dowodu rejestracyjnego
  9. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za spota
  10. Dzięki za spota :notworthy:
  11. No to jak panowie i panie ,dziś na osiemnastą
  12. Moim zdaniem lepiej wymienić zużyty synchronizator,chociaż by ze względu na to ,że po wymianie skrzynia będzie jak nowa ,a wstawiając używaną nie mamy pewności jak długo pochodzi co do wyjmowania skrzyni to nie tyle ,że trzeba ją wyjąć ,ale trzeba ją praktycznie całą rozebrać ,a potem złożyć ,więc jak nie masz doświadczenia w naprawie skrzyń ,to sam lepiej tego nie rób
  13. O takie przetarcie się nie martw ,ale daj do roboty w sprawdzonym zakładzie lakierniczym,bo osobiście widziałem mniejsze przetarcie ,a gość tak to naprawił ,że wyglądało strasznie
  14. ja tam słyszałem,że w gwarze więziennej bunkier to D U P A FAZY,dogaduj sie z pre na PW :gwizdanie: to ty siedziałeś
  15. co masz konkretnie na myśli ,jakaś propozycja odnośnie nowego miejsca spotów
  16. bo Łepski ma zawaloną całą skrzynkę odbiorczą i nie wie jak usunąć stare wiadomości
  17. będę musiał chyba na nich wpłynąć wal z bańki ludzie z forum są dla mnie jak rodzina ,a rodziny się nie tyka
  18. Ja pijam sporadycznie ,ale za to większe dawki
  19. będę musiał chyba na nich wpłynąć
  20. co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy
  21. ja nie wiem czy się wyrobie najwyżej przyjadę na końcówkę spota
  22. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za spota :notworthy:
  23. Mam ten sam silnik ,czyli AFB i aż tak wiele mi nie pali spokojnie mieszczę się w ośmiu litrach ,a dodam ,że nie jeżdżę ekonomicznie,więc jak słyszę ,że te silniki są strasznie paliwożerne ,to nie chce mi się wierzyć
  24. Dzięki za spota :notworthy:
  25. Ignoruje?? :gwizdanie: tak "chamsko ignoruje" to ładnie powiedziane wolisz "OLEWA"? (nie powiem czym) powinieneś włosy na rudo przefarbować! nie wiem o co chodzi,ale Bieniek na rudo to było by coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.