Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAZY

  1. Podejrzewam że to będzie amortyzator ,ja skłaniał bym się ku tej wersji ,bo wahacze skrzypią bardzo rzadko ,a amorki to juz co innego
  2. no wlasnie... ja np z Bukowiny tez niewiele pamietam :gwizdanie: nie podejrzewał bym ciebie Nikuś o to ,że masz zaniki pamięci
  3. Ludzi z amnezją nie potempiamy ,przecież każdy jest mile widziany na zlocie
  4. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja jestem za bo spoty piątkowe nic nie dały
  5. Właśnie kończę skrzyneczkę ,a nadal mnie suszy tak jestem odwodniony ,że jeszcze nie byłem na WC
  6. ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21 z Madasem usiaść możemy ale On bedzie pił Fante bo chłopak alkoholu nie lubi.... No nie ,jak z nami nie wypije to chyba się nie polubimy
  7. Mój głos już masz
  8. Patryk ,ale żeś się rozgadał
  9. ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21
  10. Cześć chłopaki co u was słychać
  11. Cześć chłopaki co u was słychać
  12. Cześć chłopaki ,już zacząłem trenować ,żeby nie wyjść na jakiegoś cieniasa
  13. znowu nie wiem o co chodazi
  14. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    byłem o19 przecież to godz. spotkań w Kościerzynie zaglądałem nawet do kratek ściekowych i GILEGO nie widziałem
  15. No Czaja pogratulować koloru chciałem ,w końcu ktoś z Olsztyna
  16. Z tego co zrozumiałem to jechałeś dalej,chociaż silnik stracił moc to był błąd ,wydaje mi się ,że mogłeś narobić już wiele szkód w silniku ,a naprawa pociągnie za sobą poważne koszty ;(
  17. Witam ,przejechałem na odmie nowego typu już ponad 30 tysięcy i jak na razie spisuje się rewelacyjnie podejrzewam,że nie ma żadnej różnicy w działaniu obydwu odm,a nowego typu jest o wiele bardziej wytrzymała
  18. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    trzy auta
  19. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Podziękował :hi: :hi:
  20. Podziękował :hi:
  21. No nie OLO z tą twoją furą to ty jesteś mały olek :polew:
  22. Olo ty jesteś w Bułgarii ,czy na lazurowym wybrzeżu
  23. Ja cały czas oglądam Opole ,tyle ,że mnie to nudzi ;(
  24. prawie śmiertelny
  25. bo nie piłem ,musiałem prowadzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.