Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAZY

  1. Te z drugiego linka odpadają ,bo mają rozstaw śrub 5 razy 100 ,czyli są od a3 ,na twiom miejscu brał bym te z trzeciego linka
  2. Kupiłem 16 calowe ,założyłem i jak dla mnie wygląda rewelacyjnie opony już miałem ,więc wyszło nie drogo ,wszelkie dewagacje są już spóżnione bo założyłem i teraz jest po ptakach
  3. Dobra to kupuję ,dzięki za pomoc :notworthy:
  4. U mnie jest zawieszenie 1bv i nie jest to zbyt komfortowy zawias,dlatego chcę założyć 16 calowe kółka
  5. Chodzi mi konkretnie o te fele http://moto.allegro.pl/item688645593_advanti_e_16_5_112_audi_vw_mercedes_juz_sa.html
  6. Witam mam zamiar kupić nowe felgi ,w oko wpadły mi fele firmy Advanti Racing i tu mam pytanie ,czy ktoś z forum wie co to za firma i jaka jest jakość felg przez nich produkowanych?Z góry dzięki za pomoc.
  7. Akurat ja mam zwykłą wersję nadwozia i u mnie też jest taki daszek na tylnej klapie ,więc nie tylko były one w esach
  8. Kierownica z modelu b5 po lifcie na pewno pasuje i jeżeli ci się podoba to zakładaj .Koledzy w poprzedzających postach sugerują kierę z b7 ,ale taka kierownica kosztuje o wiele więcej niż z b5
  9. No to robimy spota w czwartek czy w środę ?????? :mysli: :mysli:
  10. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Podziękował za spota
  11. Podziękował :hi:
  12. też dostałem i jutro jestem
  13. Przednie boczne drzwi muszą mieś 65 % przenikalności światła ,jeżeli założysz ciemne ,lub lustrzane folie będziesz miał problemy na przeglądach i z policją
  14. Nie ma problemu ,możemy wynająć ośrodek od piątku rana ale na to potrzebna jest ogólna zgoda uczestników
  15. Podziękować
  16. Ja tam nie widzę żadnych minusów ,przecież takie imprezy głównie mają służyć integracji w klubie,a to chyba wychodziło rewelacyjnie .Jedzenie też super ,a jeżeli ktoś podszebuje więcej niż przeciętny zjadacz chleba to może zawsze zamówić sobie pizzę .Pozdrawiam całą grupę wielkopolską ,tak trzymać
  17. Podziękował ,więcej się nie będę rospisywał bo muszę wreszcie się napić ,pochwały zostawiam na jutro
  18. Już jestem Adam ,ciebie również pozdrawiam
  19. Powinna pasować ,lecz nie jest to dokładka ori od tego modelu
  20. Podziękował
  21. Tak na marginesie Antonio będziesz dziś na spocie
  22. trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 ,a dokładniej to 3 bo mamy jechać przez Kościerzynę Przemas jak zwykle w tyle :gwizdanie: ...na drodze i w informacji pozostaje pytanie o której startujemy
  23. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki za ognicho i spota
  24. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    aco wybierasz się do 3-city

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.