Treść opublikowana przez FAZY
-
[B5 AFN] Alufelgi na zime 15"
Te z drugiego linka odpadają ,bo mają rozstaw śrub 5 razy 100 ,czyli są od a3 ,na twiom miejscu brał bym te z trzeciego linka
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Kupiłem 16 calowe ,założyłem i jak dla mnie wygląda rewelacyjnie opony już miałem ,więc wyszło nie drogo ,wszelkie dewagacje są już spóżnione bo założyłem i teraz jest po ptakach
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Dobra to kupuję ,dzięki za pomoc :notworthy:
-
[B5 AFB] Nowe felgi
U mnie jest zawieszenie 1bv i nie jest to zbyt komfortowy zawias,dlatego chcę założyć 16 calowe kółka
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Chodzi mi konkretnie o te fele http://moto.allegro.pl/item688645593_advanti_e_16_5_112_audi_vw_mercedes_juz_sa.html
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Witam mam zamiar kupić nowe felgi ,w oko wpadły mi fele firmy Advanti Racing i tu mam pytanie ,czy ktoś z forum wie co to za firma i jaka jest jakość felg przez nich produkowanych?Z góry dzięki za pomoc.
-
[B5 AFN] Spojler na tylnej klapie avanta-jaki model?
Akurat ja mam zwykłą wersję nadwozia i u mnie też jest taki daszek na tylnej klapie ,więc nie tylko były one w esach
-
[ALL B6] Dopasowanie kierownicy
Kierownica z modelu b5 po lifcie na pewno pasuje i jeżeli ci się podoba to zakładaj .Koledzy w poprzedzających postach sugerują kierę z b7 ,ale taka kierownica kosztuje o wiele więcej niż z b5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to robimy spota w czwartek czy w środę ?????? :mysli: :mysli:
-
Spoty Kościerzyna
Podziękował za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też dostałem i jutro jestem
-
[B6 AWX] Przyciemnienie szybek
Przednie boczne drzwi muszą mieś 65 % przenikalności światła ,jeżeli założysz ciemne ,lub lustrzane folie będziesz miał problemy na przeglądach i z policją
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ma problemu ,możemy wynająć ośrodek od piątku rana ale na to potrzebna jest ogólna zgoda uczestników
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękować
-
PIŁA 2009 - doświadczenia po kolejnym zlocie, plusy i minusy
Ja tam nie widzę żadnych minusów ,przecież takie imprezy głównie mają służyć integracji w klubie,a to chyba wychodziło rewelacyjnie .Jedzenie też super ,a jeżeli ktoś podszebuje więcej niż przeciętny zjadacz chleba to może zawsze zamówić sobie pizzę .Pozdrawiam całą grupę wielkopolską ,tak trzymać
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Podziękował ,więcej się nie będę rospisywał bo muszę wreszcie się napić ,pochwały zostawiam na jutro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Już jestem Adam ,ciebie również pozdrawiam
-
[B5 AJM] Czy ta dokładka bedzie pasowała ?
Powinna pasować ,lecz nie jest to dokładka ori od tego modelu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak na marginesie Antonio będziesz dziś na spocie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 ,a dokładniej to 3 bo mamy jechać przez Kościerzynę Przemas jak zwykle w tyle :gwizdanie: ...na drodze i w informacji pozostaje pytanie o której startujemy
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za ognicho i spota
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Zdecydowanie Tomasony
-
Spoty Kościerzyna
aco wybierasz się do 3-city