Treść opublikowana przez FAZY
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach i co do nich potrzebuję ?
Dobrze się zastanowiłeś nad tymi felgami wydaje mi się że to plastelina no ale ty decydujesz
-
[B7 BLB] Duże zużycie oleju
U mnie po między wymianami dolewam około litra oleju więc u ciebie nie ma się czym przejmować
-
Spoty Kościerzyna
Teraz wypada to w wielką sobotę więc chyba sobie odpuścimy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy warto kupić takie felgi ?
Nie wydaję mi się aby te felgi były tanie przecież za 2 tysiące można kupić bardzo solidne repliki audi
-
Spoty Kościerzyna
To poczytaj regulamin chyba że nie dowidzisz
-
Spoty Kościerzyna
nie pisz caps lockiem ,chyba że inaczej nie umiesz :polew:
-
Spoty Kościerzyna
fazy dawaj awatara się robi gryzoniu
-
Spoty Kościerzyna
GILI ma specyficzne poczucie humoru
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota :notworthy:
- Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
ale na spot jedziemy
-
Spoty Kościerzyna
to drugie jest chyba lepsze [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 19:36_________________________________________________Ciekawe czy ktoś z trójmiasta nas jutro odwiedzi
-
Spoty Kościerzyna
OK :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
[ALL B6] Jakie felgi polecacie ?
Najpierw coś sobie znajdż ,apotem wrzuć do oceny tak to możesz się dowiedzieć ,że wiele jest firm ,które produkują solidne felgi ,więc przy wyborze ci to za dużo nie pomoże
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
Postawił bym zdecydowanie na RS6 c5 są to ładne i solidne fele
-
[B5 AFN] Problem z lewym błotnikiem w asi rocznik 96
Po prostu masz wymieniony błotnik na nie ori, podejrzewam że to jakiś tani zamiennik i nic z tym nie zrobisz pozostaje ci wymiana na ori błotnik na twoim miejscu bym tak zrobił ,gdyż zazwyczaj zamienniki błotników są o wiele gorszej jakości od ori i szybko zaczyna je zżerać korozja
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
Te dywaniki wyglądają ładnie cena również nie jest oszałamiająca ,a najlepsze że masz do wyboru kilka kolorów warte polecenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I co tam ustaliliście w sprawie miejsca i godziny spotów sorry ale dziś się nie wyrobiłem a bardzo bym chciał zawitać na kolejnym
-
[ALL B5] Grill RS4 - opinie
Nie jest to ORI, ale za tę cenę chyba warto go wziąć na pewno będzie wyglądał lepiej niż zwykły :gwizdanie: wiem że wszyscy na forum nie uznają niczego co nie jest ORI ,ale w przypadku takich części jak grill (dla mnie) nie ma to znaczenia
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
Też zamówiłem sobie taką gałkę przyjdzie za parę dni ,jak założę to wrzucę fotki
-
[ALL B6] Zmiana z zimowych na letnie - szumi jak diabli
Mam to samo też letnie bardziej szumiały po przejściu z zimowych, ale po kilku dniach wydają się cichsze radzę ci jakiś czas pojeżdzić, a na pewno wszystko wróci do normy
-
[ALL] Opony - leżaki
Ja też za bardzo nie rozumiem o jakich oponach piszesz twoje były używane 9 lat ,więc to chyba co innego ;(
-
[B5 AJM] Czy polecacie te felgi
Jeżeli masz nowe opony to i tak kupisz 16 calowe felgi pytanie tylko czy te są ori ,bo jeśli tak to warto je wziąć