Treść opublikowana przez FAZY
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za foty GILI :oklaski:
-
Spoty Kościerzyna
Wolly serdecznie zapraszamy
-
[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc
Zdecydowanie nr.3 widziałem je na aucie i prezentują się kapitalnie
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota vikis
-
Letnie opony - które zakupić ?
Osobiście polecam pirelki ,są dobre ,ciche ,ładnie się trzymają na drodze i mają ładny bieżnik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gratulacje Bieniek należało ci[ /color]się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łebski może zgubił okulary skoro nie jest pewien że to był Tomek
-
Spoty Kościerzyna
Czy ktoś ,oprócz mnie wybiera się na spot do Kościerzyny w tą sobote
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Jedna z najładniejszych które oglądałem będę się na niej wzorował
-
[B5 AJM] Jak Wam się podoba ta kozacka felga ?
Panowie Cristoforo przecież już te fele ma więc dlaczego wszyscy mówicie o 18-calowych poza tym alu mi się pdobają i raczej wyglądać będą ładnię na samochodzie
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
W b5 te koła nie wystawały poza nadkola?
-
[ALL] Alufelgi HAMOND
Sam się zastanawiałem nad zakupem felg tej firmy postanowiłem zaryzykować ,felgi nie są drogie ,więc mała strata ,po nad to dają 2 lata gwarancji
-
[B6 AWX] drgania przy duzej predkosci, przeklamanie w spalaniu
Najpierw zrób pełną diagnostykę silnika ,potem możesz wymieniać zużyte części.Co do cen wydają się rozsądne.
-
Spoty Kościerzyna
Za tydzień GILEGO nie będzie ,ale jak chcecie to ognisko mogę rozpalić Ja
-
Spoty Kościerzyna
Zwłaszcza Mydłu,przecież on wracał ostatni javascript:void(0);
-
Spoty Kościerzyna
vipami czemu nie ,należy się wam :naughty :[/color]
-
Spoty Kościerzyna
[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 20:38_________________________________________________
-
Spoty Kościerzyna
Mam foty ,ale coś mi nie wchodzą. [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 20:31_________________________________________________ Zdjęcie 500px na forum: [ pomoc ]
-
Spoty Kościerzyna
Mydło gdzie ten drut ci si~ę przyczepił????????????????????????? :mysli:
-
Spoty Kościerzyna
ciekawe czy Tomek wrzuci te zdięcia
-
Spoty Kościerzyna
Ciekawe czy dojechali już do domu
- Spoty Kościerzyna
-
[INNE] Felgi z samochodów po testowych
Z wyglądu wydają się OK ,lecz można by je sprawdzić na jakimś serwisie
-
Spoty Kościerzyna
Wybieram się w sobotę do Kościerzyny więc chyba się pojawię na spocie
-
[B6 AWX] Skrzypiące przednie wycieraczki
Czy jesteś pewien ,że te wycieraczki VALEO są ori,a nie jakieś podróbki na próbę załóż stare i zobacz czy też będą skrzypić jeśli nie to będzie znaczyło ,że wina leży w piórach wycieraczek