Treść opublikowana przez FAZY
-
[ALL] Prośba o poradę w sprawie felg
chodzi o to ,że jeżeli założysz wyższe opony niż przewiduje producent auta, licznik bedzie przekłamywał ,tzn.pojedziesz 100km. na godzinę,a licznik będzie pokazywał 90 i to samo będzie z zapisem przebiegu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak najbardziej wszystko już przygotowane,więc smiało przybywajcie pytanie czy rezerwować noclegi?
- Spoty Kościerzyna
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
Pierwsze zdecydowanie najładniejsze, chociaż wyglądają podobnie,brał bym właśnie te cena również jest w miarę jak za ori 18 cali
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki Madas za życzenia i na wzajem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zobaczymy może jednak przyjedzie
-
[ALL B5] Problem z dekielkami do felg
Dodam tylko ,że jeżeli zdecydujesz się na dystanse,to powinieneś wymienić szpilki na dłuższe
-
[ALL B6] Czy ten szum podczas jazdy jest normalny ?
To nie wina felg ,tylko ogumienia opony poszczególnych firm są zróżnicowane i różny jest poziom szumów które wytwarzają,więc jeżeli przeszkadza ci szum to wymień opony ,a felgi zostaw
-
Spoty Kościerzyna
My z GILIM trzymamy sztamę w kupie siła
-
Spoty Kościerzyna
No coś ty chyba ,że są agresywni
-
Spoty Kościerzyna
No co wy chłopaki ;( przecież ja jestem pacyfistą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale blond no nie wiem rudy na pewno nie jest Może to była siwa czupryna
- [B5 AFB] Hak holowniczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski na osatnim spocie był chyba w peruce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i na dodatek w w górach
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no najlepiej zabrać wędkarskie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będę napewno ale nie wiem czy wyrobię się na 20 już kilka razy zapowiadałeś swój przyjazd,a nikt cię jeszcze nie widział
-
[B5 AFB] Hak holowniczy
Mam pytanie,czy końcówka haka holowniczego z b6 pasuje do b5dodam ,że chodzi mi o hak westfalia
-
Spoty Kościerzyna
- [B5 AJM] Klapa bagażnika w avancie nie chce się domknąć
Regulacja tego zamka to najrozsądniejsze co można zrobić jeżeli to nie pomoże to wtedy dopiero rozejrzyj się nad nowym zamkiem- [B5 AJM] Klapa bagażnika w avancie nie chce się domknąć
Ten powinien pasować tylko że jeśli kupujesz części używane ,to musisz liczyć się z tym ,że zamek może nie działać- [ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
U mnie jest taka kierownica ,a mam rocznik 1998 podejrzewam że zakładano ją po pierwszym lifcie ,czyli od końca 1997 roku- [B5 AJM] Klapa bagażnika w avancie nie chce się domknąć
Powinien pasować klapa w b5 przed liftem i po jest niemal identyczna chociaż ten zamek , który chcesz kupić jest od sedana,więc najlepiej zadaj pytanie sprzedającemu - [B5 AJM] Klapa bagażnika w avancie nie chce się domknąć