Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAZY

  1. Wybrał bym opcję nr.1 widziałem już takie ATS na a4 i wyglądały na prawdę ładnie
  2. Sam mam opony z ranem ochronnym i powiem ci że to działa :notworthy:kiedyś nagminnie rysowałem felgi,a teraz felgi mam jak nowe
  3. Ja bym szukał raczej ori ,ale jeśli musisz wybrać z tych dwóch,to raczej dwójka
  4. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    na razicho,za tydzień znów będę
  5. Cena nie jest wysoka ,jak za komplet :naughty:ale na nasze drogi te opony nie są jednak polecane.
  6. Fele ładne jeśli chodzi o twardość zawieszenia ,to różnica będzie nie wielka, prawie nie do wyczucia
  7. Z zewnątrz wygląda ładnie :cool1:ale pokaż jak wygląda w środku
  8. Zdecydowanie nr.1.Nr.2i3 według mnie nie będą się prezentować na b6 zbyt efektownie
  9. Czy ktoś wie ,czemu MYDŁO nie dojechał?
  10. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Troszkę się spóżnie ale będę na pewno
  11. Sam jeżdziłem na magazynowanych kilka lat oponach i zauważyłem że nieodbiegały one zbyt dużo jakością od nówek.Jeśli masz na nich jeżdzić krótko to warto wziąć te 5latki
  12. O forum powiedział mi mój szwagier, klubowicz GILI i gdy kupiłem sobie A4 to się też zapisałem .Na forum można się wiele dowiedzieć o AUDI.Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
  13. FAZY odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Bardzo dobry pomysł będe na pewno zapraszam też wszystkich klubowiczów i fanów AUDI A4
  14. FAZY odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B5
    To nie jest normalne :confused4:powinieneś się przejechać do warsztatu isprawdzić stan poduszek
  15. Mój znajomy miał wypadek i początkowo TU nie miało zastrzeżeń ,ale przysłali swojego rzeczoznwcę i zaczeły się problemy.Sprawa zakończyła się w sądzie,trwało to około półtora roku. Na szczęście wygrał ,bo zainwestował w prawnika około 17000 złotych.Wygląda na to że dochodzenie swoich praw może być długie i kosztowne.Pozdrawiam
  16. Według mnie posłuchaj sam siebie :cool1:auto ma się podobać tobie,ale te projekty to chyba lekka przesada
  17. U mnie też zaczeło ubywać oleju , okazało się że filtr odmy był zanieczyszczony ,co spowodowało wyciek z pod miski olejowej. Konieczna była wymiana uszczelki pod miską i filtra odmy
  18. Widzisz GILI :naughty:ale to chyba normalne w zimie.Mój też zaczyna palić trochę więcej
  19. Mógłbyś się wybrać na spot,tam przeważnie mają vaga,tylko nie wiem czy w twoim seacie zrobią to za free?
  20. Jak to wpłynie na spalanie?
  21. FAZY odpowiedział(a) na FAZY temat w Audi A4 B5
    Prawdę mówiąc zawieszenie mam 1be ,kompromisu bym się jednak w nim nie doszukiwał
  22. Mam pytanie ,ile można wycisnąć z 2,5TDI 150 PS po zamontowaniu chipa tak by silnik , oraz wszystkie układy były bezpieczne??? Niepoprawnie nazwany temat / Poziek
  23. FAZY opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam b5 2,5tdi i wydaję mi się że komfort jazdy jest wysoki pomimo tego,że ma fabrycznie twarde zawieszenie.Co myślicie na ten temat?
  24. Zgadzam się mój AFB 2,5 też pali w okolicach 7 litrów.
  25. Mam lekko skrzywioną jedną felgę .Gdzie mogę ją wyprostować ?Okolice 3city.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.