Treść opublikowana przez FAZY
-
[ALL B5] Które z tych dwóch 16'' na srebrne A4 B5 Avant
Wybrał bym opcję nr.1 widziałem już takie ATS na a4 i wyglądały na prawdę ładnie
-
[ALL] Rant opony ochraniający felgę
Sam mam opony z ranem ochronnym i powiem ci że to działa :notworthy:kiedyś nagminnie rysowałem felgi,a teraz felgi mam jak nowe
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
Ja bym szukał raczej ori ,ale jeśli musisz wybrać z tych dwóch,to raczej dwójka
-
Spoty Kościerzyna
na razicho,za tydzień znów będę
-
[B6 AVF] PIRELLI
Cena nie jest wysoka ,jak za komplet :naughty:ale na nasze drogi te opony nie są jednak polecane.
-
[B6 AWX] felgi 18 2 pytania.. rozmiar? fajne?
Fele ładne jeśli chodzi o twardość zawieszenia ,to różnica będzie nie wielka, prawie nie do wyczucia
-
[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE
Z zewnątrz wygląda ładnie :cool1:ale pokaż jak wygląda w środku
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
Zdecydowanie nr.1.Nr.2i3 według mnie nie będą się prezentować na b6 zbyt efektownie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy ktoś wie ,czemu MYDŁO nie dojechał?
-
Spoty Kościerzyna
Troszkę się spóżnie ale będę na pewno
-
[ALL] Opony, które lepsze, dotyczy leżaków magazynowych
Sam jeżdziłem na magazynowanych kilka lat oponach i zauważyłem że nieodbiegały one zbyt dużo jakością od nówek.Jeśli masz na nich jeżdzić krótko to warto wziąć te 5latki
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
O forum powiedział mi mój szwagier, klubowicz GILI i gdy kupiłem sobie A4 to się też zapisałem .Na forum można się wiele dowiedzieć o AUDI.Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
-
Spoty Kościerzyna
Bardzo dobry pomysł będe na pewno zapraszam też wszystkich klubowiczów i fanów AUDI A4
-
[B5 AFN] Biegi czasami haczą
To nie jest normalne :confused4:powinieneś się przejechać do warsztatu isprawdzić stan poduszek
-
Czy ktoś wygrał z TU w sadzie
Mój znajomy miał wypadek i początkowo TU nie miało zastrzeżeń ,ale przysłali swojego rzeczoznwcę i zaczeły się problemy.Sprawa zakończyła się w sądzie,trwało to około półtora roku. Na szczęście wygrał ,bo zainwestował w prawnika około 17000 złotych.Wygląda na to że dochodzenie swoich praw może być długie i kosztowne.Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
Według mnie posłuchaj sam siebie :cool1:auto ma się podobać tobie,ale te projekty to chyba lekka przesada
-
[B5 AFF] Zużycie oleju silnikowego
U mnie też zaczeło ubywać oleju , okazało się że filtr odmy był zanieczyszczony ,co spowodowało wyciek z pod miski olejowej. Konieczna była wymiana uszczelki pod miską i filtra odmy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Widzisz GILI :naughty:ale to chyba normalne w zimie.Mój też zaczyna palić trochę więcej
-
[ALL B5] Szarpnięcie, przerwanie podczas przyśpieszania
Mógłbyś się wybrać na spot,tam przeważnie mają vaga,tylko nie wiem czy w twoim seacie zrobią to za free?
-
[B5 AFB] Ile można wycisnąć ?
Jak to wpłynie na spalanie?
-
[B5 AFB] komfort
Prawdę mówiąc zawieszenie mam 1be ,kompromisu bym się jednak w nim nie doszukiwał
-
[B5 AFB] Ile można wycisnąć ?
Mam pytanie ,ile można wycisnąć z 2,5TDI 150 PS po zamontowaniu chipa tak by silnik , oraz wszystkie układy były bezpieczne??? Niepoprawnie nazwany temat / Poziek
-
[B5 AFB] komfort
Mam b5 2,5tdi i wydaję mi się że komfort jazdy jest wysoki pomimo tego,że ma fabrycznie twarde zawieszenie.Co myślicie na ten temat?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Zgadzam się mój AFB 2,5 też pali w okolicach 7 litrów.
-
[ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
Mam lekko skrzywioną jedną felgę .Gdzie mogę ją wyprostować ?Okolice 3city.