Treść opublikowana przez gelo
- Strefa Śmiechu
-
VAG w Lublinie
wie może ktoś gdzie w Lublinie można zrobić analize i ile to mniej więcej kosztuje dzięki za info
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/9621/reklama_piwa_po_polsku/
-
[B5 1,9TDI] Wykres z hamowni seryjny
zna ktoś może firme która się zajmuje chiptuningiem tdi na lubelszczyżnie ?
-
Strefa Śmiechu
http://uncontrollable.wrzuta.pl/film/baNj70MraN/ukryta_kamera
-
Azot w koła - gdzie w Lublinie ?
nie w Lublinie ale blisko-wulkano na piaseckiej zaraz za krzyżówkami do Świdnika
- Skype
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
widze że balet niezły , no to się troche poślizgacie :biggrin:
-
A4 Assistance
dane przesłałem,pozdrawiam
-
Forum już działa ... co sie stało ?
oto przyklad częstego bywalca :mrgreen: dobre he he,siemka wszystkim po przerwie
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Witam wszystkoch, OTO MOJA A4 :)
bardzo ładna
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
koszulki doszły,rewelacja :mrgreen: wielkie dzięki
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
do mnie niestety też jeszcze nie dotarła
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
a ja wciąż czekam
-
problem z tylnymi drzwiami
dzięki wielkie
-
problem z tylnymi drzwiami
mam pytanko czy w audi a4 z 1996 roku w tylnich drzwiach jest jakieś zabezpieczenie aby nie otworzyć ich od wewnątrz czy poprostu coś mi się popsuło,prosze o pomoc,pozdrawiam
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
oczywiście że warto :!:
-
Końcówka wydechu w dieslu
dobrze wiedzieć bo właśnie chciałem coś zakładać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jak prowadziłem samochód z Gorzowa do Lublina wyszło mi spalanie ok 5l
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
ja jeżdze na shell helix pełny syntetyk