Treść opublikowana przez Cysiu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i co pojechał ktoś na to śniatowo??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tylko czy aby na pewno żebym nie stał na darmo i żeby 50km na darmo też nie robić
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jak coś dajcie znać jak najszybciej jak cosik to na koma
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jak z tym śniatowem?? jak coś to o której z nowogardu i gdzie się ustawiamy??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w zasadzie to i ja się mogę do tej zacnej listy dopisać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na jaką okazje ta lista??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na 1 to i ja się piszę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lanos miał stożek i filtr na odmę ale wywaliłem bo zamiast zwiększać śmoc to ją znacznie odebrał (mimo że izolacja dobrze chroniła od ciepłego).Tak więc fura jest całkowicie seryjna, zastąpiłem jedynie fabryczny wkład filtra powietrza sportową wkładką. czyli chcesz stawać na kresce mając 20 kucy mniej i nic w zanadrzu??
-
[ALL B5] Jakie wybrać głośniki na przód ?
ori głośniki są montowane na 3 śrubach a te jak nie mają zaczepów to do niczego ich nie przyczepisz do zwykłych 13 sa potrzebne dystanse a do takich bez uszów to chyba i to nie pomoże tak że ja nie polecam takiego rozwiązania a poza tym jeśli ori są jeszcze zdrowe i nie pierdzą to tymi nie poprawisz dzwięku
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
właśnie by tak można wnioskować bo tak po serii to chyba nie ma co sta :decayed:wć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no chłopaki to oficjalnie kto się pisze na śniatowo??[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________I DZIEWCZYNY :D
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to tym razem i ja sie pisze tylko dajcie znać jaki jest dokładny termin
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to kiedy wogóle to śniatowo jest??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
TDI99 ile zapłaciłeś??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a bo pracuje od poniedziałku do piątku i wtedy jestem w szczecinie mieszkam 50km od szcz i codzienie dojezdzam do roboty a w weekend musze specjalnie jechac a to mi sie nie oplaca troszke
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no to kto może o 18:30 w czwartek miejsce też może jakieś propozycje mogą być wały
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a może w czwartek o 18:30 gdzieś się ustawimy??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie ma nikogo
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja się niestety nie piszę kasiorki brak może jak będzie następny taki to się wybiorę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a kto parkuje srebrnego awanta w szczecinie pryz wyzwolenia 75 bo ja e tam staje i cysto widzę tam to OOOO a ma klubowe ramki__
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
fakt nie da się
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
to bardzo dobrze w opisie dorzuć sobie pare koników do stada:D:D:D
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja wogóle się nie dopisywałem ale być może następnym razem mi się uda dojechać do ekipy
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
jak już coś zauważysz ze spalaniem to daj cynka
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
a tak z ciekawości jak z apetytem na paliwko??