Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d darek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d darek

  1. d darek odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    szukam takowych ale jakoś nie mogę znaleśc
  2. d darek odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ok a powiedzcie może jakie nakładki na lusterka bo mam trochę zniszczone ,pozdrawiam
  3. d darek opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Co są warte te lub inne podobne lusterka,za odp, będę wdzięczny http://moto.allegro.pl/item868311871_lusterka_elektryczne_chrom_audi_a4_b5_95_99_nowe.html
  4. Miałem takie same objawy i co wszyscy straszyli że uszczelka pod głowicą,a okazało sie że to trójnik z tyłu silnika ,są tam dwa oringi ,wymieniłem je i święty spokuj,sprawdz to,i nie myśl o najgorszym,pozdrawiam Darek
  5. napięcie jest magicy co sprawdzali powiedzieli że gniazdo złącza jest ok ale nie ma połączenia,VAG pisze że nie ma połączenia i tyle sprawdzane na wielu kompach i jakimś innym sprzęcie,wszyscy mówią że linia k jest pewnie zajęta lub jakiś pstryczek gdzieś jest tylko gdzie ,w gniezdzie są trzy przewody,pozdrawiam wszystkich[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 12:01_________________________________________________Witam serdecznie ,sprawa została rozwiązana,mianowicie wiązka koło lewarka była przycięta i nie było łączności,podejrzenie padło takie że nie było też kontrolki ręcznego,pozdrawiam
  6. Witam serdecznie wszystkich ,odświeżę temat,mianowicie byłem już chyba u 10 magików i nikt nie może sobie poradzić z brakiem połączenia ze sterownikiem ,może jednak ktoś miał podobny przypadek i coś poradzi ,serdecznie pozdrawiam wszystkich Może jest ktoś w okolicy co zna sie na tym ,jeżeli tak to proszę o info pozdrawiam
  7. Witam serdecznie wszystkich ,mam taki problem że nie można się połączyć z komputerem silnik 1.9 TDI ,zepsuł mi się czujnik wału wszystko jest oki,ale nie można się zkomunikować z kompem aby wykasować błędy, zaznacze że komp jest po tuningu ale dowiedziałem się dopiero od mechanika zaznaczę że meches jest ok ,meches łączy się vagiem ale był też na diagnostyce i też kupa,miał ktoś taką przypadłość,zaznaczę że wiązki są okd darek sprawdzane,serdecznie pozdraiam.[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 18:47_________________________________________________Trudno będę szukał dalej pozdrawiam FORUM
  8. Witam serdecznie wszystkich,stałem się posiadaczem A4 jestem narazie hepi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.