Treść opublikowana przez d darek
-
[B5 1Z] Szarpanie
z tego co wiem z forum to kont wtrysku powinien wynosić coś w okolicach 49-51,ja tak ustawiłem
-
[B5 1Z] Szarpanie
Ok logi postaram się jutro zrobić,auto zapala od strzała,czasami zadymi przy odpalaniu tak na biało-niebiesko tak ja to postrzegam,podczas jazdy zadymi na czarno ale to przy wyższych obrotach jak depnę czasami ,filtr paliwa zmieniony na jesieni,autko jest po wirusie.Co do nastawnika to był czyszczony jak już pisałem był jak nowy w środku,wtrysków nie sprawdzałem jedynie korekcje w vag ,oleju (ok 1 l dolewam do wymiany ,mam mały wyciek)[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________jeszcze jedno mam wrażenie że silnik twardo pracuje,kont wtrysku wynosi 48-51 czyli wzorcowo
-
[B5 1Z] Szarpanie
Jeżeli wcisnę pedał do dechy to nie ma żadnych szarpań,przyśpiesza normalnie,tylko podczas takiej jazdy jak robiłem te logi,impulsator odpinałem i może trochę mniej ale jednak szarpie[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:50_________________________________________________Witam podmieniłem wtrysk sterujący i nadal są takie szarpania,odnośnie przestawiacza kata wtrysku to jak go mogę sprawdzić,czy istnieje taka możliwość
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
W silniku 1Z nie ma turbiny ze zmienną geometrią
-
[B5 AEB] Napelnienie klimy - wejscie
dokładnie na podszybiu są pod filtrem kabinowym
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie licznika-korekta.
na allegro jest duużo ofert
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dokładnie tak jak piszesz kolego
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
u mnie po wybiciu kata z początku trochę kopcił,teraz już nie (po przejechaniu trasy ponad 300 km)
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
u mnie jest kontrolka świateł ,autko sprowadzone z włoch[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:22_________________________________________________rafal1985 a tego to nie mam ,zaślepka jest,możesz dać jakieś foto jak to wygląda
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Sprawdz poduszki pod silnikiem
-
[B5 1Z] Szarpanie
Witam wszystkich serdecznie,mam problem którego nie rozwiązałem do tej pory ,mianowicie szarpie mi silnikiem przy obr 1400-1800 .Kroki jakie poczyniłem to czyszczenie nastawnika(był jak nowy zero opiłków) podmiana wtrysku sterującego(choć nie wiem czy był sprawny,zakupiony na allegro,korekcje były na nim tragiczne oddali kasę) filtr paliwa nowy,samochód pali idealnie ,turbo ok,przepływka ok.Przy przyśpieszaniu niema żadnych problemów jest moc i nie szarpie tylko przy stałej prędkości,jako że dużo czytam,doszłem do wniosku że może coś z przyśpieszaczem zapłonu ,zasugerowali mi żeby zrobić log 4 w momencie szarpania oto logi,za wszelkie sugestie będę wdzięczny ,pozdrawiam Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_42184.html Grupy: 004,013 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_42185.html Grupy: 004,013 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_42186.html
-
[B5 AFN] Niebieski dymek przy zimnym silniku
u mnie wymiana uszczelniaczy zaworowych rozwiązała ten problem
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
wpisz w google ,jest mnustwo osób skupujących katalizatory jak i sam wkład z niego,podzwonić kto ma lepszą cenę,pozdrawiam
-
[ALL B5] Drży pedał hamulca przy hamowaniu
na tarczach i klockach się nie oszczędza,potem są takie właśnie skutki
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Ja czyściłem nastawnik (był jak nowy w środku) podmieniłem wtrysk sterujący i dalej to samo
-
[B5 1Z] Proszę o analizę przepływki
ok dzięki i przepraszam postaram się dojśc do ładu z następnymi logami,pozdrawiam
-
[B5 1Z] Proszę o analizę przepływki
już dodałem ale nie wiem czy tak mają wyglądać
-
[B5 1Z] Proszę o analizę przepływki
Witam szarpie silnikiem przy spokojnej jeździe(1600-2000 obr) przy przyspieszaniu tego nie ma ,nastawnik czyszczony.czujnik wału także, Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39080.html Grupy: 011,011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39081.html Grupy: 001,003, - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39082.html Grupy: 008,008,008 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39083.html sory za bałagan ale są to moje pierwsze logi
-
[B5 1Z] Falujące obroty
A więc odpiąłem kabel impulsatora przy skrzyni biegów i przestało szarpać czyli jednak nastawnik,a czy to czyszczenie tylko pod deklem wystarczy bo tam z tego co widziałem nie bardzo jest co czyścić
-
[B5 1Z] Falujące obroty
Dawkę paliwa mam większą bo jest po wirusie ,przez dwa lata było ok a teraz te szarpania
-
[B5 1Z] Falujące obroty
Witam mam pytanie do znawców tematu,czy to jest normalne że obroty silnika skaczą z 840 do 861 wskazania na vag.Pytam bo coś mi szarpie silnikiem na 3,4,5 biegu,przy stałej prędkości ok 1800-2200 obr .Samochód ma moc tylko to szarpanie,odpinałem już wtrysk steujący,przepływkę i auto nie chciało jeżdzić czyli nie to ,podejrzewam nastawnik,co do logów to nie mam możliwości ich zrobić(mam tam jakieś statyczne z wczoraj ale nie wiem czy dobre)Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Traci moc przy 4 tys obrotów i nie chce przyspieszac dalej poprostu się dławi
Miałem identyczny przypadek w swoim aucie,po przeczytaniu wszystkich mi znanych wątków zabrałem się do czyszczenia zaworu N75 nie bawiłem się w podmianę bo po prostu takiej możliwości nie miałem,wykręciłem przelałem go kilkanaście razy WD40 wysuszyłem i samochód jeżdzi tak jak trzeba.
-
Lusterka M3
napiszcie ile taka impreza kosztuje tzn lusterka i klamki
-
Lusterka M3
chodzi o to że lusterka mam czarne i już nieładnie wyglądają
-
Lusterka M3
Dzięki serdeczne