Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d darek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d darek

  1. z tego co wiem z forum to kont wtrysku powinien wynosić coś w okolicach 49-51,ja tak ustawiłem
  2. Ok logi postaram się jutro zrobić,auto zapala od strzała,czasami zadymi przy odpalaniu tak na biało-niebiesko tak ja to postrzegam,podczas jazdy zadymi na czarno ale to przy wyższych obrotach jak depnę czasami ,filtr paliwa zmieniony na jesieni,autko jest po wirusie.Co do nastawnika to był czyszczony jak już pisałem był jak nowy w środku,wtrysków nie sprawdzałem jedynie korekcje w vag ,oleju (ok 1 l dolewam do wymiany ,mam mały wyciek)[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________jeszcze jedno mam wrażenie że silnik twardo pracuje,kont wtrysku wynosi 48-51 czyli wzorcowo
  3. Jeżeli wcisnę pedał do dechy to nie ma żadnych szarpań,przyśpiesza normalnie,tylko podczas takiej jazdy jak robiłem te logi,impulsator odpinałem i może trochę mniej ale jednak szarpie[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:50_________________________________________________Witam podmieniłem wtrysk sterujący i nadal są takie szarpania,odnośnie przestawiacza kata wtrysku to jak go mogę sprawdzić,czy istnieje taka możliwość
  4. W silniku 1Z nie ma turbiny ze zmienną geometrią
  5. dokładnie na podszybiu są pod filtrem kabinowym
  6. na allegro jest duużo ofert
  7. dokładnie tak jak piszesz kolego
  8. u mnie po wybiciu kata z początku trochę kopcił,teraz już nie (po przejechaniu trasy ponad 300 km)
  9. u mnie jest kontrolka świateł ,autko sprowadzone z włoch[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 19:22_________________________________________________rafal1985 a tego to nie mam ,zaślepka jest,możesz dać jakieś foto jak to wygląda
  10. Sprawdz poduszki pod silnikiem
  11. Witam wszystkich serdecznie,mam problem którego nie rozwiązałem do tej pory ,mianowicie szarpie mi silnikiem przy obr 1400-1800 .Kroki jakie poczyniłem to czyszczenie nastawnika(był jak nowy zero opiłków) podmiana wtrysku sterującego(choć nie wiem czy był sprawny,zakupiony na allegro,korekcje były na nim tragiczne oddali kasę) filtr paliwa nowy,samochód pali idealnie ,turbo ok,przepływka ok.Przy przyśpieszaniu niema żadnych problemów jest moc i nie szarpie tylko przy stałej prędkości,jako że dużo czytam,doszłem do wniosku że może coś z przyśpieszaczem zapłonu ,zasugerowali mi żeby zrobić log 4 w momencie szarpania oto logi,za wszelkie sugestie będę wdzięczny ,pozdrawiam Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_42184.html Grupy: 004,013 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_42185.html Grupy: 004,013 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_42186.html
  12. u mnie wymiana uszczelniaczy zaworowych rozwiązała ten problem
  13. wpisz w google ,jest mnustwo osób skupujących katalizatory jak i sam wkład z niego,podzwonić kto ma lepszą cenę,pozdrawiam
  14. na tarczach i klockach się nie oszczędza,potem są takie właśnie skutki
  15. Ja czyściłem nastawnik (był jak nowy w środku) podmieniłem wtrysk sterujący i dalej to samo
  16. ok dzięki i przepraszam postaram się dojśc do ładu z następnymi logami,pozdrawiam
  17. już dodałem ale nie wiem czy tak mają wyglądać
  18. Witam szarpie silnikiem przy spokojnej jeździe(1600-2000 obr) przy przyspieszaniu tego nie ma ,nastawnik czyszczony.czujnik wału także, Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39080.html Grupy: 011,011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39081.html Grupy: 001,003, - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39082.html Grupy: 008,008,008 - http://vaglog.rtnet.pl/dd70_39083.html sory za bałagan ale są to moje pierwsze logi
  19. A więc odpiąłem kabel impulsatora przy skrzyni biegów i przestało szarpać czyli jednak nastawnik,a czy to czyszczenie tylko pod deklem wystarczy bo tam z tego co widziałem nie bardzo jest co czyścić
  20. Dawkę paliwa mam większą bo jest po wirusie ,przez dwa lata było ok a teraz te szarpania
  21. Witam mam pytanie do znawców tematu,czy to jest normalne że obroty silnika skaczą z 840 do 861 wskazania na vag.Pytam bo coś mi szarpie silnikiem na 3,4,5 biegu,przy stałej prędkości ok 1800-2200 obr .Samochód ma moc tylko to szarpanie,odpinałem już wtrysk steujący,przepływkę i auto nie chciało jeżdzić czyli nie to ,podejrzewam nastawnik,co do logów to nie mam możliwości ich zrobić(mam tam jakieś statyczne z wczoraj ale nie wiem czy dobre)Pozdrawiam
  22. Miałem identyczny przypadek w swoim aucie,po przeczytaniu wszystkich mi znanych wątków zabrałem się do czyszczenia zaworu N75 nie bawiłem się w podmianę bo po prostu takiej możliwości nie miałem,wykręciłem przelałem go kilkanaście razy WD40 wysuszyłem i samochód jeżdzi tak jak trzeba.
  23. d darek odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    napiszcie ile taka impreza kosztuje tzn lusterka i klamki
  24. d darek odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    chodzi o to że lusterka mam czarne i już nieładnie wyglądają
  25. d darek odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dzięki serdeczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.