Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wczoraj wydawało się, że zrozumieliście ocb.
  2. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Użyłeś wulgaryzmu. Jestem w szoku, że tego nie rozumiesz.
  3. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna. wlasnie widać jak traktujecie ludzi takim podejściem :facelamp: Marcin czy jesteś tu na na siłę ? No tu akurat Marcin ma rację bo nie powinno się ludkowi który poświęcił od uja czasu, zdrowia i kasy żeby być i pomagać na forum powiedzieć spier... jak Ci się nie podoba.... lipa chyba trochę co? Lipa to jest pisanie Marcina o obalaniu. Jak widzisz nie robimy nic innego tylko chcemy trochę więcej przestrzegania regulaminu. Z czystej litości popraw ten wyraz.
  4. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.
  5. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi
  6. Ten filmik na długo pozostanie w mojej pamięci... Ale dziwnie się czuję, bo wcale nie żałuję, że go obejrzałem...
  7. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek nie zależy Ci, żeby regulamin forum był przestrzegany ? BT nie ma z tym nic wspólnego. A szczególnie dziwią mnie wypowiedzi takie jak Twoja - gdzie masz rangę klubowicza, jesteś przykładem dla innych i jesteś oburzony, że kilku userów dostało kropka za wulgaryzmy. No sorki. O właśnie.
  8. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj batalionu nie czytasz ?
  9. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem A to z nimi da się wygrać ?
  10. Zagadaj do WURca, podobno jest różnica między B8 a C7 w graniu. Także nie napalaj się tylko posłuchaj B&O u kogoś kto ma w Twoim modelu auta.
  11. Mnie też zszokowała czystoś dźwięku i przestrzenność. Łał.
  12. BUM...
  13. Można powiedzieć, że w kraku robiłem już wszystko... No może poza sraniem na panny ale mam to w planie
  14. W czwartek.
  15. Ja od pewnego czasu tylko na nówkach śmigam...
  16. Www.egp.pl
  17. A co znaczy, że się skończyło ?
  18. Testowałeś już tylną kanapę ? Da radę się tam rozłożyć się z wimbledonem ?
  19. poziek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie, bo jak tu czytam niektórych
  20. poziek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wypsiu kto płaci za zniszczenia towaru w transporcie ? Kierowca ? No proszę Cię
  21. poziek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    też siadasz na dużego? Za ciężka robota
  22. poziek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajny temat, dopiero dzisiaj tu trafiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.