Treść opublikowana przez poziek
-
B6 DIVISION
Wczoraj wydawało się, że zrozumieliście ocb.
-
B6 DIVISION
Użyłeś wulgaryzmu. Jestem w szoku, że tego nie rozumiesz.
-
B6 DIVISION
Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna. wlasnie widać jak traktujecie ludzi takim podejściem :facelamp: Marcin czy jesteś tu na na siłę ? No tu akurat Marcin ma rację bo nie powinno się ludkowi który poświęcił od uja czasu, zdrowia i kasy żeby być i pomagać na forum powiedzieć spier... jak Ci się nie podoba.... lipa chyba trochę co? Lipa to jest pisanie Marcina o obalaniu. Jak widzisz nie robimy nic innego tylko chcemy trochę więcej przestrzegania regulaminu. Z czystej litości popraw ten wyraz.
-
B6 DIVISION
Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.
- B6 DIVISION
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten filmik na długo pozostanie w mojej pamięci... Ale dziwnie się czuję, bo wcale nie żałuję, że go obejrzałem...
-
B6 DIVISION
Bartek nie zależy Ci, żeby regulamin forum był przestrzegany ? BT nie ma z tym nic wspólnego. A szczególnie dziwią mnie wypowiedzi takie jak Twoja - gdzie masz rangę klubowicza, jesteś przykładem dla innych i jesteś oburzony, że kilku userów dostało kropka za wulgaryzmy. No sorki. O właśnie.
-
B6 DIVISION
Oj batalionu nie czytasz ?
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem A to z nimi da się wygrać ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Zagadaj do WURca, podobno jest różnica między B8 a C7 w graniu. Także nie napalaj się tylko posłuchaj B&O u kogoś kto ma w Twoim modelu auta.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Mnie też zszokowała czystoś dźwięku i przestrzenność. Łał.
-
Bukowina 15' Hot-Line
BUM...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Można powiedzieć, że w kraku robiłem już wszystko... No może poza sraniem na panny ale mam to w planie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BUM...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szoker
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Przywiozę do odsłuchania: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W czwartek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja od pewnego czasu tylko na nówkach śmigam...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Www.egp.pl
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
A co znaczy, że się skończyło ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Testowałeś już tylną kanapę ? Da radę się tam rozłożyć się z wimbledonem ?
-
Truckerzy
No właśnie, bo jak tu czytam niektórych
-
Truckerzy
Wypsiu kto płaci za zniszczenia towaru w transporcie ? Kierowca ? No proszę Cię
-
Truckerzy
też siadasz na dużego? Za ciężka robota
-
Truckerzy
Fajny temat, dopiero dzisiaj tu trafiłem