Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Nosferski będziesz klubowym wujkiem. Be happy
  2. Dzwonisz, pytasz, tłumaczę Ci. To jeszcze zakładasz wątek i dajesz możliwość wypowiadania się malarzom zacisków od polonezów
  3. No nie dziwne, davastator poczytał trochę forum i sypie podpowiedziami jak z rękawa
  4. :polew: Tośmy pogadali
  5. Ragga słuchaj devastatora
  6. :evil: :evil:
  7. Który ?
  8. Życie. Wszyscy się ohajtali i pierdzą w fotel :naughty:
  9. Jak ja grzebałem przy 1.8T to Ty jeszcze miałeś upierdzielone ręce po łokcie od syfu z polonezów i maluchów. Szefuniu
  10. Sprawdź pompę paliwa.
  11. nie dość, że padło to jeszcze 380KM nie ma :gwizdanie:
  12. Rozbrajasz mnie z tymi poszukiwaniami... Turbo padło .
  13. Zadzwoń do mnie głąbie jak będziesz rezał przy aucie i będziesz chciał sobie ubrudzić rączki.
  14. po prostu nie pompuje raz na X przypompuje do 0,6 bara...ale pełnej zawrtości 0,8 ni chooja. Tak jakby się coś przycinało zwal tipa i sprawdz luzy , kopci mocniej niz do teraz ???? Partnerze nie trudź się...nie ma sensu
  15. Ty, no ale ani dymka, ani smrodku nic.. No jeszcze nie :kox:
  16. Możesz grzebać w tym aucie to usranej śmierci a i tak wyjdzie na to, że turbina mówi papa Sorry Vineteu
  17. po prostu nie pompuje raz na X przypompuje do 0,6 bara...ale pełnej zawrtości 0,8 ni chooja. Tak jakby się coś przycinało pada turbo, nic sie nie przycina
  18. Szykuj kesz na gtrsa
  19. Pytanie jeszcze jak ogarniali kierownicy X najlepiej jak byś sam pojeździł X - wtedy byś mógł ocenić obiektywnie, a tak to tylko możemy sobie dywagować Nie czytasz ze zrozumieniem Ale okej sam pojeździsz na upalania to Cie E6,7,8,9 ustawi w szeregu
  20. eeee to dałoby się jakoś przeskoczyć Wiem, Ty dałbyś radę źle miałeś załatwioną sprawę ?? Ale to nie była szydera misiu
  21. Widzisz - skoro piszesz, że z sukcesami to chyba nie są takie najgorsze te X Nie zrozumiałeś Z sukcesami polegającymi na tym, że swoją E8300KM i 400Nm na semi slicku klepałem 400KM i 550Nm E dziesiątki na slicku Ale wiem, wiem były na dotarciu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.