Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Dawaj - znam nowe triki
  2. Kup mi jeszcze nowe przewody podciśnieniowe.
  3. We życiu nie kupie za 16k.
  4. Jak już wszystko zrobisz to dam Ci za niego 15k. Dam Rudej na orkę.
  5. Pakiet zabawek sprzedaj z turbem, DP, TIPem jakiemuś najarańcowi z 150KM wersji...
  6. Z takimi badylami to można by w końcu o jakimś męskim turbo pomyśleć...
  7. Widzę, ze Cię ruszyło...
  8. Kończę wymianę zdań. Wnioski wyciągajcie sami, nie będę za Was myślał.
  9. Zgadza się tylko za własne słowa bierze się odpowiedzialność. Czy napisane na A4K czy gdziekolwiek indziej. Tak zrobił Arturoo i Kowi. Jedyne osoby, które zachowały się jak należy. Szacun. Ze mną nie musiały wojować, wystarczy, że poza forum kłamią na temat zysków A4K a same tak naprawę czerpią największe profity $ z handelku na forum. Choć trzeba przyznać, że jak zauważyli, że handel może się skończyć to spuścili z tonu.
  10. Kolejny z ferajny, nie no tak się nie da To co wrzucać te screeny ? Może Whyme odpiszesz CZY CHOĆ RAZ ZAREAGOWAŁEŚ KLUBOWICZU ?
  11. Wiesz co ? Weź skocz na klubowy pozgłaszać trochę fotek z pannami. Serio. Za chwilkę będę wrzucał
  12. Widzisz problem polega na Ty, że pozwoliłeś na bajzel i bagno w waszym nowym miejscu. A jesteś klubowiczem A4K. I nie zareagowałeś ani razu jak sobie panienki folgowały - prawda ? Tak jak już pisałem sio przerabiać RSy na dizle.
  13. Ty nie. Ale cała wasza śmietanka tak. A ja mam taki zwyczaj. I mogę sypnąć 30 screenami. Chcesz żeby zaprezentować te patologię której administrujesz ?
  14. To jest własnie przykład tego o czym pisałem. Jeszcze trochę trzeba poczekać aby ten "element" został zutylizowany i będzie mozna podjąc nowa inicjatywę
  15. Będę kibicował. Ale aby to się udało trzeba najpierw odciąć się od tamtej patologii. Jeszcze trochę czasu i jest szansa, że się uda.
  16. Wiem...pójdę grubo. W zasadzie juz się boję. Napiszę to jednak bo mam odwagę. Gregory Twoja furka podoba mi się bardziej niż Mirona. PS. Coupety nie sprzedajesz ?
  17. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Temperatura gazów wylotowych, więcej tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Exhaust_gas_temperature_gauge
  18. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, wielokrotnie obserwowałem różnice w temperaturze EGT po 50/70* stopni na wskaźniku gdy musiałem zalać PB95. *) mowa o pełnym obiążeniu i wartosciach maksymalnych.
  19. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z mojego doświadczenia wynika, że jak pokazuje się konewa na FISie to turbina już dostała po głowie. Jednym słowem za późno. Własnie dodatkowy wskaźnik na sandwich plate pokazujący w czasie rzeczywistym ciśnienie na wolnych obrotach jest między innymi od tego aby nie dopuścić to zbyt niskiego stanu oliwy.
  20. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    EGT średnio poczebne...nie sadziłem, że doczekam takich czasów aby na forum takie głupoty ktokolwiek pisał
  21. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo fajna sprawa w momencie gdy masz za niski poziom oleju
  22. poziek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak...Suli.
  23. Kupię Ci na gwiazdkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.