Treść opublikowana przez poziek
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Dawaj - znam nowe triki
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Kup mi jeszcze nowe przewody podciśnieniowe.
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
We życiu nie kupie za 16k.
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Jak już wszystko zrobisz to dam Ci za niego 15k. Dam Rudej na orkę.
-
Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
- Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Pakiet zabawek sprzedaj z turbem, DP, TIPem jakiemuś najarańcowi z 150KM wersji...- Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Z takimi badylami to można by w końcu o jakimś męskim turbo pomyśleć...- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Widzę, ze Cię ruszyło...- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Kończę wymianę zdań. Wnioski wyciągajcie sami, nie będę za Was myślał.- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Zgadza się tylko za własne słowa bierze się odpowiedzialność. Czy napisane na A4K czy gdziekolwiek indziej. Tak zrobił Arturoo i Kowi. Jedyne osoby, które zachowały się jak należy. Szacun. Ze mną nie musiały wojować, wystarczy, że poza forum kłamią na temat zysków A4K a same tak naprawę czerpią największe profity $ z handelku na forum. Choć trzeba przyznać, że jak zauważyli, że handel może się skończyć to spuścili z tonu.- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Kolejny z ferajny, nie no tak się nie da To co wrzucać te screeny ? Może Whyme odpiszesz CZY CHOĆ RAZ ZAREAGOWAŁEŚ KLUBOWICZU ?- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Wiesz co ? Weź skocz na klubowy pozgłaszać trochę fotek z pannami. Serio. Za chwilkę będę wrzucał- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Widzisz problem polega na Ty, że pozwoliłeś na bajzel i bagno w waszym nowym miejscu. A jesteś klubowiczem A4K. I nie zareagowałeś ani razu jak sobie panienki folgowały - prawda ? Tak jak już pisałem sio przerabiać RSy na dizle.- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Ty nie. Ale cała wasza śmietanka tak. A ja mam taki zwyczaj. I mogę sypnąć 30 screenami. Chcesz żeby zaprezentować te patologię której administrujesz ?- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Pierwszy- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
To jest własnie przykład tego o czym pisałem. Jeszcze trochę trzeba poczekać aby ten "element" został zutylizowany i będzie mozna podjąc nowa inicjatywę- B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Będę kibicował. Ale aby to się udało trzeba najpierw odciąć się od tamtej patologii. Jeszcze trochę czasu i jest szansa, że się uda.- Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Wiem...pójdę grubo. W zasadzie juz się boję. Napiszę to jednak bo mam odwagę. Gregory Twoja furka podoba mi się bardziej niż Mirona. PS. Coupety nie sprzedajesz ?- B6 DIVISION
Temperatura gazów wylotowych, więcej tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Exhaust_gas_temperature_gauge- B6 DIVISION
Dokładnie, wielokrotnie obserwowałem różnice w temperaturze EGT po 50/70* stopni na wskaźniku gdy musiałem zalać PB95. *) mowa o pełnym obiążeniu i wartosciach maksymalnych.- B6 DIVISION
Z mojego doświadczenia wynika, że jak pokazuje się konewa na FISie to turbina już dostała po głowie. Jednym słowem za późno. Własnie dodatkowy wskaźnik na sandwich plate pokazujący w czasie rzeczywistym ciśnienie na wolnych obrotach jest między innymi od tego aby nie dopuścić to zbyt niskiego stanu oliwy.- B6 DIVISION
EGT średnio poczebne...nie sadziłem, że doczekam takich czasów aby na forum takie głupoty ktokolwiek pisał- B6 DIVISION
Bardzo fajna sprawa w momencie gdy masz za niski poziom oleju- B7 Crew
- Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.
Kupię Ci na gwiazdkę - Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.