Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. może ja napisze za Bartka chcemy dość hermetycznego przepływu informacji wiec wszystkie nasze plany tylko na żywo we wtorek. Lukasz ja chce czekolade jakaś dobrą z rodzynkami : [ Dodano: 2006-04-22, 00:56 ] ale żeby nie było tak tajniacko to napisze wam, że jak psiarnia przyjechała i zablokowała wszystkie wyjazdy z parkingu to taki ruch się zrobił, że hoho
  2. wpadaj na spota w następny wtorek na Torwar to wyśpiewamy Ci wszystko o B6
  3. Ono ile salonów tyle opinii na ich temat. Ja z kolei nic dobrego o R&W nie słyszałem...
  4. No to gadaj z Bartkiem Fidanzeea ze stadionu załatwia
  5. ja tyo najchętniej przodem wysłałbym szwagra na zwiady:) ale myśle, że okolo 21 mozna się umówić. No chyba, że chcesz wcześniej? a jak tam auto?? zrobili ci te pompe paliwa??
  6. Lukasz wyjechał i na fotum cisza:) Bartek czwartek aktualny??
  7. a to ja jeszcze zapytam gdzie kupiłeś tarcze za 98 złotych??
  8. 22 663 70 80 proś Adama za komputer biorą 50 złotych 70 sorki za błąd
  9. Bartek to jest nas dwóch szwgier mówi, że ludzie poczuli wiosne:) podobno jest wszystko: cichociemni, lanserzy, audiofani, neony, stroboskopy kurde ze jak w maju już jade :neutral: ja jutro będe miał nowy zaworek N75 i w końcu nie będzie mi odcinało doładowania powyżej 5200 RPM :twisted: :twisted: :twisted: Lukasz to rozumiem, że jeszcze można składać zamówienia na prezenty??
  10. Lukasz wszystko jasne:) możemy zmienić temat właśnie do mnie szwagier dzwonł, że na "W" stoi teraz ze 150 autek:) co powiecie na przyszły tydzień??
  11. Tak czy inaczej chętnie wydoje mućke z wami
  12. No na głowe pewnie :twisted: i inny podział bym was nie posądzał
  13. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    acha. no to logiczna sprawa
  14. to to chyba mała krówka jest :razz:
  15. Panowie.............. jaką krowe ?? :roll:
  16. siemanko Panowie sorki za dzisiejszy dzień ale nie mogłem wszystkiego ogarnąć z plusów powiem wam, że mam wize do usa i że zaczynam przyjmować zamówienia na graty sam przywioze sobie na pewno fidanze, diody, moze jakies wieksze turbo ? :twisted: :twisted: trzeba będzie gonić Bartka w wyścigu zbrojeń z minusów to tylko to, musiałem im napisać czy posiadam zdolności pirotechniczne:) ech Tomboy sorki wielkie jeszcze raz... nadrobimy zaległości po powrotach:)
  17. Lukas jak chcesz nas porozwozić po domach to daj znać
  18. ja na te chwile nic nie moge powiedzieć będe wiedział dopiero jutro
  19. Panowie czy jutro jest spotkanie?? I Bartek czy ta cena za ksenonki jest tylko dla nas czy moge jeszcze kumpla z tobą skontaktować??
  20. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a gdzie szwagier założył te maty?? na maske czy wzdłuż rury wydechowej?? :shock: nie stopiły się??
  21. czy będzie żarnik pod H7?? Bartek jak tam? umówiłeś się z VTG??
  22. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    U mnie w 1.8T nawet nie ma śladu po macie wygłuszającej maske silnika. Dowiem się w poniedziałem ile cosik takiego kosztuje i dam wam znać.
  23. No dobrze, że to się tak skończyło ile zapłacisz za lakiernika?? skąd te psy?? przyznaj się
  24. 265 kucy ładna chociaż??
  25. a czy rozwiązaniem kompromisowym nie będzie wkładka K&N ?? nie dobijajcie chłopaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.