Treść opublikowana przez lukaszdl
-
[B5 1Z] Zmiana zegarów i błąd airbag 01025
wystarczy przekodować licznik i będzie ok ze starego licznika wpisać do nowego
-
[B5 1Z] Błąd AIRBAG ?
napewno trzeba skasować błąd za pomocą waga tak samo miałem jak zakładałem sobie fis
-
[B5 ADR] climatronik
panel klimatronika do wymiany a jak masz jakiegoś kumpla który też posiada climatronik to weż na sprawdzenie wtedy zobaczysz co siedzieje czy też miga
-
[B5 ADP] Olej z silnika wypływa odmą
miałem taką samo sytułacie po wymianie pierścieni i gumek na zaworach problem zniknoł
-
[ALL B5] co saddzicie o tych lampach?
a nielepiej kupić zespolone lampy razem z kierunkami ładniej wygląda
-
[B5 ADP] Podłączenie nieorginalnego radia pod FIS
ok dzięki
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
sprawdz bespieczniki numer 6 i 38
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
przy zamykaniu dzwi kluczykem lub pilotem powinieneś ja słyszeć
-
[B5 AVG] Centralny zamek nie działa
pompka centralnego ci działa znajduje się styłu w bagażniku po prawej stronie sprawdz
-
[B5 ADP] Podłączenie nieorginalnego radia pod FIS
witam jak w temacie czy da rade podłączyć nieorginalne radio pod FIS
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam jestem w etapie podłanczania fisa i mam problem nie mogę znaleść przewodu który jest odpowiedzialny za spalanie. Posiadam silnik 1.6 ADP [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 16:05_________________________________________________witam mam takie pytanie czy jak podłanczając kable do fisu trzeba kodować coś w liczniku czy powinno działać bez kodowania chodzi mi o kostkie dwudziesto pinowo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam czy taki licznik będzie pasował do mojej audi a4 rok1996 i czy w kostkach żółto niebieskich będzie trzeba jakieś kabelki zamieniać http://img367.imageshack.us/my.php?image=4242052031ep1.jpg http://img166.imageshack.us/my.php?image=424205203ez3.jpg
-
[B5 1Z] problem z licznikami
pasować będo ale niewiadomo czy wagiem da śię zmienić na kilometry było już pisane na ten temat
-
[B5 AFN] Czy to normalne działanie ABS ?
tak ma być umie jest tak samo
-
[B5 ADP] światła tylnie
mam takie pytanko czy na wyłączonym zapłonie jak naciskacie hamulec to zapalajo wam się światła od stopu
-
[B5 ADP] silniczek od nawiewu
dzięki za link ale mi chodzi o silniczek który znajduje sie za wentylatorem dokładnie pod filtrem przeciw pyłkowym
-
[ALL B5] Kontrolka na obrotomierzu
miga ci pwnie imobilajzer [br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 19:05 _________________________________________________a autko chodzi czy zaraz gaśnie
-
[B5 AFN] Po wymianie wiatraka klimy, nie dochodzi napiecie
przekażniki są pod kierownico umie ma kolor różowy
-
[B5 ADP] silniczek od nawiewu
już tak próbowałem ale to nic nie dało
-
[B5 AFN] Po wymianie wiatraka klimy, nie dochodzi napiecie
jeszcze jest przekażnik też go sprawdz
-
[B5 ADP] silniczek od nawiewu
mam takie pytanko czy ktoś wie jak się dostać do silniczka klimatyzacji który znajduje się za wentylatorem ten co znajduje się pod filtrem kabinowym czy będzie konieczne wymontowanie nagrzewnicy
-
[B5 ADP] temperatura silnika
na kanale 49 nic nie pokazuje samiutke zera
-
[B5 ADP] temperatura silnika
sprawdzam na kanale 51 temperature[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 10:34 _________________________________________________na desce rożdzielczej pokazuje 90stopni to na klimatroniku też powinno się pokazać 90stopni
-
Kody climatronika Audi A4 B5
na kanale 51 pokazuje mi że mam 7 stopni takie przekłamanie czy coś nie tak
-
[B5 ADP] temperatura silnika
witam mam takie pytanie gdy mam silnik rozgrzany do 90stopni i gdy sprawdzam temperature na klimatroniku to pokazuje mi że jest 7stopni coś chyba jest nie tak.