Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kristof2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kristof2009

  1. TAK , krecilem zwyklym kluczem ze stacyjki - lewo-prawo itp i nic , potem go wyciagam wylecial caly ten mechanizm kurfafaa, ten caly bebenek ze srodka plastiku , jakies malutkie sprezynki mi na podloge wysypaly sie i jakies blaszki kuuurde, przygotopwałem sobie w razie czego klucz awaryjny ten drugi co oznacozny jest jesli jutro uda mi sie ten bebenek poskladac to zobacze jak wloze drugi klucz czy cos da a jak nie to nie wiem ;(
  2. pomocy dzis wrzucilem dokumenty do schowka , i mam problem - nie moge go teraz otworzyc nie zamykałem go poprpstu scjhowałem swoje dukemnty + porfel tam i lipa, jak to otowrzyc ???? bo w ostatecznosci wylamie go ;/ HELP
  3. a tam do lasu bedziesz jechal, dawaj predki na spot-auto grill BARTKU jak pogoda dopisze to spoko cos sie wymysli
  4. witajcie kiedy jakis spot zrobimy z wieksza iloscia audiczek >>?? ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- chyba nikt u nas nie ma takiego sprzetu z tego co wiem ale moze sie myle, pozdro!
  5. czesc Bartek ! dzis widzialem cie na a4 jak leciałes do domu autko ładnie sie prezentuje , fela + gleba robi swoje mam do ciebie takie pytanie- czy tez u ciebie w TA tył na gwincie podniesionym na max do gory siedzi nisko ??? (jak dlugo masz TA, jak sie jezdzi??) ja 3 dni temu tez wrzucilem TA pozdroo!
  6. po przygodzie z AP postanowilem sprawdzic tansza połke gwintu - wpadł mi w rece nowy TA TECHNIX - cały komplet (gwarancja 2lata), od razu jazda probna i wielkie zaskoczenie - myslałem ze bedzie beton, sztywniak a tu rozczarowanie auto prowadzi sie po nierownosciach b.fajnie, lepiej niz na AP, ogolnie fajn ie wybiera narazie zadowolony jestem, co ci powiem flyer to to, że z tylu sprezyny TA sa szersze i krotsze niz AP i auto na podniesieniu na maxx siedzi -60 od serii nie wiem czemu tak jest , przód TA jest ok mozna wysoko podniesc i tez ladnie zglebic no i niestetyy bede musiał wyrownac przód zeby to jakos mialo rece i nogi ale ogolnie tak chcialem auto posadzic. mam nadzieje ze TA wytrzyma mi dluzej niz AP (2 lata i zonk) ale nieraz i tka bywa, a nie chcialem ladowac znowu gwintu za 2-3koła bo nie wiem jak sprawa z autem sie potoczy - czy go nie sprzedam. teraz auto jest u lakiernika gdyz po zimie odprysł klar na spodzie auta(dokladka, listwy, progi) ale na dniach odbior i wrzuce foty - moge powiedziec jak widzialem glebe na tyle i nowe fele ze bedzie ciekawie (jeszcze przy zalozonych dystansach). Pozdrawiam.
  7. Fele 18 '' pomalowane szary mattt rządzi Nowy gwint na pokladzie Odświezenie lakieru + polerka Montaż ledów DRL okrągłych w miejsce halogenów FOTOSTORY
  8. kristof2009 odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Układ Jezdny
    teraz mam TA i jest lepszy od AP , jezdzi sie lepiej , fajnie tlumi nierownosci, tylko nie wiem czemu TA z tylu tka mi nisko siedzi przy podniesieniu do gory na mxxa ?? zostaje tlyko zglebic przód pod kątem tyłu zeby rowno siedział ale i tka nissko bedzie . mysle o wrzuceniu na tył sprezyn swoich poprzednich z AP gdyz sa o jakies 2-3cm wyzsze niz te z TA. jak odbiore auto od lakiernika to wrzuce foty.
  9. kristof2009 odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Układ Jezdny
    ja mam ap 2 letniego na sprzedaz (a4 b6 sedan) wylał 1 tylni amor + przedni stuka (chyba regeneracja) komplet na sprzedaz w calosci lub osobno . ogolnie gwinrt sredniej półki niby ze stajni KW ale ile w tym prawdy to kto wie...
  10. ja mialem u siebie AP i srednio sie to spisywało , jeszcze wada fabryczna 1 amora, po 2 latach wylał mi prawy tylni po zimie , ogolnie caly gwint jest na sprzedaz jako komplet lub osobno (springi), obecnie siedzi teraz TA TECHNIX i jestem b.zadowolony, nie ma betonu, nie ma sztywnosci jezdzi sie fajnie , pozdro!
  11. witajcie, posiadam gwint TA TECHNIX niedawno zalozony do a4 b6 sedan, myslałem ze bedzie lipa a tu mile zaskoczenie , fajnie sie na tym jezdzi nei jest twardio i sztywno jak inni pisza , tylko nie wiem czemu tył mam skrekcony do gory na maxa a auto nisko siedzi dobrze ze taka glebe planowałem to tak zostawiam, nie wiem czemu nie mozna wyzej podniesc , ktos tka miał z was. a ogolnie gwint TA z czerwonymi springami polecam, do sprzxedania mam gwint uzywke AP. albo same springi do b6.
  12. witajcie, jakie w koncu wybrac te drl'y ?czy wszystkie maja te same srednicy i pasuja p&p w naszych a4 b6 w mierjsce na halogeny ??? ktore polecacie z allegro ?? [dajcie linki] pozdrawiam.
  13. tez mnie to czeka, wymiana tulei przód dolnych wahaczy (tzw bananow), wymiana tulei tzw sanek, oraz tylnich tulei, ktos wie ile za takie cos $$$$?? - chodzi mi o ceny tych tulei. albo ktos moze zalatwic - tuleje firmy LEMFORDER.
  14. kto z was zajmuje sie sprzedaza opon , potrzebuje 4x 225/40 , opona 18''
  15. mały zimowy up date
  16. ktos z was tu zalatwia zawieszenie gwint do a4 b6 ??
  17. mam nadzieje że będzie pasować do koloru mojej budy na zakończenie starego roku
  18. witajcie - planuje zmienic kolor felg a planach szary mat , co o tym sadzicie , ktos posiada taki kolor fel w srebnej budzie ???? piszcie. ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 23:50 ---------- co sadzicie o takim kolorze ? czy to jest RAL 9007? Wyniki Szukania w Grafice Google dla https://lh5.googleusercontent.com/-KYlSRYCIRW4/UEEo_9NE8aI/AAAAAAAAD14/3FnzNIWZYnM/s720/_DSC7114.JPG
  19. u mnie jest Okey wyszło przód 62,5 tył 63 teraz juz jest kozacko tak jak ma byc z tymi dystansami + glebką nic nie ociera (sprawdzone)
  20. dystanse na pokładzie jest OK:papa:
  21. gwint Ap ogólnie jest naprawde za ta cene b.fajny jestem juz teraz b.zadowolony z niego dlaczego teraz gdyz po zalozeniu zaczeły sie stuki z przódu (prpzednie amory) , troche z tym walczylem poł auta rozebrałem, zjezdzilem sie tez sporo - 5 stacji (trzepaki) sprawdzanie zawieszki itp, w koncu wyciagniecie amorów Ap i sprawdzenie , okzało sie ze stuki sa na 1 amorze i on to powoduje, wychodzi na to ze wyszedł z fabryki wadliwy do PL , tak to nieraz bywa, ale udało sie zregenerowac u mnie na miejscu i spowrotem wrzucilem go na auto teraz malinka w koncu upragniona cisza , wiuec tak na przyszlosc dla uzytkowników gwintu jak cos stuka puka tzn polecam wam po zakupie gwintu wziasc przednei amory i sprawdzic je u goscia zeby wrzucił na sprzet(maszyne) i zobaczył czy wszystko okey, a potem zakladac na auto, zaoszczedzicie czas i pieniadze, zawsze czlowiek madry po fakcie heh,ale dobrze ze juz jest wszystko ok. teraz tylko zakup dystansów. Pozdro
  22. jesli posiadam koła o rozmiarze 18/225/40/ et 45 jakie najlepiej zalozyc dystanse ?? ( czy wg was tka bedzie dobrze przód 10mm, tył 12 lub 13mm??) chce zeby rant opony był rowno z nadkolem.
  23. a czym ta nakretke sie odkreca, ja mam u siebie jakies jak by takie 4 dolki na samej gorze tej nakretki ;/ a jak jest w przypadku amorów olejowo gazowych?? jesli odkrece nakretke i wyciagne wklad to tlyko sam olej jest w srodku? jak to potem uzupełnic jak by cos poszło nie tak ?? ktos to robił ??
  24. witajcie jak wyciagnac wkład z amora gwintowanego - przód?
  25. Autko zostało juz sprzedane koval szuka next

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.