Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aero

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aero

  1. Kurde tak patrze to wy się za... znacie to sam nie wiem czy przyjadę bo pewnie będę stał jak klocek
  2. Pisaliście o kierunkowskazach, chodziło Wam tylko o te boczne? Bo co z tyłu będę miał żółte a z boku białe?
  3. A po umyciu (dokładnym) nie wraca? Bo ja zrobiłem najpierw próbowałem pastą polaryzującą lekko ścierną Duchemą - efekt bardzo fajny ale do 1 umycia , później mleczkiem Carplan T-CUT i efekt lepszy ale po umyciu wraca. Ty tak nie masz?
  4. 1. A to nie jest tak, że auto musi mieć żółte kierunkowskazy? 2. Na zlocie na 95% będę 3. Wnętrze zaraz pokaże 4. Nie wiem czy nie będzie problem z tymi podmalowaniami, bo już próbowałem zamalować rysy i ciężko lakier dobrać. Zdjęcia w trochę lepszej jakości Tu bez zagłówków Środek: Pierwsza "modyfikacja" w aucie [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:24_________________________________________________
  5. I też byś usunął znaczek?
  6. Szukałem informacji na temat mojej furki i tak mnie doprowadziło do Was i pomyślałem, że warto tu dłużej zostać
  7. Ten znaczek tak bez uszczerbku na lakierze da się ściągnąć? Ok, zagłówki idą w niepamięć, ktoś chce kupić? (joke) Co do tylnich świateł to narazie muszę funduszy dozbierać. Ale wielkie dzięki za rady, naprawdę Coś jeszcze Was razi?
  8. Widzą nie widzą taką kupiłem i taką pokochałem :>
  9. Witam, jestem świeżym posiadaczem Audi A4 1.6 B+G, przeglądając forum to widzę, że niczym tutaj nie zabłysnę ale podzielić się moją radością chyba mogę Wyposażenie to nic innego jak: => Elektryczne szyby => Elektryczne lusterka => Alufelgi 15'' => szyberdach => wspomaganie kierownicy => ABS => Elektryczna regulacja świateł => 4 x Airbag => Centralny zamek => zestaw głośnomówiący (muszę go jakoś przerobić pod mój telefon) => Radio Sony + zestaw głośników Blaupunkt Pare fotek: (sorki za słabą jakość, robione komorką) Jak ktoś ma jakieś sugestie, pomysły- chętnie wysłucham
  10. I mnie to dopadło, na czasie będę musiał kupić letnie, a ile ludzi tyle opinii. Ja za bardzo się na oponach nie znam, a tak z Waszego doświadczenia ile powinienem odłożyć na w miarę bezpieczne i funkcjonalne opony? wymiary: 195x65 15''. PS.Mój znajomy sprowadza auta z Niemiec, warto byłoby go poprosić żeby jakieś tam kupił? Czy się nie szczypać i u nas jakieś załatwić?
  11. Fakt kolor wymiata taki właśnie chciałem mieć ;(
  12. Witam wszystkich miłośników Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.