Treść opublikowana przez svist
-
[B5 AFB] Zamiana oryginalnego na inne
prawdopodobnie on chce wydać do 300 zł to wychodzi z jego opisu a za tą kwotę alpiny nie kupi tak wiec kupić chyba oryginał???? a co do alpiny no 800 zetka trzeba mieć
-
[B5 AFB] Zamiana oryginalnego na inne
Powiem tak oryginał nic więcej ja podłączyłem i takie i takie i wiem ze lepiej kupić adaptery i zostać przy orgi ja tak mam orgi i sub 800rms i gra jak ta lala
-
[ALL B5] Do czego są te kable ?
biały nie wiem ale ten niebieski z białym paskiem to rem przeważnie tak jest oznaczony mogę się mylić
-
[ALL] Masa pod karoserię (korozja)
tak jak tym zrobię to będzie nadal przejście prądu?
-
[ALL] Masa pod karoserię (korozja)
np nazwa to kupie
-
[ALL] Masa pod karoserię (korozja)
czy jak zdarłem lakier ale zabezpieczyłem go towotem to nie będzie rdzewieć? czy będzie Jedyne miejsce które znalazłem to od zamykania klapy i tam podpiąłem masę gra bez problemów ale cały czas myśle o korozji
-
[B5 ADR] Ori subwofer - prośba o foto
może być?
-
[ALL B7] Problem z podłączeniem Concert 2
ja to wiem ale właśnie jak tam podłącze to się wyłącza i nie ma tam prądu bo mierzyłem gdy odłącze to po chwili jest tam prąd ale tylko dopóki nie podłącze mego wzmaka [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:38_________________________________________________sam sobie pomogłem już działa ja mam suba z diodami i diody a dokładnie kabel z plusem miałem razem z rem i to robiło problem ale teraz jest ok
-
[ALL B7] Problem z podłączeniem Concert 2
w punkcie c1 numer 6 to plus do wzmacniacza jak podłącze tam rem to 3 sekundy działa potem się wyłącza i nie działa mi wzmacniacz co jest grane? Gdy odczekam parę minut to potem się włącza na chwilę i znów proszę o pomoc dodatkowe pytanie gdzie indziej podłączyć kabel rem żeby się wyłączał wzmacniacz razem z radiem albo z wyciągnięciem kluczyka z stacyjki
-
[ALL] Kable zasilające i zakłócenia
wiem jeśli nie masz kabli ekranowych to powstaną zakłócenia a jak masz to problem z głowy pozdro
-
Jaki kondensator do wzmacniacza ?
kondensator magazynuje prąd aby w chwili wielkiego poboru prądu wzmak pobral prąd z kondensatora. w moim przypadku przygasało światło od lampek w środku auta zakupiłem kondensator i problem z głowy. mam kondensator 3f sioux boom cap i jest ok
-
[ALL] Kable zasilające i zakłócenia
Słyszałem ze jak położę kable od zasilania wzmacniacza wszystkie razem wraz z kablami auta czyli wiązką to będą zakłócenia. Ja podłączyłem mój sprzęt i jest wszystko ok czyli wszystkie kable razem wiązka+ zasilające + rem + chinch z radia . to od czego to zależy pozdrawiam
-
[B5 AML] Jakie oryginalne car-audio AUDI- co polecacie.
Concert 2 do tego wzmak i dobry sub i bedzie ok ja mam tak i gra niesamowicie (800rms)
-
[ALL B7] Oryginalne czy no name ?
A BEZ ZMIANY klimatronicu sie nie da?
-
[ALL B7] Oryginalne czy no name ?
tak oczywiście panowie macie racje ale ja mam w swojej niuni din a nie din2 i chodzi o seryjnego concerta2 takiego mam.
-
[ALL B7] Oryginalne czy no name ?
Czy lepiej zostawić radio oryginalne czy zamontować xomax radio z dvd i innymi bajerami ogólnie mam już w środku suba 800watt rms i myśle o zmianie radia co sądzicie???????????????
-
Jaki kondensator ?
Podłączyłem wszystko i jest ok a nawet lepiej jest super pozdro dla wszystkich
-
Jaki kondensator ?
http://cgi.ebay.ch/HIGH-END-3-FARAD-SIOUX-BOOM-CAP-eXtem-Schnell-NEU_W0QQitemZ120403645042QQcmdZViewItemQQptZKondensatoren?hash=item120403645042&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1317|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 taki
-
Jaki kondensator ?
sub ma 2 glosniki dlatego pasi sp[rzet jest podlaczony tylko kondensator nie sub to us blaster a wzmak mozna mostkowac teraz chce wpiac kondensator ale nie wiem czy nie jest za mocny
-
Jaki kondensator ?
siemka zakupilem ostatnio do mojej niuni subwofer 800 watt rms i wzmak 2 razy 400 rms i teraz kupilem kondensator 3 farady czy bedzie dobry czy lepiej go nie mątować pozdrawiam
-
[ALL B6] Jaki klucz do odkręcenia tej śruby ?
jakim kluczem odkrecis srube numer5 najlepiej foto link o jaka srube chodzi obok http://aycu11.webshots.com/image/31050/2001076461752203215_rs.jpg
-
[ALL B6] Podłączenie kabli pod wzmacniacz
tak a jakim kluceam ja mam tam dojsc do tej sruby numer 5 tam za h.... nie ma miejsca??????? prosze o jakies foto to kupie taki dzieki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
posiadacz audi a4 2,5