Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

svist

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez svist

  1. prawdopodobnie on chce wydać do 300 zł to wychodzi z jego opisu a za tą kwotę alpiny nie kupi tak wiec kupić chyba oryginał???? a co do alpiny no 800 zetka trzeba mieć
  2. Powiem tak oryginał nic więcej ja podłączyłem i takie i takie i wiem ze lepiej kupić adaptery i zostać przy orgi ja tak mam orgi i sub 800rms i gra jak ta lala
  3. biały nie wiem ale ten niebieski z białym paskiem to rem przeważnie tak jest oznaczony mogę się mylić
  4. tak jak tym zrobię to będzie nadal przejście prądu?
  5. czy jak zdarłem lakier ale zabezpieczyłem go towotem to nie będzie rdzewieć? czy będzie Jedyne miejsce które znalazłem to od zamykania klapy i tam podpiąłem masę gra bez problemów ale cały czas myśle o korozji
  6. ja to wiem ale właśnie jak tam podłącze to się wyłącza i nie ma tam prądu bo mierzyłem gdy odłącze to po chwili jest tam prąd ale tylko dopóki nie podłącze mego wzmaka [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:38_________________________________________________sam sobie pomogłem już działa ja mam suba z diodami i diody a dokładnie kabel z plusem miałem razem z rem i to robiło problem ale teraz jest ok
  7. w punkcie c1 numer 6 to plus do wzmacniacza jak podłącze tam rem to 3 sekundy działa potem się wyłącza i nie działa mi wzmacniacz co jest grane? Gdy odczekam parę minut to potem się włącza na chwilę i znów proszę o pomoc dodatkowe pytanie gdzie indziej podłączyć kabel rem żeby się wyłączał wzmacniacz razem z radiem albo z wyciągnięciem kluczyka z stacyjki
  8. wiem jeśli nie masz kabli ekranowych to powstaną zakłócenia a jak masz to problem z głowy pozdro
  9. kondensator magazynuje prąd aby w chwili wielkiego poboru prądu wzmak pobral prąd z kondensatora. w moim przypadku przygasało światło od lampek w środku auta zakupiłem kondensator i problem z głowy. mam kondensator 3f sioux boom cap i jest ok
  10. Słyszałem ze jak położę kable od zasilania wzmacniacza wszystkie razem wraz z kablami auta czyli wiązką to będą zakłócenia. Ja podłączyłem mój sprzęt i jest wszystko ok czyli wszystkie kable razem wiązka+ zasilające + rem + chinch z radia . to od czego to zależy pozdrawiam
  11. Concert 2 do tego wzmak i dobry sub i bedzie ok ja mam tak i gra niesamowicie (800rms)
  12. A BEZ ZMIANY klimatronicu sie nie da?
  13. tak oczywiście panowie macie racje ale ja mam w swojej niuni din a nie din2 i chodzi o seryjnego concerta2 takiego mam.
  14. Czy lepiej zostawić radio oryginalne czy zamontować xomax radio z dvd i innymi bajerami ogólnie mam już w środku suba 800watt rms i myśle o zmianie radia co sądzicie???????????????
  15. Podłączyłem wszystko i jest ok a nawet lepiej jest super pozdro dla wszystkich
  16. http://cgi.ebay.ch/HIGH-END-3-FARAD-SIOUX-BOOM-CAP-eXtem-Schnell-NEU_W0QQitemZ120403645042QQcmdZViewItemQQptZKondensatoren?hash=item120403645042&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1317|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 taki
  17. sub ma 2 glosniki dlatego pasi sp[rzet jest podlaczony tylko kondensator nie sub to us blaster a wzmak mozna mostkowac teraz chce wpiac kondensator ale nie wiem czy nie jest za mocny
  18. siemka zakupilem ostatnio do mojej niuni subwofer 800 watt rms i wzmak 2 razy 400 rms i teraz kupilem kondensator 3 farady czy bedzie dobry czy lepiej go nie mątować pozdrawiam
  19. jakim kluczem odkrecis srube numer5 najlepiej foto link o jaka srube chodzi obok http://aycu11.webshots.com/image/31050/2001076461752203215_rs.jpg
  20. tak a jakim kluceam ja mam tam dojsc do tej sruby numer 5 tam za h.... nie ma miejsca??????? prosze o jakies foto to kupie taki dzieki za pomoc
  21. posiadacz audi a4 2,5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.