-
[B6 AVF] Czujnik airbag problem
W B5 czujniki opóźnień bocznych są pod fotelami pod wykładziną, żeby do nich się dostać ściągasz plastikowe osłony na progi, wypinasz wtyczki pod fotelem, potem odginasz wykładzinę i voila! Sam u siebie musiałem wymienić jeden i w ten sposób się do niego dobrałem. W B6 podejrzewam że podobnie, choć słyszałem że czujniki do pasów są pod plastikową obudową pasa na dole obok fotela. pozdro
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
Super robota Mój mechanik za zaglądnięcie do sprężarki i wymianę zablokowanego tłoczka zawołał 400pln
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
żarówka biała, miejsce na kontrolkę jest już "podklejone" na zielono
-
[ALL] Jak naprawić odwrócony pas bezpieczenstwa ?
U mnie też tak jest, i u mojego kumpla w a4 98 1.9 tdi też... Może to jakaś ogólna przypadłość i tak ma być?
-
[ALL] Pas bezpieczeństwa pasażera z tyłu się nie zwija
Najlepiej wymienić na sprawny. Ale wcześniej naciągnij go do końca, bo może gdzieś się tylko zawinął w drugą stronę. Naprawić pasy jest ciężko, główny problem to rozwijająca się sprężyna naciągająca, a poza tym dla bezpieczeństwa lepiej w nich samemu nie grzebać. pozdro
-
Wałbrzych
Cześć chłopaki! pierwszy raz na wałbrzyskiej części piszę i chciałem spytać gdzie w Wałbrzychu najlepiej nabić klimę i sprawdzić szczelność, polecicie kogoś? Dzisiaj przejeżdżałem przez Niepodległości i widziałem reklamę promocyjną na Renault, że nabicie 99pln, korzystał ktoś? pozdro Marcin
-
[B6 AWX] Potrzebny kod do radia
Mi fachura zdjął w 30 minut za 30pln. Podobno przelutował układ sc.
-
[B5 ADR] Do znawców Audi - jakie powinienem mieć oryginalne zegary ?
No i już wszystko wiem, dzięki :>
-
[B5 ADR] Do znawców Audi - jakie powinienem mieć oryginalne zegary ?
Ale wracając do tematu, to coś powinno się świecić w tych dwóch paskach na dole po środku? Bo mam dokładnie takie same zegary i się zastanawiam. Wymieniłem już kilka żaróweczek podświetlenia sprawdzając czy wszystko gra, ale te dwa paski nic nie wskazują pozdro
-
[B5 ADP] Po gazie cieknie, leje się woda
Też się nad tym zastanawialem. W mojej 1.8 też kapie woda od kiedy ją kupiłem, mechanik mówił że norma, nie bardzo wierzyłem ale mam już potwierdzenie. pozdro
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
Mam dokładnie to samo. Mignie i koniec. Ale wkrótce wezmę się za przegląd przekaźników to może znajdę usterkę. pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc, nazywam się Marcin. Od niedzieli jestem szczęśliwym posiadaczem czerwonej a4 avant 1.8 i mam nadzieję, że z tego forum dowiem się wielu przydatnych rzeczy dot. Audi. pozdrowienia!
aurello
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta