Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. a jednak się zdecydowałem kupie ori VALEO pewnie dostane negatywa ale goścu jakiś nie uprzejmy jest tylko musze naprawić jedną usterkę wczoraj poszły mi hamulce dobrze i musze całe komplety wsadzić przód i tył
  2. mam małe pytanie czy jak kupie np: DEPO http://moto.allegro.pl/item198628237_audi_a4_reflektor_reflektory_soczewkowe_.html to nadadzą się silniczki elektryczne ze starych lam mam chyba stere valeo czy innej też się nadadzą czy musze kupywać bardzo prosze o odpowiedź [br]Dopisany: 24 Maj 2007, 12:24 _________________________________________________właśnie zakupiłem takie http://allegro.pl/item194415380_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka_.html prosze o kmomentarze gostek twierdzi że będą pasować silniczki ze starych lamp prosze o komentarze. PS. Jak się wzbogace to kupie sobie Ori Valeo a te sprzedam
  3. dzięki a co myślicie o tych lampach identyczny wygląd co VALEO tylko firmy DEPO oto link http://moto.allegro.pl/item198628237_audi_a4_reflektor_reflektory_soczewkowe_.html czy nadadzą się silniczki z starych lamp bo facet powiedział że jak mam stare bosha to sie nadadzą a jeżeli mam Valeo to niestety nie prawda to prosze o opinie tych lamp
  4. byłem dziś w sklepie pytałem o ori Valeo cena za sztuke 500 zł czyli 1000 komplet takie jak kolega cuber napisał czy to nie za dużo [br]Dopisany: 23 Maj 2007, 11:34 _________________________________________________Cuber a co będe musiał przerobić w błotniku mam auto 95 r czy będe musiał ciąć blache na zewnątrz czy wewnątrz pod maską będe musiał później malować dajcie znać czy jakieś kostki9 musze kupywać [br]Dopisany: 23 Maj 2007, 12:20 _________________________________________________napiszcie po prostu co będe musiał zrobić
  5. dzięki to np: jeżeli bym kupił mówie jeżeli takie lampy http://moto.allegro.pl/item193929684_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html to nie musze mieć żadnej przetwornicy tylkko wkładam żarówki i już wszystko
  6. dzięki to np: jeżeli bym kupił mówie jeżeli takie lampy http://moto.allegro.pl/item193929684_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html to nie musze mieć żadnej przetwornicy tylkko wkładam żarówki i już wszystko
  7. a jaki jest koszt tych lamp jakaś strona może link czy musze mieć jakąś przetwornice czy coś w tym stylu chce żeby one wyglądały zajebiściie
  8. dzięki wam a te lampy soczewkowe to jakieś xenony czy jak co musze do nich mieć
  9. może mi dać ktoś zdjęcie jak wyglądają lampy do b5 Valeo zespolone soczewki albo linka będe wdzięczny
  10. Cześć mam prośbe prosze o linki ewentualnie jakieś porady o zmianie reflektory mam zwykłe a chciałem coś fajnego założyć podaje link z aukcji http://moto.allegro.pl/item194402513_lampy_reflektory_nowe_audi_a4_94_98_xenon_od_s_s_.html ale wolałbym aby były razem z kierunkowskazami one są na jakie żarówki czy drogie one są jaki czas eksploatacji takich żarówek i co musiałbym mieć aby to założyć. ewntualnie czekam na jakieś propozycje prosze o pomoc dzięki
  11. grippen odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Siema moje dane też już poszły troche temu POZDRAWIAM myśle że doszły nie wiem ?? doszły
  12. Witaj na pokład
  13. właśnie opcja szukaj i momentalnie znajdziesz czy może ktoś zamknąć temet
  14. mi też nik nie zrobił takiego prezenciku ja musiałem dać za swój 150 zeta
  15. i go po prostu odepnij on jest tam nie poptrzebny
  16. no to zdjemij pokrywe silnika i zobacz gdzie jest wpieta/skad wychodzi .... p.s wyglada jak złącze pochodne rs232 (COM) albo od monitora co moze swiadczyc ze albo masz myszke w silniku albo monitor zamiast głowicy .... :grin: oryginalna instalacja w Audi nie posiada takich wtyczek SPANKY ma racje czegoś takiego nie było
  17. piotr1602 dzięki za poprawienie błędu ortograficznego :grin: ale z ortografi byłem cięki :grin:
  18. oglądnij dobrze opony w jakim są stanie to zobaczysz ewentualnie jak masz zapasówke to ją założ na tą strone co piszczy i będziesz wiedział można tak spróbować
  19. a niejest to wtyczka od jakiegoś interfejsu :grin: z skąd ona wychodzi wydaje mi się że czegoś takiego nie ma moge się mylić
  20. schiller ale to by byly wszystko raczej "metaliczne" dzwieki. jednak opony piscza specyficznie.... albo się oponki kończą
  21. nadal nie wchodzi żadne zdjęcie dodaj je jakoś z kopiuj ze strony masz tam kody na forum i wklej [br]Dopisany: 17 Maj 2007, 13:17 _________________________________________________nie zapisałeś chyba zdjęcia w fotosiku i takie bzdury wychodzą
  22. a przy padkiem nie sztrzela cichutko może przegub albo jakiś pasek ewntualnie klocki chamulcowe
  23. zapodaj fotke i zaraz ci powiemy co i jak [br]Dopisany: 17 Maj 2007, 13:08 _________________________________________________ani nie napisane czy diesel czy benzynka jest wiele możliwości załącz fotke
  24. powinno się wymieniać co 10 lub na rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.