Treść opublikowana przez grippen
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Pany a jaki zasilacztaki w rozsądnej połki i ile watowy w normalnej kasie
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A gdyby zalożyć normalne chlodzenie nie wodne to nie da rady niby w obudowie mozliwosc montażu. 159mm chlodzenia
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Niby pisze ze mozliwosc zamontowania 3 wiatrakow
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Obudow hmm na razie mam taką ale,zawsze mozna zmienic obudowe mam taką czy ona jest ok czy lepiej cos innego mozna podac przykład teraz mam taką https://allegro.pl/nowa-obudowa-gamer-2018-usb-3-0-led-szyba-plexi-i6837258212.html?snapshot=MjAxOC0xMS0xNlQyMTo1NzowNS40NDlaO2J1eWVyOzYzMWRhMmMxZWE5NDE5OWZmMzBiYWZjMjY2MjVkMGVkOTE1YmUwNDA2NDdmM2NkNWJlNWQ0ZDExYTI2ZGY1OGQ%3D
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Na razie to bym chciał sie dowiedzieć czy takie podzespoly wystarczą co wymienilem tylko wlasnie jaki socket itp moze ktos cos jeszcze sie wypowie
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Tomciu jakos z takich rzeczy to wole kupic nowki wieec sie czasem nie obraz zawsze to gwarancja itp
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Możecie mi polecić dobrą płyte główną pod procesor Intela a by już chodziły te nowsze gry nie wiem czy brać i5 czy i7 myslałem nad i5 4690k, jaki socket oraz jaki dysk ssd czy m2 te m2 są szybsze chyba tylko musi być chyba gniazdo na płycie specjalne myślałem nad taką płytąMSI Z270 Gaming M5 . Myślałem też czy możekupić dwa ssd jeden tylko pod system drugi bym podzielił na partycje. Mozesz mi polecić tak żeby to fajnie chodziło budzet tak około 4 tysie póżniej będe myślał nad grafiką. Poleciłbyś mi coś Procesor ,płyta, pamięć chłodzenie, daj znać oczywiście może być za mniejszą kase tak aby w miare chodziły te nowsze gry poledzciecos fajnego i nie,zgornej półki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
E tego komputerem nie wyłączysz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki Paweł za naprawe i zrobienie immo he he teraz hula tylko znów trza było arbaga zaślepić, bo sie zaświeca. Jak złożyłem licznik to wskazówka od prędkościomierza zaczeła skakać jak przyśpieszałem ale chyba wcisnołem bardzo wskazówkę teraz jest ok.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na razie Paweł mi ogarnie fisa i zobaczymy co dalej nie pokazywało otwartej klapy może tego nie było w poliftach bo nawet nie widze na rozpiskach pinu od tylnej he he
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na przedliftowym fisie chodzila ale na poliftowym nie. Ale byla gdzies rozpiska u nas jak przerobic bez eymuany tylko omija sie ktores sciezki itp gdzues kabelkami na liczniku tylko.nue moge znajsc ale bylo na pewno
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany ktoś na forum przerabiał wskaźnik temperatury oleju gdzieś trza coś przylutowąć tylko nie moge znajść ma ktoś coś nie chodzi tu o emulator prosze o info
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a jak zrobić aby wyświetlana była otwarta tylna klapa jest możliwość 6 pin zielonej kostki gdzie podpiąć bo u mnie nie pokazuje otwartej klapy ? licznik poliftowy fis
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany poszukuje osoby która wymieni wyświetlacz fis w liczniku poliftowym prosze info z cenami na pW tak aby cena już była z nowym wyświetlaczem
-
Samochód bardzo wysoko stoi
Witam panowie wymieniłem całe zawieszenie na nowe wachacze, spręzyny amory przód tył.\ I teraz jest kolosalna różnica samochód bardzo wysoko stoi. Co zrobić i jakie sprężyny kupić aby go obniżyć bo strasznie wysoko stoi w przeciwieństwie do innych A4 co myślicie o i czy amory wytrzymają i czy będzie się fajnie jeździć na nich. Amory z przodu to Kayaba a tył Sasch http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-obnizajace-przod-audi-a4-b5-40-i6729091547.html http://allegro.pl/sportowe-sprezyny-obnizajace-audi-a4-s4-b5-mts-i5235992058.html
-
Pękła sprężyna
Zamówiłem już komplet na przód Kayaba amory i sprężyny zastanawiam sie jeszcze czy nie zamienić sprężyn na eibacha -30mm jak by to sie sprawowało na na amorach keyaba
-
Zbiornik spryskiwacza xenon
Witam Pany potrzebuje zbiorniczka spryskiwaczy pod xenon do a4 b5 z czujnikiem lift jaki ma numer i litrów prosze o info jaki ma numer i czy podejdzie do przedlifta zbiorniczek aktualnie mam założony poliftowy z czujnikiem i chce zmienić na xenon na dwie pompki
-
Pękła sprężyna
ktoś coś bo temat pilny może jakieś amorki o mniejszym skoku i sprężyna obniżająca coś z Kayaba
-
Pękła sprężyna
Witam panowie Temat bardzo pilny bo samochód musi cały czas jeździć, pękła lewa sprężyna. Zawieszenie to 1BA planuje wymienić też amory co wziąć aby było dobrze jeździć i żeby samochód stał nie jak koza chodzi mi aby dobrze sie prowadził. Zawieszenie gwintowane nie chce zakładać. Koła sa 16 letnie i 15 zima prosze o szybkie odpowiedz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany mam dwa pytanka 1. Kto na forum robi wyświetlacze fis bo mam nie czytelny wypalone linie. 2. Gdzieś kiedyś na forum znalazłem jak przerobić wyświetlacz oleju tak zeby śmigał coś gdzieś trza przelutować itp ale nie moge znajść
-
Zamek drzwi
Witam Panowie Mam kilka pytań mam nadzieje że mi pomożecie 1. Chodzi o zamek poliftowy czy będzie wszystko działało w samochodzie przedliftowym. Zamontowałem ale nie chodzi pompka. Po prostu nie ma reakcji po wciśnięciu cyngla na dół. Co trzeba zrobić żeby działało które kabelki zamienić itp. 2. Drugie pytanie bo muszę kupić zamki przedlift do a4 95r czy ma znaczenie jaki zamek kupić bo u mnie zmazały się literki i tylko widzę w lewym zamku przednim literkę A a w prawym przednim nic po prostu się zmazały na końcu a na allegro jest kilka rodzai zamków z literką A na końcu i F i z początkiem 8d1 i 8d2 który zamek kupić i czy mają znaczenie te literki chodzi mi aby to chodziło w A4 b5 95 r modułu komfortu nie posiada . Proszę o jak najszybszą odpowiedź i podanie numerów zamków jakie muszę kupić na prawą i lewą stronę przednią
-
Podsufitka z polifta do przed lifta
Jeżeli masz sedana to tak pasuje p&p tylko będziesz musiał dać dłuższe śruby przy rączkach nad drzwiami. Jezęli masz avanta to będziesz musiał wiercić gdzie indziej śruby. Mam u siebie z sedana i pasuje gicio
-
Wymiana wężyków od n75 itp
Witam chce wymienić wężyki od wszystkich zaworów i podciśnieniowe na sylikonowe w A4 B5 1Z prosze o podanie średnic np N75 jakie długości i średnica i wszystkich
-
Rezanie bixenonu
tak jak Michał Pisze musi być 15A bezpiecznik bo tak jest w ori Passacie majacym xenony po wymianie na 15 A chodzi ok. Zauważyłem ze lekko swiatło drga w lewej lamie ale po lekkim dodaniu gazu ustaje chyba drgajaca soczewka jakieś rozwiązanie tego problemu prosze o info
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
To jest banalne w wiązsce koło radia masz kabelek szaro niebieski jestam plus po włączeniu swiateł podłączasz go pod kratki nawiewu i tyle a drugi z kratek dajesz na mase