Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak to co , ganiał piratów Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem o 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee tam , nie ma to jak bok przy 200 k**wa , potem nie trzeba pić kawy przez tydzień .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa chyba stożek wytrzepie na tą okazje
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Duża różnica jest manual / tip , w moim od 6 lat jak nim latam nie przekroczyłem średniej 11 L , a tiptronem miałem średnio 13 .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli cie zjadł to on , a jeśli nie , to nie on
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi nie sciemniaj , poprostu masz w d*pie kolegów , hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet , to twoje hasło powinno być odwrotnie chyba .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja spokojnie ,drin i tv
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja na gopro nagrywałem , fajnie widać czas jak poprzycinasz .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bajk , ile masz , miałeś 100-200 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem zniesmaczony i rozczarowany wynikiem .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brzmi jak hmmm , evo X ze zjebanym tłumikiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale chodzi o PS3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooooo ! I bedzie tak k**wa http://v4.sadistic.pl/flv/20121117/1353192131_f2d_123.mp4 UWAGA , za***iście DRASTYCZNE , NIE PRZY JEDZENIU !!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To może i ja wpadnę , sprawdzę ośke wolnossaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj wpadam , więc jak ktoś chce logi to ...
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
Twoim tak , ale ja wole przewijać programy w kierownicy .
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
Jooo cyce , mam tv analog , a chce dvb-t , jest coś czym można sterować z RNS ? Bez pilotów itd ? Tak jak ori ?
-
Mustang Bullitt
No gdzieś tyle trzeba może i więcej , ale są sponsorzy , składki , gadżety klubowe , wygrane z konkursów itd W takim projekcie równie ważne są same spotkania i wspólna praca nad qniem
-
Kto z was się ściga swoim audi?
bu hahahahahha
-
Mustang Bullitt
Budujemy zabytkowego Forda Mustanga na tor | NaTemat.pl
-
Kto z was się ściga swoim audi?
Ja się raz ścigałem , ale już tego nie robię .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powinien być guzik : pomógł , hyhyhy