Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Serwis i akcesoria > Audi , hahha
  2. Jutro piątunio , może by się najebać ?
  3. Moze tak ma być ? Jakieś zabezpieczenie .
  4. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    W robocie byłem cycu , na parę godzin
  5. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Kolega tam lata identycznym , więc raczej to nie ja , chodź ostatnio byłem Bullem w Gdańsku , ale na jeden dzień
  6. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Mustang Race - prawie jak w USA • Wydarzenia • AutoCentrum.pl Było git , spaliłem opony i tonę paliwa Teraz w ciszy i spokoju oczekuje na foty z radarów
  7. Coś mi z dołu nie jedzie qrwaaa ! Możliwe że przez stożek ?
  8. maile, prezentacje.. poza tym "warszawka" patrzy dziwnie jak masz coś słabego na niektórych spotkaniach O rzesz qr** jego mać , hahahahahh
  9. Urodziłem się gotowy !
  10. My tu gadu gadu , a tu piątunio !
  11. Oglądałem kiedyś w tv ze tam sie ścigają , tak jak w Tokio drift .
  12. Bliżej nie mogłeś auta zostawić Rozrząd mi znowu przeskoczył (na szczęście bez rozpierduchy w silniku) a tam jest na gwarancji i tam są spece Ja pitole ... coraz bardziej 3,0 tdi mnie zniechęca do siebie , no chyba że te w B8 CR są mniej awaryjne . Taaa , ostatnio na Audi forum czytałem , że w tych nowych 3.0 jest o wiele więcej plastiku w osprzęcie silnika , k**wa niedługo z rigipsu będą bryki robić i będą jednorazówki , 200 tyś km i złom.
  13. Nie mów tak o MC !
  14. Kurde , jechałem na spota , ale zgłodniałem i pojechałem na Maca , ehh
  15. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nowym
  16. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Kolejna edycja MustangRace 2012. W tym roku udział bierze 50 załóg z tego 5 z Czech , a jedziemy tak : Kudowa-Zdrój do Kołobrzeg - Mapy Google , start w ten czwartek w Kudowie Zdroju , jak sie komuś nudzi to zapraszam na start/meta kolejnych etapów Życzcie mi mniej mandatów niż w tamtym roku Ide do garażu picować ...
  17. Zobacz: Ekstremalnie dokładne mycie auta - Wykop.pl
  18. Oj tam Fly , nigdy wp***dol nie dostałeś czy co ? Po miesiącu, no góra dwóch, śladu nie będzie .
  19. Niestety elmo nie będzie mnie , jade na akcje pod wawe , pare bryk jest do zwagowania .
  20. Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów
  21. k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...
  22. Musze sie najebać ....
  23. Moskal , gdybyś się wziął do roboty zamiast robić głupie zdjęcia , było by na pewno szybciej .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.