Treść opublikowana przez ono
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Kuniak da sie ... 900 zł ............................... netto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Foty dałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.new#new Rezanko było git Przy włączonej klimie miałem w schowku 11 stopni ale jutro posprawdzam jak będzie upał bo teraz na dworze 16 stopni. Ale kox
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No i po rezanku , wszystko chodzi git Cały koszt to 90 zł i 10 minut roboty Pare fot : Młotkiem go
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Ładny ładny na żywo jeszcze ciekawszy fela big i będzie kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra zapitalam na lody do żółwia Kto może niech wpada
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
No widzisz kuniak mówiłem że ta fela jest naj naj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co my tu mamy hyhyhy A jaki qwa zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkie fotki wam nagram albo gdzieś na serwerek wsadzę i wyśle pw tu pare: Impra jak zawsze udana , pełna kulturka Super że było tyle ludzi , fajnie że Angela sie zjawiła , gicio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech ten Poziek już jedzie bo nie wyrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potem stary potem ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj oj oj oj
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Damy rade. A te specjalne plastikowe schowki może i są git ale wszystko po nich lata i wk***ia na maxa.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No zamówiłem 3 kompleciki po około 90 zeta , będzie gdzieś za tydzień. Poź jak wrócisz to będziesz miał Nareszcie będzie wódka zimna ufff Tu jest też opis : http://www.audiworld.com/tech/int48.shtml
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tak myśle że mu ten bilet spalimy po krowie hyhyhy
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No spoko zaraz jade I rezanko
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Eeee no to kox na maxa wyciągam zaślepke i pakuje rure , trzeba kupić 2 elementy i jest git Dzieki pre_pl
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No co, robisz dziurę taką jak ori podłączasz rure i jest git
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No sory tak wyszło Luki pisz tu numer tej rury bo chce przyczaić w etce jak to wygląda.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No ja mam zaślepke którą wyrwałem , myśle że sam nawiew zimnego wystarczy bez sensu rezać cały schowek
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Tylko ja nie chce żadnego plastiku w schowku tak jak np. jest w passacie , chce tylko w nim klime. pre_pl jak przyrezamy to będą fotki
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No kurde spoko
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
A kto wie jak wyrezać klime w schowku ? Mam dziurę na końcu schowka tylko trzeba podłączyć rurke , trudne to do zrobienie , rezał ktoś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
emotki za***iste hyhyhy Ta powinna być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak to ? No bez jaj krowa na głowe jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myśle że jednak Kichol wie lepiej