Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Kuniak da sie ... 900 zł ............................... netto
  2. Foty dałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.new#new Rezanko było git Przy włączonej klimie miałem w schowku 11 stopni ale jutro posprawdzam jak będzie upał bo teraz na dworze 16 stopni. Ale kox
  3. No i po rezanku , wszystko chodzi git Cały koszt to 90 zł i 10 minut roboty Pare fot : Młotkiem go
  4. Ładny ładny na żywo jeszcze ciekawszy fela big i będzie kox
  5. Dobra zapitalam na lody do żółwia Kto może niech wpada
  6. No widzisz kuniak mówiłem że ta fela jest naj naj
  7. A co my tu mamy hyhyhy A jaki qwa zadowolony
  8. Wszystkie fotki wam nagram albo gdzieś na serwerek wsadzę i wyśle pw tu pare: Impra jak zawsze udana , pełna kulturka Super że było tyle ludzi , fajnie że Angela sie zjawiła , gicio
  9. Niech ten Poziek już jedzie bo nie wyrobie
  10. Potem stary potem ;(
  11. oj oj oj oj
  12. Damy rade. A te specjalne plastikowe schowki może i są git ale wszystko po nich lata i wk***ia na maxa.
  13. No zamówiłem 3 kompleciki po około 90 zeta , będzie gdzieś za tydzień. Poź jak wrócisz to będziesz miał Nareszcie będzie wódka zimna ufff Tu jest też opis : http://www.audiworld.com/tech/int48.shtml
  14. Ja tak myśle że mu ten bilet spalimy po krowie hyhyhy
  15. No spoko zaraz jade I rezanko
  16. Eeee no to kox na maxa wyciągam zaślepke i pakuje rure , trzeba kupić 2 elementy i jest git Dzieki pre_pl
  17. No co, robisz dziurę taką jak ori podłączasz rure i jest git
  18. No sory tak wyszło Luki pisz tu numer tej rury bo chce przyczaić w etce jak to wygląda.
  19. No ja mam zaślepke którą wyrwałem , myśle że sam nawiew zimnego wystarczy bez sensu rezać cały schowek
  20. Tylko ja nie chce żadnego plastiku w schowku tak jak np. jest w passacie , chce tylko w nim klime. pre_pl jak przyrezamy to będą fotki
  21. A kto wie jak wyrezać klime w schowku ? Mam dziurę na końcu schowka tylko trzeba podłączyć rurke , trudne to do zrobienie , rezał ktoś ?
  22. emotki za***iste hyhyhy Ta powinna być
  23. No jak to ? No bez jaj krowa na głowe jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
  24. Myśle że jednak Kichol wie lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.