Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Za ramką montuje się radar adaptacyjnego tempomatu, który wymaga pewnych warunków pracy (m.in. temperatury). Dlatego ramka ma podgrzewanie. ---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:55 ---------- 4l0853651g t94
  2. Absulutnie nie odbieram tego jako krytykę. Wyluzuj
  3. Ustawiasz tylko wartość bazową do której równa wszsytkie tryby. Grill jest pod ACC z ogrzewaną ramką
  4. Nie mój filmik ale mniej więcej pokazuje przysiady na zawieszeniu
  5. No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę
  6. Niby tak, ale prawda jest taka, że 99% czasu autko jeździ po asfalcie w Wawie Jeśli już na prawdę trzeba podjechać pod ten 30cm krawężnik w centrum handlowym to wrzucasz na MMI opcję "Lift" albo "Off road" i autko się odpowiednio podniesie
  7. Udało mi się obniżyć autko za pomocą VCDS-a. Polega to na tym, że obniża się tzw. wysokość zerową do której autko równa w zależności od pózniejszych ustawień zawieszenia na MMI (Dynamic, Comfort, Lift, Offroad). Procedura bezpieczna i w pełni odwracalna. Na początek dałem delikatnie 20mm w dół z przodu i z tyłu. Potestuję tydzień/dwa i może zdecyduję się na -30mm. Efekt widać już nawet teraz. Gotowy poradnik Ross-Tech-a dostępny pod tym adresem: http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/levelcontrol.html Niesamowita sprawa stać sobie na zewnąrz autka z komputerem, bawić się ustawieniami zawieszenia i widzieć od razu efekty Może kiedyś nakręce filmik.
  8. a Ty na spocie nie miałeś być Za tydzień na stówę będę. To i ja wpadnę pokazać landarę
  9. Nieźle. Też za chwilę czeka mnie kolejne tankowanie to sprawdzę dokładnie ile mi pali.
  10. To nie sa same blachy. Cale zderzaki trzeba wymienic. Mysle juz raczej nad bodykitem od v12 i ledami w zderzaku. Jakos poliftowe swiatla z ledami w kloszu mi nie leza. Te z V12 daja czadu
  11. Specjalisci A mieliscie kiedys okazje jechac chocby na tych 20"? Ja nie ukrywam, ze przezylem szok. Glownie jesli chodzi o szerokosc opony 275 i to jak sie na tak szerokiej oponie prowadzi auto. Dla mnie to jest granica nie do przeskoczenia i pewnie dlugo nie zdecyduje sie na wieksze felgi.
  12. e tam, plewy zostana oddzielone od ziarna. Zostana najwierniejsi i najwytrwalsi fani hehe.. dokladnie... ja i poziek
  13. W Q7 z przodu jest tarcza 350mm [...] W naszych na tyle siedzi 358mm. Zaraz zaraz, to by wychodziło że z tyłu jest większa tarcza niż z przodu?
  14. 360 chyba. Nie mierzyłem dokładnie.
  15. Alv, TT trafiła do Łodzi. Blisko mojego oficjalnego "fanklubu" ze spocików łódzkich. Mam nadzieję, że jej nie porysują nowemu właścicielowi A tutaj prezentacja nowego nabytku http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226682-Q7-BTR-4-2TDI-326PS-S-line-Panorama-Pneumatyka-itd
  16. Mocne lochy, standardowo dodawane do Q7. Takie dostałem w komplecie z autem. Może kiedyś zmienię na RS6 w graficie
  17. Grill poliftowy on board
  18. Czytasz w moich myślach. Grill V12 ma przyjść jutro
  19. Pogoda na tyle się wyklarowała, że czas zamontować zestaw letni 275/45/r20
  20. Jest kompresor i zbiornik w bagazniku. Całość w pełni kontrolowana elektronicznie. Nie ma żadnych zegarów. Działa cicho i bez żadnych syków. Pełna kulturka
  21. malik odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Nadinterpretujesz. Weź dwa głębokie oddechy i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Miłego i bezawaryjnego użytkowania autka życzę
  22. malik odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Przy najnowszych 2010-2012 S-Tronic tak ale nie te automaty z lat 2003-2007 Panowie, ale o co my tu kruszymy kopie. O jeden litr? Poza tym spalanie będzie zawsze takie... jakie poda nam właściciel Niech ta A8 pali 10l na zdrowie i w sumie nic nam do tego
  23. malik odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    S4 miało 1680Kg, więc o 180kg lżejsze niż A8. U mnie jeszcze ręczna skrzynia była a automat więcej pali.
  24. malik odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    W S4 najniższy wynik jaki udało mi się uzyskać to 11.0l. Średnia z długiej trasy na amerykańskiej autostradzie jadąc na tempomacie non stop z prędkością 75mil/h. Czyli warunki super optymalne. Oni tam mają hopla na punkcie przestrzegania limitów prędkości i w niektórych stanach mierzą ją nawet z helikopterów. Nigdy później nie udało mi się zejść niżej. Prowadząc auto z Bremerhaven do Polski i przyciskając tu i ówdzie ale i też wlokąc się od czasu do czasu za TIRami miałem spalanie 11.2l. Silnik w S4 2005 niby taki sam a i nadwozie lżejsze więc albo coś nie tak z FISem (Twoim lub moim) albo w S4 silnik ma trochę inną (bardziej dynamiczną) konfigurację.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.