Treść opublikowana przez salata
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
Obnizyc, wieksza felga i bedzie pieknie
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
No wlasnie tego sie balem dlatego wolalem spytac , mowisz ze te tansze lepsze?? bede musial przetestowac
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
No racja wlasnie sprawdzilem dokladnie. Dzieki za sprostowanie [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 10:44_________________________________________________Ma moze ktos z was te kierunkowskazy??? http://moto.allegro.pl/item582066257_kierunkowskaz_migacz_nowe_audi_a3_a4_clear_wwa.html ???
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Hmm, wedlug mnie ten bonusik to HDR prawda?? czy sie myle??
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Fajnie sie prezentuje
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
fajna, zmienisz lampy i bedzie kozak
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
uczmy sie od najlepszych hehe
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Mam pytanie masz jeszcze moze ten zielony ori przedni zderzak?? :gwizdanie:
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
Potwierdzam, co do tych halogenow
-
[B5 ADP] [B5 ADP] A4 B5 1.6
Posciagaj te listwy z klapy i znaczki bo troche wsia zalatuje Ladne lampy z przodu
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 20:08_________________________________________________
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
A ile taki grill kosztuje??
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
Ale mysle lampy przednie tez wymienic na clear zespolone. Ale to jeszcze sie zobaczy :gwizdanie: No i chyba gril bez znaczka caly czarny [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 18:39_________________________________________________Na poczatku tylne lampy tez byly czarne Ale wymienilem na oryginalne pierwszy lift. Sciagnalem znaczki i spojler, ktory mi sie wogole nie podoba hehe
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
Tak
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
No kierunki biale tez musze gdzies wypatrzyc na allegro tak zeby mi je tu przyslali tzn. do Dublina a felgi osobiscie mi sie bardzo podobaja
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
Teraz czekam na zestaw wahaczy firmy Master Sport(mysle ze dobra firma), które maja mi przyslac z Polski
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
No tak ja ktos zajechal, teraz probuje cos z tym zrobic ale jeszcze duzo pracy przede mna.
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
No to przyszedl czas na mnie Audi A4 1.9tdi 90KM 98r. El. szyby El.lusterka El.szyberdach Centr. zamek Sprezyny obnizajace o 35mm Alufelgi- Replika S8 18cali z opnami 225\40 Kierownica z prawej strony hehe A tak wygląda: Prosze o komentarze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Dublin]Witam jestem posiadaczem audi a4 1.9TDI. Mam nadzieje ze dowiem sie z tego forum wiele ciekawych rzeczy. Pzdr