Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
ona tam już dobrze zarosła w chaszczach u Roberta
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty, a co u ciebie taki zderzak z tylu na czarno opalony ? bo to prawdziwa ESA jest
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież sam to auto prowadziłeś do Bukowiny
- SPOTY RADOMSKIE
-
F1, Rajdy i Motorsport
kilka razy pokazał że naciskany nie trzyma ciśnienia
-
SPOTY RADOMSKIE
siemano jestem u ciebie jutro rano
-
SPOTY RADOMSKIE
komfort się prawie nie zmienił
-
SPOTY RADOMSKIE
o ile pamietam w B5 sprężyny byly -40 przód i -30 tył, a w C5 -30/-30 ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- amory seria zostawiłem i nie było problemow
-
SPOTY RADOMSKIE
moje B5 i C5 w ori i w glebie
-
SPOTY RADOMSKIE
to dopiero początek
-
SPOTY RADOMSKIE
jak ja podjeżdżam do Robcia to co by nie stało czy leżało w garażu zawsze wypychamy grata na zewnątrz i wstawiamy moje pogódźcie się z tym
-
SPOTY RADOMSKIE
A co tam sie moze popsuc ? k**wa , w moim "służbowym" oplu nie mam juz miejsca na pieczątki z Badań technicznych a legalnego nie przejdzie za chiny ludowe cos trza kupic ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- najbliższy tydzien ma zajety :naughty: sie okaże
-
SPOTY RADOMSKIE
Robercik jade do Polszy na 2 tygodnie bede ci znów dupe zawracał
-
SPOTY RADOMSKIE
jedzie jedzie dupe urywa :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
teraz mam inne wydatki
-
SPOTY RADOMSKIE
no pany a ja dziś jechałem tym: Audi RS 6 Avant Aut. *Navi,Leder,Xenon,Carbon,PDC* als Kombi in Offenbach Main i się zakochałem
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/ tu poszukaj zdjęć i coś wybierzesz- SPOTY RADOMSKIE
myślę że max 8-9 tyś- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- a co znowu twoja padaka sie psuje- SPOTY RADOMSKIE
h*jowo ze deszczyk bo kostke kladziemy i trochę przeszkadza- SPOTY RADOMSKIE
a u mnie + 4 i deszczyk- Strefa Śmiechu
Roast Abelarda Gizy - List od Bartosza Gajdy - YouTube- F1, Rajdy i Motorsport
ale Polskie "k**wa mać" musiało być - SPOTY RADOMSKIE