Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ona tam już dobrze zarosła w chaszczach u Roberta
  2. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ty, a co u ciebie taki zderzak z tylu na czarno opalony ? bo to prawdziwa ESA jest
  3. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przecież sam to auto prowadziłeś do Bukowiny
  4. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ozia
  5. kilka razy pokazał że naciskany nie trzyma ciśnienia
  6. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemano jestem u ciebie jutro rano
  7. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    komfort się prawie nie zmienił
  8. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o ile pamietam w B5 sprężyny byly -40 przód i -30 tył, a w C5 -30/-30 ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- amory seria zostawiłem i nie było problemow
  9. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moje B5 i C5 w ori i w glebie
  10. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to dopiero początek
  11. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak ja podjeżdżam do Robcia to co by nie stało czy leżało w garażu zawsze wypychamy grata na zewnątrz i wstawiamy moje pogódźcie się z tym
  12. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A co tam sie moze popsuc ? k**wa , w moim "służbowym" oplu nie mam juz miejsca na pieczątki z Badań technicznych a legalnego nie przejdzie za chiny ludowe cos trza kupic ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- najbliższy tydzien ma zajety :naughty: sie okaże
  13. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Robercik jade do Polszy na 2 tygodnie bede ci znów dupe zawracał
  14. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jedzie jedzie dupe urywa :kox:
  15. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    teraz mam inne wydatki
  16. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no pany a ja dziś jechałem tym: Audi RS 6 Avant Aut. *Navi,Leder,Xenon,Carbon,PDC* als Kombi in Offenbach Main i się zakochałem
  17. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  18. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/ tu poszukaj zdjęć i coś wybierzesz
  19. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    myślę że max 8-9 tyś
  20. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  21. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- a co znowu twoja padaka sie psuje
  22. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    h*jowo ze deszczyk bo kostke kladziemy i trochę przeszkadza
  23. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a u mnie + 4 i deszczyk
  24. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Roast Abelarda Gizy - List od Bartosza Gajdy - YouTube
  25. ale Polskie "k**wa mać" musiało być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.