Treść opublikowana przez mcm
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne. Umie ktos z was robic fotomontaze? a co ? facjate DiCaprio chcesz sobie machnąć
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mam tę osłonę w piwnicy a nr z ETKI to 058 133 849A i kosztuje w serwisie 58 zł
-
SPOTY RADOMSKIE
a mnie ostatnio przysłali do Polski z Niemiec mandacik 15 euro z fotoradaru, papiery zjazdowe miałem wzięte na polski adres
-
SPOTY RADOMSKIE
Chytry Urban - YouTube
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
trzeba jeździć zgodnie z przepisami i tez zaoszczędzisz na pkt i kasie- Strefa Śmiechu
[h=5]Siedzi facet w teatrze i czuje że coś jebie gównem, trąca typa co siedzi przed nim i pyta: - Przepraszam zesrał się pan? - Tak, a o co chodzi?[/h]- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
robią sie jaja jak na KSW- YouTube - filmy warte obejrzenia
orzeł podobno może unieść małą antylopę więc takie dziecko to dla niego pikuś- YouTube - filmy warte obejrzenia
z tym orlem nie byłbym taki pewny czy ta fake- SPOTY RADOMSKIE
odzim czemu masz fote Majkiego fury w avatarze- SPOTY RADOMSKIE
moja wczorajsza i dzisiejsza walka ze składaniem lego z jednego mieszanego pudła ...- SPOTY RADOMSKIE
e no za późno przyjechałeś bo nie ma mnie na fotce, a bylem mam swiadków- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
mialem na mysli że mam robotke dla ciebie i dam ci na spocie jak bedziesz- SPOTY RADOMSKIE
to jak ty będziesz to pewnie podjade i cos ci do roboty podrzuce- SPOTY RADOMSKIE
a mnie własnie k**ewskie przeziebienie bierze :facepalm:- SPOTY RADOMSKIE
tu widać ich twarze dokładnie ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- wstepnie napisałem info na 14.12.2012 to może i ja podjade jak się uda- SPOTY RADOMSKIE
a co odzim mogl kupic jak opla sprzedal, pewnie jakies VW pewnie ze tak- golfa w dieslu z raichu kupiłem jak ten koles tą audi heheheheheto podpis zmień- SPOTY RADOMSKIE
a co odzim mogl kupic jak opla sprzedal, pewnie jakies VW - SPOTY RADOMSKIE