Treść opublikowana przez mcm
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert Kubica - "Wrócę Silniejszy" by KuBika ten tez ciekawy
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
dziś z nim gadałem, jeszcze silnika nie ma- SPOTY RADOMSKIE
328i, no to robimy tego spota 4 listopada...- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
proponuję w piątek 4 listopada, tez na 99% będę- SPOTY RADOMSKIE
kupa zachodu ale można spróbowac ja sie ma czas- [ALL B5] Kontrolka AIRBAG
VAGiem jesli to błąd sporadyczny to skasujesz :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
pożyjemy, zobaczymy- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ja dopiero 4 listopada może wpadnę (po wizycie u Witka:wink4: )- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=d_jhWKW0pjY&feature=player_embedded#!- SPOTY RADOMSKIE
no niestety za późno z domu wyjechałem i nie zdążyłem zajechać- SPOTY RADOMSKIE
jak będziesz to i Ja podjadę, pozdro jadę z żonką do kina na 20.30 wiec może wpadnę przed 20 na minutę- SPOTY RADOMSKIE
- Strefa Śmiechu
- YouTube - filmy warte obejrzenia
Watermelon skin carving- SPOTY RADOMSKIE
trzeba było brac s4 albo to c 63 amg ,czerwone strzały , fajny widok tyle aut naraz nie oszalałeś ile wjazd na taka impreze 15 ojro- SPOTY RADOMSKIE
dzisiejsze fotki IAA FRANKFURT 2011 z telefonu: https://picasaweb.google.com/mcm00PL/IAAFRAKFURT2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNSQ6ZKy1v79Ag&feat=directlink i z sonówki: https://picasaweb.google.com/mcm00PL/FrankfurtSalonSamochodowy2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCL7-u4zc_cPTgAE&feat=directlink- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ciebie to w ogóle nikt na oczy nie widział- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
fajere bardziej lubie taką[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 19:09_________________________________________________co tomaszu robił dziś po południu w Ciepielowie :?: - SPOTY RADOMSKIE