Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wrzuć później wykresik po hamowanku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.youtube.com/watch?v=XsvPnolCRTQ&feature=player_embedded
-
Jakie konto oczędnościowe, ew. lokaty ?
Ja mam w ING konta zarówno firmowe jak i osobiste, razem 6 Powiem tak, za prowadzenie rachunku rozliczeniowego student płacę 2 zł na miesiąc + za kartę również 2 zł. OKO jest bezpłatne ale jeżeli chodzi o oprocentowanie to nie powala, 3.25 % poniżej 100tys i 3.5% pow. 100 tys. Kapitalizacja miesięczna czyli dochodzi podatek belki 19%, zatem realne oprocentowanie 2.63% :gwizdanie: Dużą zaletą jest bank on-line który jest bardzo wygodny w obsłudze. Oczywiście jak to jest w przypadku OKO dostęp bez utraty odsetek. Teraz o lokatach, mam trochę wolnych środków i chciałbym je dać gdzieś na lokatę roczną. Z tego co się zdążyłem zorientować i przejrzeć oferty najlepsza jest w GETIN Banku, Lokata bezkonkurencyjna 6% (czyli realnie 4,86% po podatku). Nie trzeba posiadać ROR http://www.depozyty.getinbank.pl/kalkulator.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry... Godzic... placku U nas takie teksty to norma, jakby to brać do siebie to na spotach by był deathmatch Też bym się chował... Parę stówek to nie aż tak dużo licząc, że mam już to od roku i jeszcze spokojnie na rok starczy. BTW. Masz jeszcze tą naklejkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no, najlepiej sobie samemu zrobić. http://www.sklep.meguiars.pl/ na prawdę kosmetyki 1 klasa... masz już coś z tego meguiars'a ? Tak, niecały rok temu zrobiłem zakupy. Kosmetyki mam do dzisiaj, bardzo wydajne są Jest o nich temat na forum i lepiej pytać w razie niejasności, jeżeli wszystko się zrobi tak jak trzeba to efekt jest super.... Ja mam tak. Smooth surface clay kit, SwirlX, Deep Crystal Step 2 Polish, NXT generation tech wach 2.0, Quick Wax, Quick detailer interior, Bug n tar remover, Exterior Trim detailer, do tego jakieś gadżety typu ścierki, aplikatory itd. Ja robiłem tak: 1.Mycie 2.Glinkowanie 3.Mycie 4.SwirlX 5.Deep Crystal Step 2 Polish 6.NXT Nie za każdym razem oczywiście glinkowanie i SwirlX, efekt na prawdę super Jakbyś miał pytania odnośnie tych kosmetyków czy później ich używania wal do lukaszr on jest obeznany w tym.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no, najlepiej sobie samemu zrobić. http://www.sklep.meguiars.pl/ na prawdę kosmetyki 1 klasa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale pedant a może zająbyś się moim autem?! Za odpowiednią opłatą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To co pewnie do mnie??!!!!!! Pewnie do mnie A ferrari to może i nie jest ale nie o to chodzi przecież. Ktoś inny może się mniej zdenerwować z powodu rysy na ferrari niż ja na audi. Zależy od podejścia... bo dla niektórych to jest tylko środek dzięki którym mogą przewieźć d*pę z punktu A do punktu B, ja zawsze marzyłem o własnej furze, ostro na nią tyrałem i chcę sobie dbać... Już tam chu.j jak bym sobie sam zarysował bo mógłbym mieć tylko do siebie pretensje, ale człowiek wkłada pracę w to, żeby samochód wyglądał sii, po myciu glinkuje, poleruje, nakłada 2 warstwy wosku a tu jakiś cieć mu potem coś rysuje.... no ku*wa ch*j mnie strzela w takich sytuacjach jak nic... a były jak na razie 2 takie... Zmiana tematu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A mi jakiś stary pryk walnął wózkiem, tzn. zostawił bez opieki i "zjechał" bo było lekko z górki. No i rysa na zderzaku jest... Dochodzę do wniosku, że ludzie to w ogóle się takim czymś nie przejmują bo koleś w ogóle nie rozumiał jak mogę mieć problem o takie coś. Normalnie jeszcze troche i bym mu strzelił na oczach rodziny... Człowiek dba o auto a tu co chwile ktoś drzwiami niechcący walnie, wózek zjedzie, kamień odpryśnie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
te badz kreatywny i wkoncu zapros swoja pania to auta hyhyhy :polew: A Ty godzica gdzie dzisiaj zabierasz?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko nie kupujcie Paniom kwiatów, bo tego najbardziej nie lubią dostawać, to takie na odpier*ol jest i za bardzo oklepane Bądźcie kreatywni :gwizdanie:
-
[B7 BPW] 1850zł za wymianę rozrządu i przy okazji - zabieraka. Czy to za dużo?
Jeżeli robione w ASO to całkiem możliwa ta kwota.[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 12:05_________________________________________________ A autor do tego miał wymianę oleju i paru innych rzeczy czyli taki zwyczajny okresowy przegląd.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kapitalka?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie bierz tego tak do siebie To jak z ta polerką? :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gliwickie dobiegają już do 3000 Zostało im jeszcze jakieś 50 stron czyli do jutra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Każdy ma albo nową furę, albo zadbaną, albo nową i zadbaną Mój lakier wygląda tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a25a3c756968d08c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e13a4e988dccea4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a23a8337ddc5d59.html Ogólnie nie ma się do czego przyczepić bo wygląda ładnie Głównie chodzi mi o zrobienie czegoś z tym: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4f3f7843827a8df.html oraz innymi szczegółami mniejszego kalibru
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na 99% tak... ja się tam planuję koło kwietnia wybrać, bo póki co jeszcze zima to chyba nie ma co... Jak coś to mogę iść na pierwszy ogień i dam znać jak było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jeszcze za czasów Laguny robiłem polerkę auta w Pruchnej, nie pamiętam nazwy ale w takiej dziupli nie może być tego dużo, zakład polecił mi wujek. Auto wyglądało tragicznie a po zabiegu kopara mi opadła Nie ten samochód! No ale cena za malowanie 1 elementu + polerka całości w granicach 1000 zł... Myślę, że z audiolką wybiorę się właśnie tam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też bym chętnie zrobił kilka poprawek lakierniczych, mam parę odprysków lakieru na masce i błotnikach, parę parkingowych obić na drzwiach i parę rys na zderzaku z tyłu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
On tak kątem oka luka na was jakby chciał pokazać "nawet nie macie co próbować " K*rwa chory jestem od wczoraj A całą zimę przetrzymałem bez bólu gardła nawet
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
-30 z pełnym bakiem Ktoś wie jak tam warunki w nałężu ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słabo śledzisz wątek, było stronę wcześniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe w B6 już to nawet poprawili Chodzi mi o ogólny wygląd wnętrza Ale dwa razy tańsza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No szału nie ma, to fakt. Idzie nawet gorzej od toyoty 2.2 d4d 177km, ale nie ma lepszego diesla w tym modelu bmw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to jest oczywiste Mnie też się bardziej B7 podoba, ale cena 330d na wypasie 43 tys do opłat, a jakbym chciał kupić 3.0 TDI do tego s-line to bym musiał 70 wyłożyć, też do opłat, do tego B7 to w środku B6. Tutaj też niezła, 2 lata starsza, zarejestrowana, za 33k http://www.allegro.pl/item939635169_m_pakiet_bmw_330d_xenon_skora_diesel.html