Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

666mada

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 666mada

  1. Ładna niunia . [ Dodano: 15-04-2007, 18:02 ] Szkoda że nie Avant i V6 .
  2. Niestety B5 nigdy nie mieliśmy :frown: . A błąd to zwykła literówka. Też by się coś wymyśliło :twisted: .
  3. T-żółw, Już poprawione. Mój błąd tylko proszę nie bić.
  4. Audi A6 C5 Rok produkcji- 2000 Silnik- 2.8 30V Skrzynia biegów- Multitronic Wyposażenie- komputer pokładowy, 4 poduszki powietrzne, skórzana kierownica, klimatyzacja dwu strefowa, ESP, ABS, i parę innych bajerów Napęd- przedni :confused: Zdjęcia wnętrza dodam jak będę miał dostęp do aparatu :twisted: . Jak macie jakieś pytania walić śmiało . Wkończu umieszczam zdjęcie wnętrza
  5. 666mada odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękne wozidełko. No i jedyny słuszne opony TOYO T1R :twisted: .
  6. Ja na rowerku trochę jeździłem do czasu jak załamałem przedni amorek i teraz tak leży nieużywany :twisted: . pet3r, ładnie to tak rower o paśnik opierać? :twisted:
  7. 666mada odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A mi się bardziej podoba nowy kolorek felg :twisted: . Bardziej pasuje do reszty samochodu
  8. I o to chodzi :twisted:
  9. Nasz już taki był :frown: .
  10. Mi też to się wydaje podejrzane. Ale fajnie wygląda i to jest najważniejsze :twisted: .
  11. Może pytanie nie dotyczy A4 ale może akurat ktoś będzie znał odpowiedź . 1) Co oznacza znaczek na poniższym zdjęciu(nie chodzi o A6 tylko ten drugi ) 2) Jak sprawdzić czy jest on fabryczny czy poprzedni właściciel sobie go sam dokleił :twisted: . PS. Proszę się nie czepiać że Asiunia jest brudna ale przez ostatni dzień trochę przejechała a prysznic będzie miała w piątek :twisted: .
  12. Piękna niunia tylko szkoda że nie avancik :twisted: .
  13. My mamy 2.8(niestety nie ) i już nie wystarcza ale na razie nie zmieniamy .
  14. Piękna Audiczka. W jedynym słusznym silniczku :twisted: nie licząc S4 :twisted:
  15. Piękna niunia. Osobiście nie lubię skóry ale reszta cacy, no i silniczek by mocniejszy się przydał.
  16. 666- numer diabła :twisted: Mada- odwrócenie mego imienia Można mnie również spotkać pod nickiem mada1989(odwrócone imię, rok urodzenia) lub SHR970[nazwa karabinu,(strony łowieckie) łowiectwo to moja pierwsza pasja].
  17. Kiedyś na allegro była ale się spóźniłem. A teraz poszukuje i niema. Ale co mi tam :twisted: za parę miesięcy będzie własny samochodzik i w niego będzie się kasę ładować . Ale chcę żeby Taty samochód też był inny niż wszystkie :twisted: .
  18. Autko ładne ale te felgi to nie za bardzo do Aszustki pasują. A USA blend wygląda super, wiesz może gdzie można taką do A6 C5 avant kupić?
  19. Witam, Mam na imię Adam mieszkam w Kwidzynie. Dopiero robię prawo jazdy. Autko na razie Taty A6 C5 2.8 30V tiptronic niestety nie quattro . Autko na razie ma pomalowane całe zderzaki na srebrno. Więcej zmian nie planuje ponieważ właśnie szukam Audi A4 B5 2.8 30V dla siebie i je będę przerabiał . Pozdrawiam Adam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.