Treść opublikowana przez Madbar
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo, bede szczery do bólu. Myślę, że nie sprzedasz za więcej niż 20. Rocznik robi swoje + przebieg,a wymieniane podzespoły nie podnoszą ceny, a tylko jej nie obniżają. Niemniej trzymam kciuki, żeby poszła jak najwyżej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo - chcesz moje 19"? Odnowione - 4 x 235/35 Ventus Sport K104 (bieżnik 6-7mm). Bartek, Ty mi może zdradz słodka tajemnice jak kupić długą spinke do tapicerki bagażnika. Już mi dwie ASO poległy na tym temacie, włączając Suchy Las. Pod numerem w ETCE kryje się tylko krótka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Część a szczególnie przeglądający wątek. He he he.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć, weekend nie był sielanką, to prawda. Wyprzątanie gabinetu i salonu- 50 m.kw, mebli, płyt książek, bibelotów, gniazdek, lamp i innych pierdół... Żona zamówiła na dziś malarza pokojowego... Tylko pod koniec niedzieli mała radość życia- grzebanie przy OOOO. Podnośnik szyby wymieniony i śmiga... znowu można otwierać okno od kierowcy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to powiedzmy 800-850PLN tarcza ma 26mm grubości , klocki powyżej 50% nowych https://lh5.googleusercontent.com/-VaC2RtZ-D34/UemBlCk1fsI/AAAAAAAABYs/Oi9--NrJwyE/w374-h498-no/20130719_185312.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-ekbdk4V1-EU/UemBWnDMBRI/AAAAAAAABWQ/GFAne0b1kCw/w374-h498-no/20130719_185041.jpg Dolny limit grubości dla tych tarcz to 28 mm. Czyli te to niestety złom. no to trza będzie przeliczyć cenę i na złom, chyba że ktoś będzie chciał na tym jeździć w razie co jest też opcja montażu cena razem z płynem dodatkowo 200PLN (montujący to właściciel tego zestawu) Madbar, moze jutro wpadnę do Kiekrza nad jezioro Tomoże nas odwiedźcie na jakąś kawkę, albo coś zimnego? Zapraszam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to powiedzmy 800-850PLN tarcza ma 26mm grubości , klocki powyżej 50% nowych https://lh5.googleusercontent.com/-VaC2RtZ-D34/UemBlCk1fsI/AAAAAAAABYs/Oi9--NrJwyE/w374-h498-no/20130719_185312.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-ekbdk4V1-EU/UemBWnDMBRI/AAAAAAAABWQ/GFAne0b1kCw/w374-h498-no/20130719_185041.jpg Dolny limit grubości dla tych tarcz to 28 mm. Czyli te to niestety złom.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie szyba od dawna jest pełna takich jakby mikroodprysków, czy centek, które widać pod słońce i przeszkadzają w jeździe pod słońce, ale obawiam się, że to się nie zakwalifikuje, więc na razie czekam, az będzie jakieś większe uszkodzenie... Jedyny plus, że cały czas jest ori...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jaką Ci założyli? NordGlassa??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę, że Karol korzystał, a ja znam z teorii. Naklejkę przekleili, czyli uzyli starej, ale jak się nie uda, to musisz mieć nową samodzielnie zorganizowaną...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1)nie wiem, to wyniknie z ogledzin. Zależy, jaki duży pająk. Chcesz mieć pewność, pomóż 2)Zgłaszasz telefonicznie do PZU dzowniąc na infolinię, a oni pytają o lokalizację i wtedy podają Ci najblizszy warsztat, tam jedziesz i resztę ( ogledziny, protokoły itd ) robią tam, a potem wymieniają... Nie wiem czy od ręki, czy trzeba się umawiać, ale skoro dają najbliższy warsztat, żeby nie trzeba było jeździć dużo z uszkodzoną szybą( bo togrozi utrata dowodu ), to pewnie jak najszybciej. 3)Tak, ale dają Ci najblizszy. Teraz uważaj. Rok temu, czy 1,5 jak się oreintowałem, to monopol na to wykonawstwo miał AutoGlas JAAN. Mają warsztaty w całej Polsce. W Poznaniu gdzieś na warszawskiej i na Obornickiej przed wiaduktem Narutowicza. 4)Dobór szyby jest następujący: Najpierw sprawdzają wśród szyb produkowanych przez siebie( bądź dystrybuowanych przez siebie), potem wśród zamienników innych firm, na końcu dopiero ASO, jeśli nie ma zamienników. Zwykła szyba z czujnikiem światła i deszczu do Audi wystepuje w zamienniku, więc nie licz na ORI. Myślę, że w Audi to tylko ogrzewana do A4B6 dałoby się ORI, bo takiego zamiennika chyba nie ma, ale trzeba by najpierw sprawdzić... Normalnie zwykła szyba u nich do B6/B7 to 590-600 PLN więc jak ubezpieczasz najniższą możliwą stawką ( 80 PLN) to masz wart ubezp 2000 i startczy bez problemu, ale jak masz nietypową szybę, to sprawdź lepiej ceny w ASO i podnieś kwotę ubezpieczenia... Ogrzewana do B6 to zdaje się 3600 za samą szybę... 5) O swięta naiwności....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyżby przy SwiftKey nietrzeba było dotykac ekranu, tylko się ślizgasz w powietrzu ponad ekranem??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co to jest zwykła klawiatura i SwiftKey?? Na razie przetestowałem tzw Swipe( ślizganie palcem od literki do literki, zamiast klepania ) na pełnej ekranowej klawiaturze i nawet działa, chociaż nie doszedłem do wprawy. A co do przycisków funkcyjnych pod ekranem, to wziąłem się na sposób i zamiast klepać w te trzy klawisze, to staram się po nich przesunąć palcem, Zawsze jest szansa, że zamiatając większą powierzchnię, trafi się w punkciki i zwykle działa za pierwszym razem..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja nie wymieniałem, ale może umiem odpowiedzieć na pytania? Bo swego czasu sie dosyć mocno interesowałem tematem, wykupując ubezpieczenie AutoSzyba w PZU... Slo, a napisz krótko co Cie wkurza. Jestem ciekaw, czy to samo co mnie??? Ja juz wywaliłem oryginalną aplikację do dzwonienia, bo wkurzało mnie, że nie ma opcji sortowania rejestru polaczeń na Odebrane, Nieodebrane, Wykonane itd. Zainstalowałem RocketDialer'a. Wywaliłem oryginalną aplikację do maili, bo nie sortowała własciwie poczty po skonfigurowaniu mojego konta z Interii jako IMAP. I nie było możliwości przypisania folderów, jak należy. Zainstalowałem K-9 mail i jest rewelacja. Mam w telefonie teraz ten sams zestaw folderów, co na koncie w interii i jak np wyslę maila z telefonu, to się pojawia w Wysłanych na lapku. Rewelacja... Wczoraj wkurzyła mnie aplikacja do pogody. U mojej zony na LGL9 można w widzecie pogodowym zapisać kilka lokalizacji i tylko między nimi przewijasz paluszkiem. U mnie oryginalny widżet pozwala zapisac jedną lokalizację, a jak chcę więcej, to do każdej trzeba wrzucić na ekran kolejny obrazek, no masakra...... Blutek z Audi działa bez zarzutów, tylko już telefon dzwoniąc nie emituje dźwięku dzwonka przez głośniki, więc jak mam profil wyciszony, to tylko się pokazuje na RNS-ie ekran telefonu i czasem można nie zauważyć, jeśli jest się skupionym na drodze. Więcej grzechów na razie nie znalazłem, ale mam to "cacko" dopiero od dwóch tygodni.... A masz już Androida 4.1?? Mi właśnie przysłali info o dostępnej aktualizacji z 4.0.4 na 4.1 i jeszcze sie nie zdecydowałem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo, i co tam z ta Xperia,bo się w ogóle nie odezwales.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za słowa otuchy. Przeczytałem najpierw forum i pokazałem alledrogo i poszedłem za sugestia adadura.A prawdą jest, że w chinach można kupić każda jakość tylko różnią się cenami. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepinie, jak to w Kiekrzu. Gdzies koomnie?? To może wpadne zobaczyć??? Zamiennik chiński, ale dwa razy droższy niż inne chińszczyzny... Adadur polecał gościa. Sam już dwa lata jeździ i jest ok. A używany?? w zasadzie to może się też w każdej chwili popsuć, jak i mój... Z IC mogłem wziąć np Valeo, ale dwa razy drożej niż chińszczyzna...... Zresztą już leci...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WItam wszystkich..... To jak po długim snie się tu znowu znaleźć. Niestety brak czasu itd. Slo, i co z tą Xperią?? Nie odpisałeś wcale. Pepin, a te wahacze to robisz pod chmurką?? Niemniej jednak rób, rób, bo u mnie zaczyna coś pukać i za jakąś chwilkę też pewnie trzeba będzie z nimi na warsztat... A na chwilę obecną to podnośnik szyby od kierowcy padł. Właśnie idzie zamiennik na wymianę i mam nadzieję, że do niedzieli znajdę czas wymienić.... Czy ktoś mi może powiedzieć, czy w przyciskach od szyb są jakieś newralgiczne punkty, które można wyczyścić, popsikać kontakt sprayem?? Czasem ginie mi komfort, albo otwieranie zamykanie startstop?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Oprócz kodowania BT musisz chyba jeszcze zakodowac moduł kierownicy i RNS na BT w pełnej funkcjonalności, tak misie wydaje bo ostatni raz robiłem to że trzy lata temu, jak wymienialem swojegobasica na H właśnie. A co do łączenia z BT to może rzeczywiście kabel??
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Będzie. Ją właśnie od kilku dni testuję Sony Xperie S i śmiga aż miło. Chociaż nieco mnie irytuje fakt, że dzwonek podczas przychodzacego połączenia jest tylko w telefonie. Jak miałem Nokie, to z głośników leciał dzwonek z Nokii, a w przypadku Blackberry z głośników leciał wybudowany dzwonek Blutka. Teraz w głośnikach jest cisza, tylko dzwoni telefon.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam, Czy któryś sprawdzał jak śmiga Sony Xperia S z Blutkiem w B6/B7? Dotychczas miałem Nokię E51 i potem BlackBerry 9780 i działało bez zarzutów( nawet w Nokii lepiej, bo Blutek używał dzwonka Nokii, a przy BB już nie, tylko takiego własnego, bardzo przenikiliwego ). A teraz wygląda na to, że przyjdzie mi się zmierzyć z Androidem i nie wiem, co mnie czeka. Słysząłem, żę Samsungi Galaxy SII i SIII chodzą, ale mnie interesuje raczej Sony.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w sobote też założyłem w końcu nowe tarcze (312mm:banan:). Hamowanie o niebo lepsze i to jeszcze na niedotartych klockach:decayed: Lele, ja założyłem 312 w Sylwestra , i widze różnicę, a w garażu juz leży komplecik na zmianę tyłu z 245 na 255. Jak komplet, to komplet..... Zakupiłem też przyrząd do wciskania/wkręcania tylnych tłoczków, więc jakby Ci po głowie chodził tez tył, to zapraszam... A jarzma dostalem całkiem nowe TRW do wiekszych tarcz, w cenie nieco wyższej niż używki z alle....
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
yhhyyyy:naughty:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A działa??
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Cześć Maćku, Dzięki temu kolorkowi i setupowi to rzeczywiście Cię trudno przeoczyć, zwłaszcza że mijamy sie codziennie. Jakiś czas temu nie jarzyłem, co to takiego masz na zimowych kołach, dopiero za którymś razem zauważyłem te czarne kołpaki:grin:. Nie wygląda źle. To są ori? Czy mi się tylko wydaje, czy te kółka zimowe masz jakoś głębiej wciśnięte w nadkola? A może to ta głęboka czerń daje takie wrażenie?? I jeszcze jedno. Myjesz furę codziennie?? Co Cię widze, to się lśni, jak nie przymierzając.......
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu, spóźnione, ale serdeczne życzenia 100 lat rezania:decayed: i zdrowia dla żony. Sam wiem bardzo dobrze, jak choroby potrafią zdezorganizować życie, bo nasza młodsza córa się z różnymi tarapatami boryka. Wszystkiego najlepszego.