Treść opublikowana przez egon0407
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W rudzie śląskiej to był miesieczny kurs a teraz mam egzamin teoretyczny bo praktyczny juz zdalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na koparkoładowarki + Koparki <LOL> Ale mam nadzieje dam rade:D ojjj to ty tym bardziej musisz zdac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja to inny mam egzamin to jak niezdam to 500zł w plecy ;/ wrrr nienawidze nauki heh ale za tydzien wpadne na 100% to sie uczymy Somes heh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka ja niestety odpadam uczenie sie na egzamin jutrzejszy A bym wpadl
-
[B5 AEB] Padnięta sonda lambda
Mam problem ostatnio miałem podlączonego Vaga pod Auto i sie okazalo ze mam padnięta sonde lamde a dzwonilem dzis do hurtowni i sie dowiedzialem ze mam dwie takie. Jedna jest przy silniku a druga gdzies przed katalizatorem to skad mam wiedziec która mi szczeliła a moze oby dwie?? Jak to sprawdzic?? Silnik mam 1.8T B5 Prosil bym o pomoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uuu to nieciekawie współczucia:( Wogole mam problem wczoraj na zlocie miałem podlączonego Vaga pod Auto i sie okazalo ze mam padnięta sonde lamde a dzwonilem dzis do hurtowni i sie dowiedzialem ze mam dwie takie jedna jest przy silniku i a druga gdzies przed katalizatorem to skad mam wiedziec która mi szczeliła a moze oby dwie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka dzieki za podloszenie lapa pod auto i za pomoc [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 21:21_________________________________________________Wisze Normalnie dwa browary
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fele te same co na zdjeciach:) W rzeczywistosci inaczej wygladaja bo jest srebrny rant:) A twoja kojarze z Knurowa Audice [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 19:39_________________________________________________ Szczrze to tez bym mial taka prośbe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/55692 o ta chodzi??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rysopis sie zgadza glebe mam skromne -40mm na ciemnych felach 17"?? Ja niestety jestem niedlugo na forum a A4 mam od ponad roku to trzeba starty po nadrabiac:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jezeli mowimy o tej samej to auto nie dawno stalo na komisie u zlodzieji za stacja BP ( za piekarnia u ZYBYSZKA ) cos mi sie zdaje ze ta audiczka dlugo nie bedzie jezdzial :P ci kolesie zawsze tam w ciula leca z autami >>> kiedys bylem u nich zobaczec dwa auta jedno chodzilo gorzej od drugiego ale koles nie skad auto za***iste wrecz igla mowil hahahah możliwe... moi rodzice kiedyś stamtąd lagune kupili z pękniętym blokiem silnika ale podoba mi się tej a4 gleba i chciałem pogadać z właścicielem :> Hejka chyba jest mowa o mojej Audicy:) i to niejest ta z Rudimenti:P teraz w ten piątek bylem na zlocie a kolor dokladnie ciemny granat:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka fajnie bylo poznać klubowiczów:) Spróboje coraz częściej wpadać na zlociki Pozdrowionka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam jestem nowy tutaj na Forum a chcial bym poznać ludzi:) Dzisiaj 18 na Arenie?? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WItam Wszytkich