Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgone

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zgone

  1. mam coś podobnego narazie brak diagnozy. ojciec poszedl podgrzac niunie bo po tych mrozach lepiej zeby olej sie troche po kosciach rozszedl po kilku minutach zgasil i poszedl do piwnicy. wocil po 15min i dostalem tel w pracy ze buda farbe puscila i to nie byle jak bo całą. po ogledzinach stwierdzam ze od filtra oleju w dol wszystko mokre w nocy moze z -10 stopni bylo niewiem czy ma wpływ. ogolnie przy glowicy prawy gorny róg na rynience widac ze poci ale ogolnie to czysto. patrzac na wpisy mam nadzieje ze to ta chlodniczka a nie cos wiecej. ogolnie tempo wycieku ponoc blyskawiczne jak by korek spustowy ktos wykrecil trzymac kciuki
  2. zgone opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    mam pytanie czy przepustnica z 1.8 pasuje do 1.8T wszędzie szukałem i znalazłem tylko do 1.8 te do 1.8T to prawdziwa rzadkość. ewentualnie jak ktoś ma taką do 1.8T w dobrym stanie to niech da znać
  3. słuchaj gdzie robiłeś gazik i jak chodzi słyszałem że ten silnik na gazie strasznie sie gubi i że do turbo lepiej nie instalować więc ciągle na 95 jeżcze
  4. zgone opublikował(a) temat w 1.8T
    czytałem wątki ale z reguły były odnośnie disla. od jakiegoś czasu zauważyłem że po zapłonie obroty wskakują mi na 1600 później ok 2200 i opadają do normalnego poziomu tak jakbym trzymał but na gazie, bez znaczenia czy silnik rozgrzany czy zimny. raz nawet zdarzyło mi się jechać z obrotami 1500 na luzie dopiero po zgaszeniu silnika i ponownym zapłonie obroty zeszły na właściwy poziom. co może być przyczyną mechanik powiedział że może być przepustnica albo silniczek skokowy, narazie bez vaga dopiero w piątek mam wizyte. czasami samochód zapala normalnie 1000 i opada do normy ale to jak ma lepszy dzień???
  5. zgone odpowiedział(a) na Raftik temat w 1.8
    mam to samo w AEB a niechciałbym demontować przodu, mechanior odrazu rzucił że będzie demontaż ale poco jeśli okaże sie że to strata czasu. gdzie kupileś to wisko za 220zł umnie śpiewają 300 a za swaga dziś mi rzuciła 440zł po obniżce z 550zł
  6. ogolnie szukam w tej chwili a4 b5 tylko ze nie moge zdecydowac sie na wersje silnika. najchetniej wziolbym 1.9tdi 110KM ale ciezko takiego znalesc zeby niebyl ujechany i mial full wypas w srodku rozwazam jeszcze 1.9tdi 90KM ale za szybko to sie on nie zbiera patrzylem tez 1.6 i 1.8T ale przeraza mnie troche spalanie zwlaszcza w 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.