Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
ja jade 19 lutego gdzieś się pouczyć.. potem 2 tygodnie L4 i będzie dobrze
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
taaaa słyszałem już legendy na temat talerzyka itp chociaż powiem że bardziej mnie martwi zjazd.. chyba że sie zapisze na jakąś szkółke z 5 latkami- Spoty Katowice i okolice
no chłopaki słyszeli?? dziś robimy próbe generalną w jakimś night klubie żeby za tydzień i za dwa nie było siary ps. Miron słyszałem że jesteś tutaj Bogiem snowboardu- masz jakąś rade co zrobić żeby sie nie połamać za pierwszym razem??- Spoty Katowice i okolice
no to na Twoim miejscu bym się zastanawiał nad nokią N97 ja mam E75 i powiedzmy że jestem zadowolony chociaż wyświetlacz mógłby być większy- Spoty Katowice i okolice
samsung omnia HD.. miałem raz w rękach i daje rade ten 3 calowy wyświetlacz szkoda tylko że nie ma sprzętowej klawiatury qwerty. ale wyświeltacz miodzio jest kosmicznie niewyspany jestem, nadrobiłem spam i powiedzmy że jestem na bieżąco- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no sam jestem ciekawy co tam znalazł- Spoty Katowice i okolice
hahaha czuje się jak Guru na newbie :polew:- Spoty Katowice i okolice
co tam u Was??- Spoty Katowice i okolice
Oko może u Ciebie lepiej sie tydzień zaczął??- Spoty Katowice i okolice
no to nie zazdroszcze Ci faktycznie mam ten plus że jedyne co mi sie opóźni to mody w aucie. niech sie już kończy ten kryzys bo jeszcze troche i bedziemy wszyscy u chinioli za miske ryżu pracować- Spoty Katowice i okolice
jak jestem niewyspany to tak reaguje na sytuacje stresowe.. "nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi??" dobrze że nie mam rodziny na utrzymaniu bo bym tu szału dostał- Spoty Katowice i okolice
nie dość że w pierwszej pracy pół nocy użerałem sie z nawalonym frajerem któremu sie figli zachciało, to jeszcze w drugiej robocie siedze teraz przy telefonie i dostaje zjebki od klientów że internet działa tak a nie inaczej ;( żeby było weselej to dowiedziałem się że znów wypłate dostane na raty i już całkiem nie mam motywacji.- Spoty Katowice i okolice
hej ho w ten mega zwalony poniedziałkowy poranek- Spoty Katowice i okolice
OK odezwe sie jutro teraz znikam do pracy na nocke- Spoty Katowice i okolice
ktoz Was jeździ na snowboardzie?? bo chciałbym zacząć i nie wiem jak sie za to zabrać- Spoty Katowice i okolice
ja sie wybrałem do Żywca kiedyś, jak wyjechałem pod Jezioro Żywieckie to myślałem że tam polegne u góry Max to taka riksza jak chiniole mają z gościem który by pedałował z przodu :polew:- Spoty Katowice i okolice
jak się nie mieści - ja zrzucam koło w rowerze i wchodzi idealnie - nawet do wersji bez składanej kanapy to na BMXie jeździsz?? szacun taaaa Kędzior to jest niezły pomysł na fote do pierwszego posta Wszyscy na rowerach i Ty na trójkołowcu- Spoty Katowice i okolice
ja bym się w sumie też na rower przeszedł.. to może we wtorek każdy weźmie rower do bagażnika i pojeździmy pod realem aaa zapomniałem że do sedanów sie nie mieści :polew:- Spoty Katowice i okolice
Rafał Jakże piękną wiadomością z samego rana żeś mnie uraczył na sport.pl jest relacja.. w sumie nie było KO to nie ma na co patrzeć- Spoty Katowice i okolice
to ja też nie czytam bo znowujak wejde wieczorem to będzie +15 siemacie z rana- Spoty Katowice i okolice
:polew: Wy to chyba niedowartościowani jesteście :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
a mi sie w weekend nakładają obie prace.. chociaż jak dalej mi pójdzie tak jak teraz to pewnie do weekendu nie wyjde z roboty - Spoty Katowice i okolice