Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
f*ck, jak się to wyłącza? musisz ją przejść do końca wtedy sie wyłączy.. fakt nie jest lekko ale ta satysfakcja jak Ci sie uda bezcenne cze Wam południem.. mam l4 do piątku więc myśle że moge spokojnie do 300 z kimś nabijać :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
to 3mcie sie ramy
-
Spoty Katowice i okolice
nie no jeszcze tak szybko tego nie włoże, chyba że pod koniec tygodnia sie bede lepiej czuł ale dzięki
-
Spoty Katowice i okolice
no najważniejsze że ogólne wrażnie pozytywne ja właśnie analizuje kolejność pinów we wtyczkach pod nowe lampy.. jutro szykuje mi sie L4 więc czymś musze sie zająć
-
Spoty Katowice i okolice
te 7 fur to łącznie z Tobą?? To sumie tak jak na Katowicach w słabsze dni
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.joemonster.org/filmy/18902/GYMKHANA_2.1 dla fanów Kena http://www.sadistic.pl/dziwne-nazwy-zespolow-pilkarskich-vt25278.htm a tu dla fanów piłki nożnej
-
Spoty Katowice i okolice
spamerzy qrde Wy tu o piciu a ja dalej z grypą walcze mimo wszystko jak czas pozwoli to chętnie bym coś kiedyś łyknął
-
Spoty Katowice i okolice
hej ho kanar do czestochowy nie do gliwic całe dwa tygodnie będziesz chorował no Max pisze przecież że 22 siedze od 6-18 w robocie więc nie dam rady niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkim Po pierwsze dzięki wielkie Piterze za ustawienie mojej fury, po raz pierwszy odpaliła bez zbędnego marudzenia :> Dzięki wszystkim za wczorajszego spota, miło było poznać tych których nie znałem do tej pory i mam nadzieje że sie nie pozarażaliście ode mnie bo ja dalej czuje się jak zwłoki ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Ja odpadam, siedze w pracy od 6 do 18 a dzis czuje ze mnie grypa dopadla :/
-
Spoty Katowice i okolice
to robimy gdzieś zbiórke czy każdy jedzie na własną ręke??
-
Spoty Katowice i okolice
taaaaa i weź tu kredyt.. Kto leci jutro na Gliwitze??
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: bez pytań.. i było sie odzywać?? było??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja na 22 zaczynam prace więc im szybciej wyrobimy tym lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W takim wypadku jutro mnie macie pod forum z gory dzieki qfa przegladanie forum na komorce to juz autentycznie akt desperacji jest!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ekipo widze tu standartowo najazd na rozowego a ja powazne pytanie mam na dzis: duzo jest roboty z ustawieniem tego kata wtrysku i czy ktos za odpowiednia ilosc browaru by sie tego podjal?? Bo jak jest mokro i wilgotno to dalej go nie umiem odpalic
-
Spoty Katowice i okolice
Bo mu za malo placa za to harowanie
-
Spoty Katowice i okolice
Taaa ja moze dzis zlapie wene i zabiore sie za sprzatanie w aucie, zobacze jak wyglada tapicerka po praniu rozlanego oleju :/
-
Spoty Katowice i okolice
Ale Wy abawni jestescie Miszka wiem co czujesz w tej pracy - siedze w terenie, nudze sie i przegladam forum na komorce.. No i czekam az wybije 16
-
Spoty Katowice i okolice
hej ho bylem dzis na 2 zlomowcach i gdy na moje pytanie o wtyczk pokazali mi worek 3m x 1,5m z tekstem ''poszukaj sobie'' stwierdzilem ze pojade po nowe, w aso w gliwicach dalem 26 zl za sztuke. Jeszcze tylko piny i silniczkii bedzie komplet
-
Spoty Katowice i okolice
Ty sie na temat pracy nie wypowiadaj lepiej.. bo chciałbym mieć taki dzień żeby pracować 4h a nie 16 Krolu avatar jest w pyte pyt
-
Spoty Katowice i okolice
qrde znów mam problemy z odpaleniem.. a dzieje sie tak chyba zawsze jak jest mokro ;( KROLUUUUUUU umiesz już ten kąt ustawić?? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym pojeździł
-
Spoty Katowice i okolice
no i widzisz gadybyśmy sie zgadali na spocie jeszcze dokładniej to jechałbyś za mną i byłbyś na autostradzie z jakieś 10 minut wcześniej bo nie jechałbyś przez halembe tylko przez wirek, tak jak ja skręciłem - drogą do końca, potem w lewo i masz przed sobą autobane
-
Spoty Katowice i okolice
to by wiele wyjaśniało bo do Gliwic tamtą drogą to by lata świetlne jechał