Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wezme kabel i kompa, ale przydałby się jeszcze Miszka z przetwornicą na 230v bo Toshiba mi trzyma godzine
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to inna bajka zupełnie bo ja walczyłem żeby mi z OC sprawcy wypłacili - porażka
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu masz pare w łapie.. jeśli chodzi o warte to walczyłem z nimi 2 miesiące o kase za rozwalonego poloneza więc już na starcie nie jestem do nich pozytywnie nastawiony słyszałem że jak sie rozbije jajko na dachu lub masce to za ch.. nie da się tego zmyć jak wyschnie.. wie ktoś coś na ten temat??
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ładnie.. ale dla nowych tu zaglądających może być jeden konretny wniosek - albo sie jest z nami albo przeciwko nam jade zaraz do Norauto poszukać odpowiedniego klucza którym mógłbym odkręcić moje świece a potem do roboty do 20 ;(
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jasne bo kasy praktycznie nie straciłem ale stopień wqwienia w momencie gdy nie schodzą tylko sie rozrywają jest podobny. Generalnie to takich ludzi powinno się dawać na odszczał
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja mialem ostatnio auto obklejone wlepkami ruchu chorzów jak sie dowiem kto to pójde siedzieć pewnie :angry:
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    qrde to wtorek będzie ciekawy najpierw Celebrity Deathmatch Miszka-Guru, Potem szkolenie z zakresu opisu opony by Stanley, a na koniec Rafał tłumaczący mi co trzeba zrobić żeby wsadzić jego lampy w moje auto
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    polatałem po średnicówce, ustawiłem się z fiatem coupe 2.0 20v jedynka była moja dwójka też.. do momentu aż mu sie turbina włączyła bo potem to już tylko widziałem jak znika Marzę żeby zarabiać 2x tyle ile zarabiam i móc przyspieszyć tego muła
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie wiem w sumie najwyżej zlece to jakiemuś warsztatowi
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie mam ich gdzie założyć, ale na ten temat to pogadamy we wtorek na zlocie. Wolf nie wiadomo kiedy będzie miał te lampy na sprzedaż bo rezają i rezają. Po za tym te są zespolone więc jeśli chodzi o efekt końcowy to inna bajka jest
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ściągaj i podeślij mi na pw dane do przelewu to puszcze go od razu, chyba że wolisz gotówke
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Deal zaklikać na alledrogo czy je ściągniesz??
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a dla ziomów ze spotów jakaś zniżka?? czy zakładasz w cenie jestem wstępnie zainteresowany
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: no i pojechali mi od pedofilów.. Nie no Pany byłem tam z Moją i bankowo dziewczyny będące w kręgu moich zainteresowań nie było żadnej poniżej 22 co do ustawiania się na kresce to mam nadzieje że kiedyś nadejdzie taki dzień że się z któymś z Was ustawie po za tym nie gadamy o tym jak co jeździ tylko jak wygląda a wygląda jak "skocz po wino nie pij z nami" Jak znajde taką rurke do świec to na pewno dam znać
  15. Pogratulował :oklaski: :oklaski: :oklaski: Ps. za miesiąc na katowickich też osiągniemy ten wynik
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czester to ja tam nawet nie wchodze bo moge sie założyć że padnie na mnie Miszka Ty i ten Twój srebrny.. Srebrny to dobrze na Hyundaiach wygląda na nie na audi co do BMki to mi sie podoba nie wybrzydzałbym wcale. a co do tego chciałem zauważyć że jesteśmy w połowie drogi do kolejnej setki :naughty: aaaaa wczoraj zabrałem sie za zmiane świec i zmieniłem.. jedną musze se kupić odpowiednie narzędzia a wieczorem poskakałem sobie w spiżu i te anioły i diablice które tam sie wyginały... musiałem zbierać kopare z ziemi
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja ani nie dostałem mandatu, ani nie uciekałem przed policją, za to wymieniłem opony na zimowe.. a świece jak leżały tak leżą
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie dźwięk taki jak przy kontrolce rezerwy, VAG nic nie pokazuje, i dzieje się tak tylko od czasu do czasu.. Nie Miszka to nie uszczelka moja jest OK sprawdzałem przedwczoraj - wyjąłem, wyczyściłem, polepiłem te dziury siliconem NIE MA PRAWA NIC ZŁEGO SIE Z NIĄ DZIAĆ :polew:
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z wieczora mam tyle roboty ostatnio że nawet na forum nie mam kiedy wpadać ;( o zrobieniu czegokolwiek przy aucie to nie mam nawet co marzyć.. ale mam nowe pytanie.. czasem jak wyłączam silnik to piszczy z okolicy zegarów tak jakby mi chciał coś powiedzieć - niestety go nie rozumiem jeszcze. Wiecie o co mu chodzi?? i uprzedzam ewentalne pytanie nie chodzi o zapalone światła
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o poranku Wczoraj wpadłem na moment ale i tak było warto chociażby po to żeby zobaczyć nowy nabytek Pucka a jak z Czesterem?? był wczoraj wcześniej czy go nie było w ogóle?? i powie ktoś co kupił??
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: toś pojechał hahahaha
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    postaram się ale ciężko będzie
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja dziś raczej nie dojade niestety.. wszystko zależy od tego jak wyrobie z czasem ale szanse są w okolicach 5-10 % Bawcie sie grzecznie i nie roznieście Maca
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiesz to wszystko przez Maxa i jego 22000 strone Kupiłem dziś świece może dziś wieczorem w pracy je wymienie - ktoś przewiduje jakieś niespodzianki??
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaaa wzorowe nabijanie postów Hejo Wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.