Treść opublikowana przez Labiel
-
Piszczące hamulce - inaczej
Teoretycznie nie, rozbierałem je, sprawdzałem i wszystko ok. Heble czyste, na tarczach rantów nie ma. Najdziwniejsze jest to że raz piszczy, raz nie w zależności od ułożenia koła.
-
Wyciek z trójnika
Żadnego silikonu, jak już to masa uszczelniająca.
-
Audi a4 b5 brak pracy na jednym cylindrze. POMOCY!!!!
Ale co się dziwisz? Czy z mechanikami jest u nas inaczej?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brakuje bardzo tych czasów Eh, wtedy były emocje.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale też mniej problemów ma z bolidem. Czyżby RB lansowało nowego, przyszłego mistrza?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zasada przejeżdżania przez progi, są dwie opcje: - albo maks po woli, trzeba wyhamować jak koło jest na środku proga, a następnie delikatnie zjechać w dół tak, aby auta nie dobiło bo inaczej przywalimy osłonami tylnych tulei sań. - opcja druga, przelatujemy ze średnią prędkością przez taki próg, wtedy przód delikatnie podbije dzięki czemu najniższe elementy przelecą na nim - ostatnio stosuję tą opcję. Najgorsze jest jak naciśniemy hamulec zaraz po zjeździe z progu, dobicie gwarantowane.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co żeś robił, driftować próbowałeś?
-
problem z pompą paliwa
Pierwsze co do sprawdzenia to przekaźnik. Elektrykiem nie jestem, ale skoro odpala i chodzi to pompa chyba raczej ok, to ECU i przekaźnik odpowiada za jej uruchomianie.
-
problem z pompą paliwa
Nie wiem jak w tym roczniku, ale może być tak że nie włącza "dopompowania", stąd ciężkie odpalanie.
- problem z pompą paliwa
-
1.8 ADR problem z pracą na benzynie
No to masz odpowiedź co było winno. Najgorsze że taki shit czasem zdarza się i na stacjach. Ojciec na bliskiej zatankował swoją Toyotę i też zaczęła mu przerywać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
przejdzie :wink:u mnie padało i przestało ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- burza jest ale ja będę na 18 rozpogodzi się Tak przejdzie, w Kleczewie nawałnica, grad 2 razy większy od czereśni. Szybko z ojcem chowaliśmy do garażu jego samochód a mój przykrywaliśmy plandekami, gumami i czym się tam dało. Na szczęście obeszło się bez strat ale strach był na maksa.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam z nad wędek :-)
-
Przestawiony rozrząd, czy inna przyczyna?
No ale tak nie powinno być. Jak dla mnie łańcuch i napinacz do wymiany.
-
Brak mocy słabe przyspieszenie 1.8t anb
Fakt, tak to jechać nie powinno, bo choć 150KM d*py nie urywa to jednak 180-190km dość szybko jest na budziku. Ba, mój poprzedni ADR do 170-180 bujał się bez problemu dość szybko, potem już się ślimaczył ale do 205 doszedłem.
-
1.8 ADR problem z pracą na benzynie
no to sobie sam odpowiedziałeś układ paliwowy do czyszczenia przynajmniej zbiornik i filtr:hi: Albo lać do pełna zdrowe PB i modlić się że jakoś to przepali. Sprawdź czy instalacja LPG nie ma trybu awaryjnego odpalania na LPG, bo STAG ma. Oczywiście nie jest to zalecane ale od czasem może życie uratować. ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- PS: A po za tym pompę można było sprawdzić w 10-15 minut a nie wymieniać w ciemno.
-
Piszczące hamulce - inaczej
Witam. Pacjent to B5 95r po swapie na APU z 2000r, wleciały między innymi kompletne przednie i tylne heble od tego samego dawcy co silnik. Od jakiegoś czasu dręczy mnie przypadłość że przednie hamulce piszczą podczas jazdy. Zdarza się to dopiero podczas dłuższej jazdy. Objaw jest taki że nie piszczą jak przyśpieszam, jak hamuje i jak opony ułożą się odpowiednio w koleinach, bądź jak skręcam itp. Tak to podczas jazdy dość mocno piszczą. Generalnie wygląda to tak jakby łożysko kół miało luzy - choć takich nie czuć i łożyska nie hałasują. Zastanawiam się czy nie wymienić całych zwrotnic od poliftowego dawcy.
-
Problem z przepustnicą
30tyś na świece to niby dużo, co tyle zalecają niby wymianę, Choć w sumie u mnie po takim przebiegu świece nie wykazywały jakiegoś strasznego zużycia i to na LPG, z tym że miałem 3 elektrodowe.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyznać się, który zmasakrował taczki?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Po co? Po to żeby oblać egzaminującego. Paranoja. k**wa, przecież gałki i szyby czołowe mają różne rozmiary. Za takie testy ktoś powinien beknąć.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Słyszałem że poryte na maksa.
-
1.8 ADR problem z pracą na benzynie
Raczej odpada. Jakby kable miały przebicie to problem w pierwszej kolejności pojawiłby się na LPG które znacznie bardziej obciąża układ WN. Kolejna sprawa, jak nie chce ci potem odpalić na PB to na LPG odpala? Pompę wymieniałeś w ciemno czy sprawdziłeś ją wcześniej?
-
Problem z przepustnicą
Ten dźwięk to normalka, gorzej jakby go nie było. A dławi się pewnie przez zalewanie. Świece w jakim stanie?
-
Audi a4 b5 brak pracy na jednym cylindrze. POMOCY!!!!
A to tak to jest jak LPG zakładam paproch. U mnie nie ma żadnej ingerencji w ori instalację. W każdym momencie mogę odpiąć kompa LPG i podpiąć wtryski PB tak jak były ori, bo kable nie są ruszane, wszystko jest zrobione na kostkach.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Daj go na glebę i tyle