Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Teoretycznie nie, rozbierałem je, sprawdzałem i wszystko ok. Heble czyste, na tarczach rantów nie ma. Najdziwniejsze jest to że raz piszczy, raz nie w zależności od ułożenia koła.
  2. Labiel odpowiedział(a) na kograman temat w Audi A4 B5
    Żadnego silikonu, jak już to masa uszczelniająca.
  3. Ale co się dziwisz? Czy z mechanikami jest u nas inaczej?
  4. Brakuje bardzo tych czasów Eh, wtedy były emocje.
  5. Ale też mniej problemów ma z bolidem. Czyżby RB lansowało nowego, przyszłego mistrza?
  6. Zasada przejeżdżania przez progi, są dwie opcje: - albo maks po woli, trzeba wyhamować jak koło jest na środku proga, a następnie delikatnie zjechać w dół tak, aby auta nie dobiło bo inaczej przywalimy osłonami tylnych tulei sań. - opcja druga, przelatujemy ze średnią prędkością przez taki próg, wtedy przód delikatnie podbije dzięki czemu najniższe elementy przelecą na nim - ostatnio stosuję tą opcję. Najgorsze jest jak naciśniemy hamulec zaraz po zjeździe z progu, dobicie gwarantowane.
  7. Co żeś robił, driftować próbowałeś?
  8. Labiel odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    Pierwsze co do sprawdzenia to przekaźnik. Elektrykiem nie jestem, ale skoro odpala i chodzi to pompa chyba raczej ok, to ECU i przekaźnik odpowiada za jej uruchomianie.
  9. Labiel odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    Nie wiem jak w tym roczniku, ale może być tak że nie włącza "dopompowania", stąd ciężkie odpalanie.
  10. Labiel odpowiedział(a) na KYLOMC temat w 1.8T
    Stuka cały czas?
  11. No to masz odpowiedź co było winno. Najgorsze że taki shit czasem zdarza się i na stacjach. Ojciec na bliskiej zatankował swoją Toyotę i też zaczęła mu przerywać.
  12. przejdzie :wink:u mnie padało i przestało ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- burza jest ale ja będę na 18 rozpogodzi się Tak przejdzie, w Kleczewie nawałnica, grad 2 razy większy od czereśni. Szybko z ojcem chowaliśmy do garażu jego samochód a mój przykrywaliśmy plandekami, gumami i czym się tam dało. Na szczęście obeszło się bez strat ale strach był na maksa.
  13. Witam z nad wędek :-)
  14. No ale tak nie powinno być. Jak dla mnie łańcuch i napinacz do wymiany.
  15. Fakt, tak to jechać nie powinno, bo choć 150KM d*py nie urywa to jednak 180-190km dość szybko jest na budziku. Ba, mój poprzedni ADR do 170-180 bujał się bez problemu dość szybko, potem już się ślimaczył ale do 205 doszedłem.
  16. no to sobie sam odpowiedziałeś układ paliwowy do czyszczenia przynajmniej zbiornik i filtr:hi: Albo lać do pełna zdrowe PB i modlić się że jakoś to przepali. Sprawdź czy instalacja LPG nie ma trybu awaryjnego odpalania na LPG, bo STAG ma. Oczywiście nie jest to zalecane ale od czasem może życie uratować. ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- PS: A po za tym pompę można było sprawdzić w 10-15 minut a nie wymieniać w ciemno.
  17. Witam. Pacjent to B5 95r po swapie na APU z 2000r, wleciały między innymi kompletne przednie i tylne heble od tego samego dawcy co silnik. Od jakiegoś czasu dręczy mnie przypadłość że przednie hamulce piszczą podczas jazdy. Zdarza się to dopiero podczas dłuższej jazdy. Objaw jest taki że nie piszczą jak przyśpieszam, jak hamuje i jak opony ułożą się odpowiednio w koleinach, bądź jak skręcam itp. Tak to podczas jazdy dość mocno piszczą. Generalnie wygląda to tak jakby łożysko kół miało luzy - choć takich nie czuć i łożyska nie hałasują. Zastanawiam się czy nie wymienić całych zwrotnic od poliftowego dawcy.
  18. Labiel odpowiedział(a) na iglako temat w 1.8T
    30tyś na świece to niby dużo, co tyle zalecają niby wymianę, Choć w sumie u mnie po takim przebiegu świece nie wykazywały jakiegoś strasznego zużycia i to na LPG, z tym że miałem 3 elektrodowe.
  19. Przyznać się, który zmasakrował taczki?
  20. Po co? Po to żeby oblać egzaminującego. Paranoja. k**wa, przecież gałki i szyby czołowe mają różne rozmiary. Za takie testy ktoś powinien beknąć.
  21. Słyszałem że poryte na maksa.
  22. Raczej odpada. Jakby kable miały przebicie to problem w pierwszej kolejności pojawiłby się na LPG które znacznie bardziej obciąża układ WN. Kolejna sprawa, jak nie chce ci potem odpalić na PB to na LPG odpala? Pompę wymieniałeś w ciemno czy sprawdziłeś ją wcześniej?
  23. Labiel odpowiedział(a) na iglako temat w 1.8T
    Ten dźwięk to normalka, gorzej jakby go nie było. A dławi się pewnie przez zalewanie. Świece w jakim stanie?
  24. A to tak to jest jak LPG zakładam paproch. U mnie nie ma żadnej ingerencji w ori instalację. W każdym momencie mogę odpiąć kompa LPG i podpiąć wtryski PB tak jak były ori, bo kable nie są ruszane, wszystko jest zrobione na kostkach.
  25. Daj go na glebę i tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.