Treść opublikowana przez maruda69
-
[ALL B5] Demontaż trzeciego światło stop w sedanie
Powinno to przebiegać tak Powodzenia
-
[ALL B6] Kod lakieru
...u mnie w B6 też jest we wnęce koła zapasowego (pewnie dlatego, że mam wersję skandynawską)
-
[B5 AFB] Głosniki Bose-rozmiar
Wszystko zależy od mocy głośników i pod jakie radyjko ... np. głośnik szerokopsamowy do tyłu i przodu 25 W- 90 mm, 20/40 W - 168 mm Jak się pomyliłem proszę o poprawienie
-
[ALL B6] Kod lakieru
Wg Etki roczniki grudzień 2000 - kwiecień 2001 miały dwa kolory/odcienie czerni
-
[ALL B6] Kod lakieru
rzuć na PW nr VIN zobaczymy, co powie Etka
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
.... B6 - wymiana kierunków przód ; wymiana żarówek z tyłu (Avant) ...
-
[ALL B6] Spadek mocy podczas jazdy
.... logi statyczne w BS potem dynamiczne ...
-
[B7 BPW] Silnik BPW- napęd pompy przez koło czy łańcuch ?? Pomocy
Dobra Etka, zawsze prawdę powie :> ps. Rzuć numer silnika to zobaczy się co wyjdzie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
... siema IRO293 ... czyżby szykował się tutaj w wątku mały "spontan" :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
... jak nie ma browarka w home to zawsze jest browarek na stacji albo w sklepie 24h ... tam zawsze obsłużą spragnionych :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
... bo nowicjusze nie wiedzą, czy wypada im tu spamować ... sorry --> pisać :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przerywanie głośników w Concert
..a VAG co Ci pokazuje
-
[B5 AVV] Jak zdjąć tylną lampę?
... nie wiem czy dobrze wybrałem Twój model, ale chyba tak to powinno wyglądać ... jeżeli nie to rzuć VIN na PW to coś się znajdzie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Galicja też na chwilę zgląda przed spaniem
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
... dzień dobry ... ale PIN samochodu można bez problemu wyciagnąć z komputera. Ja do swojego \OOOO/ nie miałem PIN-u, a dorabiałem drugi klucz i był potrzebny.... gościu zrobił to w 10 minut Dorobienie samego grotu 25 PLN, kodowanie immo + koszt transpondera = 350 PLN
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
... sorry za OT - co sądzicie o nawigacji Lark 43.1 ...
-
[ALL B5] Autoalarm + domykanie szyb + centralny z pilota
Sorry za OT - sam mam założony SEO. Domykanie szyb (równocześnie z aktywacją alarmu) działało do czasu wymiany transpondera w kluczyku- teraz kupa. VAG nic nie wykazuje, a w module komfortu "null" błędów. Teraz pytanie - jak na nowo nauczyć centralny domykania szyb z pilota wraz z aktywacją alarmu (nie mówimy o przytrzymaniu guzika w pilocie ew. kluczyka w zamku) ? ? Wot w ciem wapros ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam Wszystkich znanych i nieznanych .... swoją B6 "grasuję" po EU od roku czasu. Forum znalazłem dzięki czyli g.... - nie piszę dalej bo inni pomyślą, że jest to reklama wyszukiwarki