Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie chodzi o to ze nie otwiera sie na maxa, tylko uchyla.. Wiec jakby to powiedziec.. Po problemie.. ;/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema wszystkim, mam problemik. Mój szyberdach zaczał ożył ;p Normalnie zaczął żyć wlasnym życiem a mianowicie. Sam sie uchyla i po chwili zamyka i tak w kółko. A jak chce go zamknąc to mnie nie slucha.. Dopoki jest nie zla pogoda to looz. Ale jakby co to Spotkał sie ktos moze z takim problemem? Moze ma ktos kabelek do komputera i zna sie cos na tym moze po prostu w kompie mu sie cos po przestawialo?? Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=z0VYPkF2twM ) Stare ale jare <lol>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to sie mówi.. Trening czyni mistrza.. )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto by go kupil z takim osprzętem Ja nie..
-
[ALL B5] Jak ustawić częstotliwość (wiadomosci z radia podczas słuchania kasety) ?
W radiu BLAUPUNKT AUDI GAMMA CC RDS jest opcja taka ze radio samo przełącza sie o pełnej godzinie z trybu TAPE na RADIO na wiadomości. To jest fajna opcja dla mnie. Problem w tym ze niewiem jak to włączyć. A dokładniej. Jakiś czas temu to mi nie działało. Później coś zrobiłem i zaczęło sie tak dziać, tylko następnym problemem jaki napotkałem jest to ze włącza mi sie stacja jakiej nie chce.. A mianowicie POLSKIE RADIO ;( Chciałbym by to działało i w związku z tym mam pytanie jak to włączyć i jak przeprogramować częstotliwość na którą radio ma się przestawiać?? Z góry wielkie dzięki za wsparcie Moje radyjko. [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 16:48_________________________________________________Mam nadzieje ze wszyscy wiedzą o co mi chodzi, ze wyjasnilem to w miare zrozumiale.
-
Problem z NavRoad NR750BV
Temat uznajemy za zamnknięty. Problem rozwiązany.Okazało sie tak jak mówil OLO_GDA i jacekm. Dzieki chłopaki ) Faktycznie w ustawieniach jest opcja FM TX a ja jakis czas temu wlaczylem ją myśląc ze to Radio i ustawilem częstotliwość jak dla MAXX'a Jeszcze raz wielkie dzieki. Temat zamykamy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam wszystkich forumowiczów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze ja )
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo widze ze tu fajna atmosfera jest ;p Wiec jest ok. A poza tym chce znac wiecej osob które ujerzdzają szwabskie rumaki a nie tylko garstke osob z wawki
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? Przyjeżdżasz jutro na spot? Jutro niestety nie dam rady. Ostatnio mam urwanie glowy w robocie. A co do Warszawskich to jeszcze tak naprawde nie pisalem xD
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nieraz tak mam caly dzień i nie musze czekac do 22
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam również całą resztę ekipy której nie udalo mi sie pozdrowic i przywitac wcześniej
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkich )
-
Problem z NavRoad NR750BV
Wlaśnie szukalem, ale nie znalazlem. Moze jutro na spokojnie tego poszukam. A co do bezprzewodowości to chyba nie bardzo. Bo to radio nie jest pierwszej mlodosci
-
Problem z NavRoad NR750BV
Mam mały problem, tak naprawde to mnie to po prostu wkurza.. MAm navi NavRoad NR750BV ten model 7". Na początku wszystko bylo ok. Ale od jakiegos czasu podlączam ją do zasilania i nie mam dzwieku.. co dziwne.. Słucham radia RMF MAXXX i slysze jak "przebija sie" navigacja. Cos sie stalo ze dzwiek z navigacji leci w radiu po ustawieniu na odpowiednią częstotliwosc. Niewiem co zrobilem, ale nie mam zamiaru wlaczac radia tylko po to by posluchac jak gada pan/pani z automapy. Tak naprawde to nie slucham tych komunikatów bo czasem są smieszne i wprowadzające w błąd. Ale pytam bo moze ktos sie spotkal z czyms takim..
-
[B5]Radio Audi Gamma
Kolego jeśli nie masz orginalnej kartki z tym kodem to jedynym wyjsciem jest zabranie radyjka do majstra i on podepnie radyjko i zczyta orginalny kod. Taka operacja kosztuje ok 80zl znajoma zrobila tak z radiem z seata.
-
[B5 ADP] Migająca kontrolka ciśnienia oleju
Wielkie dzieki ulek za ten kod.
-
[B5 ADP] Migająca kontrolka ciśnienia oleju
Mam podobną sytuację w swoim automaciku.. Wszystko fajnie pieknie jak jade szybciej, ale gdy stoje w korku ( w Warszawie - dosc czeste zjawisko) to zaczyna migac ta kontrolka. Gdy go przez chwile przegazuje, albo podjade ok 50m tak by wrzucic " 2 " znika i gdy stoje znowu sie pojawia. :/ Zaczyna mnie to wkurzac, mam wrażenie ze mam pekniety korek od wlewu oleju i sądze ze to moze byc przyczyną, zamierzam teraz kupic nowy korek i to sprawdzic. Jesli to nie bedzie to co proponujecie?? PS. Jeszcze pytanko, zna ktos moze kod orginalnego korka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów ) Pozdrawiam