Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. podałem link gdzie one zimują na forum (http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/felgi-16-biedrony-zamienie-313950/) luknij temat czy takie coś by Cię interesowało, co do ceny zawsze można się dogadać...wyjściowo 750zł
  2. mam "biedrony" z zimówkami jakbyś był chętny za dobre siano http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/felgi-16-biedrony-zamienie-313950/
  3. po długich przemyśleniach też raczej zdecyduję się na 245/40 R18, ET 29 takie jak na foto poniżej, kto ćwiczy tą felgę?
  4. To już wiem kto mi zawinął felunek:cool: gratki zakupu:thumbup:
  5. Jest widoczna różnica między barwą 4300K a 4800K? Jaka jest trwałość odbłyśników soczewki w B8? Po B6 pozostały mi kiepskie wspomnienia.
  6. Warunki atmosferyczne nie sprzyjają letnim oponą, uważam ze jeszcze na nie za zimno i dlatego najprawdopodobniej dźwięk toczącej się opony jest bardziej słyszalny, generalnie to tylko takie moje przemyślenia:rolleyes: Ps. Czy aby nie za wcześnie na letnie koła? ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- A tak apropo nie kupiłeś przypadkiem tych kółek od kolegi z forum?
  7. I jakie żarniki wjeżdżają? Barwa ori czy może jakieś zmiany? Ile masz nalatane ze już padły?
  8. Gdzie foty oświetlenie wnętrza? Jakie ledy zastosowałeś? Ładnie to wygląda, prawie jak u mnie:D
  9. O pomysł dobry, cały czas czekam na debiut no i jeszcze muszę ogarnąć niespodziankę w moim sprzęcie...coś podkrada mi prąd:banghead: drugi poranek z rzędu zaczynam od niezbyt miłej niespodzianki:(
  10. przecież tu nic nie przeszkadza aby założyć te opony na B6 więc co ty opowiadasz? ps: jakie tam są opony bo od tego też dużo zależy "te opony" czyli jakie? Nie pisałem nic o oponach a moja odpowiedź jak zauważyłes nie była jednoznaczna, bardziej ukierunkowana na to że słabo będzie to wyglądać.
  11. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie takiego potwierdzenia mi brakowało, czyli nie jestem jedyny, którego dotykają te problemy:( nie ma co rozpoczać tylko zamawiać ledy, które chłopaki polecają kilka postów wcześniej.
  12. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No dobra temat ledów mamy już jasny a co myślicie o zestawie xenon HID? Może się ktoś wypowiedzieć coś więcej na ten temat?
  13. Potwierdze Ci to jutro, ale raczej może być ciężko. Daleko masz aby podjechać na przymiarkę?
  14. Może być ciężko, słabe te ET+szerokość felgi.
  15. Święte słowa:beer:
  16. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak najbardziej podpinam się pod temat, też nie daje mi spokoju te żółte światło, które co rano mnie wita a przed spaniem żegna:screwy: jakie ledy lub Hidy polecacie, ewntualnie jakieś namiary na sprawdzonych sprzedawców? Oczywiście prio numer 1 - brak błędów;)
  17. Ledy od Tomnika robią robotę i nie ma z nimi żadnych niespodzianek. Co do ledów na tył to jak najbardziej temat do ogarnięcia jednak w pierwszej kolejności felga musi wjechać i to obowiazkowo jak najszybciej bo na te moje "urocze" kołpaczki już patrzeć nie mogę...
  18. Koła będą obowiązkowo jak narazie czas przygotować się do zmiany oleju+komplet filtrów. Dzięki za opinie oraz cenne wskazówki. ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Efekty oświetlenia led modulami od kolegi Tomnika...barwa światła 6000K
  19. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klej do szyb bez zastosowania primiera nie spełnia swojej roli i pewnie dlatego udało się w łatwy sposób rozłączyć klosz z lampą.
  20. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam info od zaprzyjaźnionego szpenia od lamp że wykorzystuje klej który pozostaje po rozłączeniu klosza z lampą poprzez ponowne podgrzania tego, który pozostaje na rozłączonych elementach.
  21. Zimowa sesyjka...pięknie, tylko gdzie ten śnieg? U nas wiosna:)
  22. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak Przepraszam Panowie za błąd z mojej strony, co innego pisze, co innego myślę...chodziło nie o regulacje basu a możliwość sterowania wooferem w MMI 2G+B&O? Jest taka lub też być powinna?
  23. Mogę polecic: http://www.e-glamour.pl/?gclid=CNr13pSoxLwCFXGWtAodQVQAPw sprawdzony sklepik, ceny może nie najniższe, ale perfumy jak najbardziej ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.