Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diesel1473

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diesel1473

  1. Mialem to samo jak zmienilem oslone na nieoryginalna. Dopiero jak kupilem oslone w ASO , oslona przetala spadac. Zamiennik jest do kitu, wiec nadaje sie tylko do kosza na smieci. Musisz kupic oryginal. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  2. Panowie Odswiezam kotleta !!! Ktos chipowal multitronica w B8 w silinku diesla? Jak sie sprawuje? Prosze o sugestie :-)
  3. Kamil, dzieki za odpowiedz. Duzo zrobiles jus km po czipie? Czuc przyrost mocy? Noi czy przegramowali Ci skrzynie?
  4. Witam, Panowie jak w temacie. Interesuje mnie chip tuning multitronica. Mam 2.0 tdi 143 km i chcialbym podniesc moc do ok.170 KM. Ma ktos z Was jakies doswiadczenie z ta skrzynia? Jak sie sprawuje po czipie i czy wytrzymuje moment? Wiele jest tematow zwiazanych z chip tuningiem, ale tematow dotyczacych multitronica nie znalazlem. O opinie prosze osoby, ktore maja taka skrzynie i czipowaly swoje auta. Z gory dziekuje.
  5. Witam, Mam pytanie. Jak wyglada chip tuning w multitronicu? Czy ktos z Was robil lub ma doswiadczenie z tym? Chcialbym sobie troszke podniesc moc, ale boje sie o moj automat. Wszelkie sugestie mile widziane.
  6. Nie sprawdzalem tego na tempomacie, ale u mnie jest tak samo czyli w trybie S dochodzi do 7 biegu i o 8-mym biegu nawet nie mysli. Najwidoczńiej wszystko jest OK.
  7. Sprawdz EGR. U mnie wlasnie byly takie objawy przy niesprawnym zaworze. Zdejmij na probe wezyk z EGR i zobacz czy cos sie zmienilo.
  8. diesel1473 odpowiedział(a) na budtom temat w 1.9TDI
    Pisalem, ze EGR wymieniony na nowy, a wiec co za tym idzie gruszka tez.
  9. diesel1473 odpowiedział(a) na budtom temat w 1.9TDI
    Hmmm... To jak wyjasnic to, ze wszystko wrocilo do normy po zmianie EGR? Szkoda tylko, ze na tak krotko. Moze to byc wina vacum pompy, ktora podaje za male cisnienie do klapy gaszacej? Sam silownik ogladalem podczas gaszenia i chowa sie tak jak powińien.
  10. diesel1473 odpowiedział(a) na budtom temat w 1.9TDI
    Wszystkie mocowania sprawdzone, poduszki silnika wymienione na nowe oryginalne. Problemu doszukuje sie gdzies przy EGR/klapie gaszacej badz sterowaniu/podcisnieniu. Wymiana EGR pomogla, ale tylko na 4 dni. Wtedy zadnych ojaow telepania niebylo, a silnik pracowal gladziutko. Teraz znow gasnie zle i telepie.
  11. diesel1473 odpowiedział(a) na budtom temat w 1.9TDI
    Panowie, pomocy. Mam nastepujacy problem. Trzesie mi silnikiem podczas gaszenia , jak rowniez jest twarda praca silnika na biegu jalowym. Pierwsza diagnoza EGR. Wymiana na nowy, auto znow zaczelo ladnie gasnac i ladnie pracowac. Niestety trwalo to tylko 4 dni. Gdzie szukac przyczyny? Wydalem na nowy EGR 400 PLN , a auto znow ńie domaga. Macie jakies pomysly? Moze zawor N289 lub N18? Prosze o sugestie.
  12. Dzięki za info. Zapowiada sie troche trudnej roboty. Mam nadzieje, ze sie uda.
  13. CARLO czy udało Ci się ostatecznie wymienic ta poduszkę? Dzis walczyłem z nią i niestety poległem , a dla mnie jako laika ten rysunek jest mało czytelny. Które elementy trzeba odkrecic zeby te ustrojstwo wyjąć?
  14. Panowie, Jestem po wymianie 2 oryginalnych poduszek z ASO pod silnikiem i 1 pod skrzynia biegów. Po tym zabiegu silnik na biegu jałowym bardzo sie trzęsie, doszlo jeszcze do tego przemieszczanie sie lewarka zmiany biegów przód-tył przy nagłym operowaniu gazem. Ile jest poduszek pod skrzynią w AWX-ie? CZy rozwalona poduszka na pasie przednim może dawać takie objawy? Gdzie szukać przyczyny?
  15. Daj znać jak efekty?
  16. diesel1473 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Dziekuję kolego. Właśnie tak zrobiłem. Samochód stoi już w warsztacie no i oczywiście kilka stówek mniej w kieszeni. Tak to jest jak ktoś sam wymienia.
  17. Detter czy rozwiązałeś problem? Mam tą samą usterkę, a koledzy mówili o kroćcu do B5, a nam potrzebny do B6. Tam chyba idzie metalowy? Prosze daj znać czy jest jakiś zamiennik i czy rozwiązałes ten problem.
  18. diesel1473 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Panowie błagam pomocy. Wymieniałem dziś czujnik i niestety tak to zrobiłem niefortunnie, ze ułamało mi się kawałek gniazda. Teraz nie wiem jak to ma wyglądać, a czujnik na tych pozostałościach sie nie chce trzymac. Spinka jest cala tylko nie ma jej za co zaczepic. Bede wdzieczny jak ktoś podeśle zdjęcie ze swojej Niunii lub pokaże to w ETCE. Z gory dziekuje.
  19. Byłem użytkownikiem Seata Ibizy 1.9 sdi. Jeżdziłem nim ponad 5 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Dynamika do miasta całkiem niezła, gorzej na trasie, ale tragedi nie ma. Do 140 km/h całkiem przyjemnie sie jedzie. Doswiadczony kierowca da sobie rade. Największy plus to małe spalanie i bezawaryjność. Brak turbiny- tam nie ma co poprostu się psuć. Zawsze bede polecał ten silnik - jest nie do zajechania!!!
  20. Panowie proszę powiedzcie jak wymienić czujnik cieczy chłodzącej. Przeczytałem wszystkie posty, znalazłem jego lokalizację , ale za nic na świecie nie dam rady go wypiąć. Proszę o poradę...
  21. Jaki by nie byl. Gratulacje
  22. Dziekuje za tak liczną odpowiedz. Niestety chyba bez Vaga się nie obejdzie. Na czym miało by polegac kodowanie i czy da sie to zrobic vagiem?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 19:48_________________________________________________Problem rozwiązany. Winny był czujnik przy pedale sprzęgła. Po wymianie tempomat śmiga, aż miło. Cena w ASO 62 PLN
  23. Bardzo ładna ,żal się pewnie rozstawać. Ile kosztowało pomalowanie dokładek w kolor?
  24. Odświeżam temat. Mam ten sam problem. Mam manetkę oryginalną od tempomatu, lecz on nigdy nie działał. Czy tempomat ma swoją kontrolkę w zestawie wskaźników,bo u mnie nie świeci. Bezpieczniki sprawdziłem i są OK. Moze ktos znalazł rozwiązanie problemu?
  25. ...forumowiczów. Jestem nowym i szceśliwym posiadaczem Audi A4 2002 1.9 tdi 130 km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.