Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walekk

  1. Tico lekkie wiec moze tak byc :polew: dobra powiedz co kupiles a nie tu bedziemy gdybac
  2. ja dalem dystanse 20mm i jest teraz to sie jezdiz
  3. Buszek jak tam 1.8T vs 2.5 TDI ? musialem dohamowywac za Toba na grunwaldzkiej
  4. chlopaki z passatow ustawiali spota na carrefourze dokladnie w tym czasie to my, zaproponowalem zeby przyjechali na grunwaldzka, no i beda
  5. przyciemnienie to jedna z moich pierwszych zmian chyba kolo 100 zl moge Ci zalatwic, jak bedziesz chcial to dam Ci numer. Mi przyciemnial caly tyl za 200
  6. musze kupic 4 dystanse tak ? zeby nie zostawial 4 sladow ... dobrze mysle ?
  7. ale wiesz jezeli felga bedzie blizej nadkola to bedzie optycznie wygladalo inaczej nie wiem w sumie wiem ze musze kupic dystanse [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:07_________________________________________________ buszek a ja sie smieje nie bierz tego tak do siebie
  8. do tego bede tez potrzebowal pewnie dluzsze szpilki ?
  9. ze znaczka zawsze mnie smieszyly takie rzeczy jak np naklejanie na 1.6 naklejki vr6 [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 17:27_________________________________________________Wiem dlaczego wyglada ze stoi tak wysoko. Nie dopytalem a ET tych felg to 56 bede musial kupic dystanse
  10. nie znioslem, poszedlem zdjelem 2 felgi, odczytalem i ... potwierdzil sie czarny scenariusz :| ET felgi to 56 :wallbash: . Czyli co teraz musze kupic dystanse ? Jakie ? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 19:26_________________________________________________z tylu jest ok przy tym ET, nic nie haczy, ale o przod to ja sie boje
  11. dlatego najpierw chce zobaczyc zdjecie a dopiero wrazie potrzeby zmienic
  12. Witam, zalozylem felgi 17" opony 225/45/17 , ET to chyba 45 (ale pewny nie jestem) (edit: jednak 56 ) mam wrazenie ze opona dotyka wahacza ? Jest to mozliwe ? Bo jak wkladam tam reke to jest to dosyc blisko. Lepiej kupic dystanse do tego ? Zalaczam zdjecie felg na moim aucie
  13. Myslalem ostatnio o tym, zeby zmienic zarowki podswietlajace nogi po otwarciu drzwi na czerwone. Robil ktos juz cos takiego? Macie zdjecia ?
  14. mam 1BE , przynajmniej tak jest na naklejce a jak sie jezdzi to jeszcze nie wiem bo narazie zalozylem dzis i jeszcze nie jezdzilem bo kac mnie meczy caly dzien [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 17:22_________________________________________________Buszek widzialem chyba Twojego ojca jak jechal na starym miescie. Walneles sobie znaczek s4 z tylu czy mi sie wydawalo ?
  15. nastepny krok to chyba chip- cel:180KM i wyzszy moment. narazie zbieram kase ...
  16. Felga 17" - zrobione :>
  17. no Panowie musze sie czyms pochwalic :> :gwizdanie: jednak 17"
  18. kbibi dzis stales chyba za mna na swiatlach przy wyjezdzie z carrefoura :gwizdanie:
  19. u mnie cos sie jeszcze stalo za teraz popielniczka jakby nie chodzi na sprezynie
  20. ktos moze podac nr tej czesci z zaroweczka ? bo u mnie jej nawet nie ma kupie to w serwisie VW ? bo audi to u nas nei ma :gwizdanie:
  21. kolezka kupil a4 zarejestrowal sie a gdzie on jest ? Rafal zapraszamy
  22. szkoda mi zawieszenia, ja codziennie robie naprawde sporo km po wiejskich drogach a czasami dziury tam sa naprawde tragiczne. na 17 na niskim profilu bedzie twardo i bedzie szybciej dobijac. najpierw zrobie cos z tym absem bo jak narazie to nie dziala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.