Treść opublikowana przez Siwy1122
-
[B5 ADR] Ślizgające się sprzęgło
Witam mam taki problem, ostatnio gdy przycisnąłem na 1 biegu to obroty mi poszły do góry a auto nie załapało na 2 biegu było podobnie i teraz zaczęły się myśli bo silnik był ciepły ale może olej hydrauliczny był zimny dlatego się ślizgnęło bo później jak pojeździłem już było lepiej dodam że sprzęgło kompletne wymieniałem na SACHS przy 183834 km teraz mam 190226 km co prawda od czasu do czasu zdarza mi się szybciej ruszyć ale bez przesady to jest sprzęgło na 6tyś km ?? Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
Ja nie wiem ale mój ADR grzeje sie szybko w te mrozy po przejechaniu ok. 2km mam bez problemu 90 stopni. W te wyjątkowo zimne dni zawsze dbam o to żeby silnik się dokładnie rozgrzał
-
[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
Ten hak to ogólnie auto super
-
[B5 ADR] Moja A4 :)
Ja bym jeszcze kierownice zmienił i klamki do lakierowania
-
[ALL B5] Mata pod maską
Witam mam takie pytanie czy Audi A4 B5 miały maty pod maską ??? Bo wszystkie samochody moich znajomych mają taką matę i ewentualnie z czego mam taka matę zrobić, jaki to materiał jest ?? Pozdrawiam !!
-
[B5 AMB] Ciężko wchodzą biegi
Z tego co wiem to oleju w skrzyniach manualnych się raczej nie wymienia co najwyżej można dolać
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
Noo właśnie o to mi chodziło czy można coś takiego zrobić to jak tak to kupuje a już niech majster sie martwi dzięki koledzy
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
No raczej nie ma jak sprzedawca pisze ze będzie wyświetlało błąd
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
No mi na bank wyświetla nawet jak odpalam silnik to jak nie nacisnę hamulca to wyświetla mi "brems light"
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
No właśnie jeśli by dało rade ominąć te kontrolę żarówek
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
To czemu ten sprzedawca piszę że takie coś się dzieje Link: http://allegro.pl/item513738318_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html#gallery tomcio1600 mi chodzi o ledy na tył
-
[ALL B5] Lampy diodowe a komputer
Witam! Chłopaki mam takie pytanko bo zamierzam sobie zmienić lampki tył na ledy. I teraz moje pytanko bo mam pełny FIS i przy tych diodach będzie wyświetlało mi przepaloną żarówkę, i czy można to jakoś ominąć ??? Dzięki i pozdrawiam !
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Laczek 17' ściema szybek i kierunki na białe Autko fajne ale jak ją jeszcze dopieścisz to będzie duzoooooooooo lepiej
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
Ja już się nauczyłem lać tego STP do swojego co 1500 km :gwizdanie:
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
Hmm ciekawe bo też montuje na klapie bagażnika
-
[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie
Hmmm no ciekawie to wygląda
-
[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie
Błąd 404: Strona nie została znaleziona
-
[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie
Czyli jak coś głośniki nowe a wzmacniacz i tubę szukać w używkach ??
-
[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie
Myślałem że blaupunkt będzie dobry, dlatego chcę Was się o zdanie zapytać A czemu niby ta tuba do bani? Jakoś bym chciał jakoś tak wzmacniacz do 250zł tube do 150zł i parę głośników do 100zł Nie chodzi mi żeby to jakoś nie wiadomo napie... tylko żeby był fajny bass i czysty dźwięk To może coś doradzicie ?? Dzięki za zainteresowanie
-
[ALL B5] Wasze zdanie o tym zestawie
Witam ! Zamierzam przebudować sobie Car Audio i teraz mi powiedzcie czy Waszym zdaniem ten zestaw fajnie zagra ?? Oczywiście drzwi będą wygłuszone :gwizdanie: Wzmacniacz: http://moto.allegro.pl/item491113851_blaupunkt_gta_460_nowy_model_2008_800w_wyprzedaz.html#gallery Tuba: http://moto.allegro.pl/item488725928_blaupunkt_gtt_1200_mk_ii_nowy_model_mega_cena.html#gallery Głośniki: http://moto.allegro.pl/item488470420_blaupunkt_gtx_663_mk_ii_duza_moc_wymiar_165mm.html#gallery Pozdrawiam Serdecznie [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________????[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________Czyli nikt mi nie pomoże ?? ;(
-
[ALL] Wymiana filtra paliwa w silniku benzynowym
Ja przy naszym paliwie wymieniam raz na rok :gwizdanie: a 30-40 tys na pewno nie robię
-
[ALL B5] Radio Audi Concert (płyty)
pablo_9 przekonałeś mnie właśnie zamówiłem już radio Concert kaseta Jeszcze tylko zamówię zmieniarkę ale to za miesiąc :gwizdanie: Póki co kupie sobie transmiter. Dzięki wszystkim za zainteresowanie Pozdrawiam!!!!
-
[ALL B5] Radio Audi Concert (płyty)
No ale mi chodzi właśnie że te radio Concert nowocześniej wygląda więc odświeżył bym sobie deseczkę. Radio Concert i zmieniarki czytają płyty nagrane z komputera ??? W B5 can jest przy ABS czy jeszcze gdzies?? Jest taka możliwość żeby podłączyć te radio tak jak w nowszych B5 do CAN w liczniku ??
-
[ALL B5] Radio Audi Concert (płyty)
Moim zdaniem kasety to już staroć jest jeszcze radio gamma raczej nowocześnie nie wygląda :gwizdanie: to właśnie chcę zmienić na płytki. Inne radio niż oryginał nie wchodzi w grę ponieważ nie podoba mi się w tej konsoli z tymi ramkami A w B5 can jest przy ABS czy jeszcze gdzies?? Jest taka możliwość żeby podłączyć te radio tak jak w nowszych B5 do CAN w liczniku ??
-
[ALL B5] Radio Audi Concert (płyty)
Jedyne to że będzie się wyłączało po godzinie. No a ten can to 299zł kosztuje http://allegro.pl/item481265369_can_bus_adapter_ii_concert_2_chorus_2_symphony.html#gallery Jeszcze myślałem na Audi Concert kaseta co Wy myślicie ??? Bawić się z tym adapterem CAN i mieć na płytki ?? Bo do Concerta na kasety on jest chyba nie potrzebny ??? YATES jakie podświetlenie ?? Radia?